Tabela
lp | drużyna | mecze | zw | re | po | bilans | punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | 11 | 11 | 0 | 0 | 97-13 | 22 |
2 | UKS Orlęta Bilcza | 11 | 10 | 0 | 1 | 80-30 | 20 |
3 | UKS Agaris Maków | 11 | 9 | 0 | 2 | 75-35 | 18 |
4 | LKS Biała Rawska | 11 | 8 | 0 | 3 | 79-31 | 16 |
5 | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | 11 | 6 | 1 | 4 | 52-58 | 13 |
6 | MLUKS Brzeziny | 11 | 6 | 0 | 5 | 63-47 | 12 |
7 | UKS Meteor Wąchock | 11 | 3 | 2 | 6 | 45-65 | 8 |
8 | UMKS Księżak Łowicz | 11 | 4 | 0 | 7 | 45-65 | 8 |
9 | ULKS Moszczenica | 11 | 3 | 0 | 8 | 44-66 | 6 |
10 | MKS Jedynka Łódź | 11 | 3 | 0 | 8 | 32-78 | 6 |
11 | MUKS Włókniarz Pabianice | 11 | 1 | 0 | 10 | 26-84 | 2 |
12 | GLKS Burza Pawlikowice | 11 | 0 | 1 | 10 | 22-88 | 1 |
WYNIKI I RUNDA
Kolejka XI - 19.12.2020
GLKS Burza Pawlikowice - ULKS Moszczenica 1 : 9
Stół 1 | ||||||
[A] Kowalski Mateusz | - | [X] Nitek Jarosław | 0 | - | 3 | 8-11 8-11 6-11 |
[B] Maczużak Bartłomiej | - | [Y] Baranowski Jakub | 1 | - | 3 | 11-8 2-11 9-11 12-14 |
Bartłomiejczyk Jarosław Maczużak Bartłomiej |
- | Nitek Jarosław Baranowski Jakub |
0 | - | 3 | 7-11 5-11 5-11 |
[A] Kowalski Mateusz | - | [Y] Baranowski Jakub | 0 | - | 3 | 9-11 12-14 6-11 |
[B] Maczużak Bartłomiej | - | [X] Nitek Jarosław | 1 | - | 3 | 8-11 9-11 12-10 10-12 |
Stół 2 | ||||||
[C] Bartłomiejczyk Jarosław | - | [W] Gawęda Hubert | 0 | - | 3 | 4-11 3-11 9-11 |
[D] Jarmakowski Kamil | - | [Z] Ryś Paweł | 1 | - | 3 | 11-9 8-11 9-11 5-11 |
Jarmakowski Kamil Kowalski Mateusz |
- | Gawęda Hubert Ryś Paweł |
3 | - | 0 | 11-5 11-4 11-9 |
[C] Bartłomiejczyk Jarosław | - | [Z] Ryś Paweł | 0 | - | 3 | 9-11 6-11 8-11 |
[D] Jarmakowski Kamil | - | [W] Gawęda Hubert | 1 | - | 3 | 8-11 11-9 6-11 2-11 |
Kolejka X - 13.12.2020
ULKS Moszczenica - KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 2 : 8
Stół 1 | ||||||
[A] Nitek Jarosław | - | [X] Duch Adam | 1 | - | 3 | 12-14 11-6 9-11 8-11 |
[B] Baranowski Jakub | - | [Y] Kiełb Dariusz | 1 | - | 3 | 9-11 7-11 11-4 7-11 |
Baranowski Jakub Nitek Jarosław |
- | Duch Adam Masternak Jan |
2 | - | 3 | 5-11 11-7 11-9 8-11 7-11 |
[A] Nitek Jarosław | - | [Y] Kiełb Dariusz | 1 | - | 3 | 8-11 11-7 4-11 4-11 |
[B] Baranowski Jakub | - | [X] Duch Adam | 0 | - | 3 | 3-11 6-11 7-11 |
Stół 2 | ||||||
[C] Gawęda Hubert | - | [W] Podsiadło Maciej | 1 | - | 3 | 12-10 9-11 11-13 5-11 |
[D] Ryś Paweł | - | [Z] Stępień Marcin | 3 | - | 1 | 6-11 11-4 11-8 11-6 |
Gawęda Hubert Ryś Paweł |
- | Kiełb Dariusz Podsiadło Maciej |
0 | - | 3 | 4-11 6-11 9-11 |
[C] Gawęda Hubert | - | [Z] Stępień Marcin | 3 | - | 1 | 10-12 14-12 11-7 11-8 |
[D] Ryś Paweł | - | [W] Podsiadło Maciej | 0 | - | 3 | 3-11 2-11 8-11 |
Kolejka IX - 12.12.2020
MKS Jedynka Łódź - ULKS Moszczenica 3 : 7
Stół 1 | ||||||
[A] Frontczak Artur | - | [X] Nitek Jarosław | 0 | - | 3 | 5-11 7-11 5-11 |
[B] Szulc Krzysztof | - | [Y] Baranowski Jakub | 1 | - | 3 | 11-6 12-14 8-11 9-11 |
Szulc Krzysztof Kamiński Krzysztof |
- | Nitek Jarosław Baranowski Jakub |
0 | - | 3 | 7-11 4-11 3-11 |
[A] Frontczak Artur | - | [Y] Baranowski Jakub | 1 | - | 3 | 11-9 7-11 7-11 9-11 |
[B] Szulc Krzysztof | - | [X] Nitek Jarosław | 1 | - | 3 | 6-11 11-8 5-11 7-11 |
Stół 2 | ||||||
[C] Kamiński Krzysztof | - | [W] Gawęda Hubert | 3 | - | 2 | 11-8 11-6 0-11 9-11 11-7 |
[D] Marciniak Zbigniew | - | [Z] Ryś Paweł | 3 | - | 2 | 11-7 8-11 6-11 11-8 11-8 |
Marciniak Zbigniew Frontczak Artur |
- | Gawęda Hubert Ryś Paweł |
2 | - | 3 | 9-11 11-3 13-15 11-3 7-11 |
[C] Kamiński Krzysztof | - | [Z] Ryś Paweł | 3 | - | 0 | 11-9 11-6 11-7 |
[D] Marciniak Zbigniew | - | [W] Gawęda Hubert | 0 | - | 3 | 8-11 4-11 9-11 |
Kolejka VIII - 20.02.2021
ULKS Moszczenica - UKS Agaris Maków 3 : 7
Stół 1 | ||||||
[A] Nitek Jarosław | - | [X] Uzarczyk Witold | 3 | - | 1 | 7-11 11-8 11-9 11-6 |
[B] Baranowski Jakub | - | [Y] Uzarczyk Michał | 2 | - | 3 | 7-11 15-13 8-11 11-8 4-11 |
Baranowski Jakub Nitek Jarosław |
- | Uzarczyk Michał Uzarczyk Witold |
3 | - | 2 | 8-11 13-11 12-10 8-11 11-9 |
[A] Nitek Jarosław | - | [Y] Uzarczyk Michał | 3 | - | 1 | 12-10 9-11 11-7 11-9 |
[B] Baranowski Jakub | - | [X] Uzarczyk Witold | 2 | - | 3 | 7-11 14-12 5-11 13-11 7-11 |
Stół 2 | ||||||
[C] Gawęda Hubert | - | [W] Misiak Michał | 2 | - | 3 | 7-11 11-5 10-12 11-7 7-11 |
[D] Ryś Paweł | - | [Z] Stopiński Paweł | 1 | - | 3 | 10-12 11-9 9-11 4-11 |
Gawęda Hubert Ryś Paweł |
- | Stopiński Paweł Misiak Michał |
0 | - | 3 | 8-11 8-11 5-11 |
[C] Gawęda Hubert | - | [Z] Stopiński Paweł | 0 | - | 3 | 9-11 10-12 5-11 |
[D] Ryś Paweł | - | [W] Misiak Michał | 1 | - | 3 | 6-11 6-11 11-9 4-11 |
Kolejka VII - 28.11.2020
ULKS Moszczenica - KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 4 : 6
Stół 1 | ||||||
[A] Baranowski Jakub | - | [X] Marczak Adam | 0 | - | 3 | 7-11 7-11 8-11 |
[B] Nitek Jarosław | - | [Y] Walaszczyk Rafał | 3 | - | 0 | 11-9 11-7 11-8 |
Baranowski Jakub Nitek Jarosław |
- | Marczak Adam Łoś Sylwester |
3 | - | 0 | 11-4 11-2 11-8 |
[A] Baranowski Jakub | - | [Y] Walaszczyk Rafał | 1 | - | 3 | 5-11 11-5 11-13 5-11 |
[B] Nitek Jarosław | - | [X] Marczak Adam | 3 | - | 1 | 12-14 11-8 11-3 11-4 |
Stół 2 | ||||||
[C] Gawęda Hubert | - | [W] Łoś Sylwester | 1 | - | 3 | 5-11 6-11 11-4 8-11 |
[D] Latocha Kacper | - | [Z] Konecki Adam | 1 | - | 3 | 8-11 11-9 4-11 6-11 |
Gawęda Hubert Latocha Kacper |
- | Konecki Adam Walaszczyk Rafał |
2 | - | 3 | 9-11 6-11 11-4 11-8 9-11 |
[C] Gawęda Hubert | - | [Z] Konecki Adam | 3 | - | 0 | 11-9 13-11 11-6 |
[D] Latocha Kacper | - | [W] Łoś Sylwester | 0 | - | 3 | 7-11 9-11 6-11 |
Kolejka VI - 21.11.2020
LKS Biała Rawska - ULKS Moszczenica 10 : 0
Stół 1 | ||||||
[A] Brodzki Maciej | - | [X] Latocha Kacper | 3 | - | 0 | 11-4 11-6 11-3 |
[B] Makowski Tomasz | - | [Y] Baranowski Jakub | 3 | - | 1 | 10-12 11-5 12-10 11-8 |
Brodzki Maciej Makowski Tomasz |
- | Baranowski Jakub Oliński Aleksander |
3 | - | 0 | 11-7 11-3 11-6 |
[A] Brodzki Maciej | - | [Y] Baranowski Jakub | 3 | - | 1 | 11-4 8-11 11-6 12-10 |
[B] Makowski Tomasz | - | [X] Latocha Kacper | 3 | - | 0 | 11-2 11-9 11-3 |
Stół 2 | ||||||
[C] Synowiecki Jakub | - | [W] Oliński Aleksander | 3 | - | 0 | 11-5 11-2 11-4 |
[D] Sarnecki Michał | - | [Z] Lipa Oskar | 3 | - | 0 | 11-9 11-6 11-5 |
Synowiecki Jakub Sarnecki Michał |
- | Lipa Oskar Latocha Kacper |
3 | - | 1 | 7-11 11-8 11-5 11-7 |
[C] Synowiecki Jakub | - | [Z] Lipa Oskar | 3 | - | 0 | 11-5 11-9 11-8 |
[D] Sarnecki Michał | - | [W] Oliński Aleksander | 3 | - | 0 | 11-3 11-7 11-7 |
Kolejka V - 14.11.2020
ULKS Moszczenica - UKS Meteor Wąchock 2 : 8
Stół 1 | ||||||
[A] Gawęda Hubert | - | [X] Stąpór Dawid | 0 | - | 3 | 5-11 3-11 7-11 |
[B] Baranowski Jakub | - | [Y] Mazurek Wiesław | 1 | - | 3 | 14-12 9-11 7-11 8-11 |
Gawęda Hubert Baranowski Jakub |
- | Mazurek Wiesław Odelski Piotr |
0 | - | 3 | 6-11 6-11 5-11 |
[A] Gawęda Hubert | - | [Y] Mazurek Wiesław | 3 | - | 2 | 3-11 8-11 11-7 11-6 11-9 |
[B] Baranowski Jakub | - | [X] Stąpór Dawid | 0 | - | 3 | 13-15 6-11 8-11 |
Stół 2 | ||||||
[C] Latocha Kacper | - | [W] Latała Łukasz | 3 | - | 0 | 12-10 12-10 11-6 |
[D] Lipa Oskar | - | [Z] Odelski Piotr | 0 | - | 3 | 12-14 9-11 11-13 |
Latocha Kacper Lipa Oskar |
- | Stąpór Dawid Uciński Rafał |
1 | - | 3 | 11-7 7-11 6-11 8-11 |
[C] Latocha Kacper | - | [Z] Odelski Piotr | 2 | - | 3 | 11-9 7-11 11-3 9-11 8-11 |
[D] Lipa Oskar | - | [W] Latała Łukasz | 2 | - | 3 | 12-10 7-11 9-11 11-7 9-11 |
Kolejka IV - 03.11.2020
MUKS Włókniarz Pabianice - ULKS Moszczenica 3 : 7
Stół 1 | ||||||
[A] Romanowski Andrzej | - | [X] Nitek Jarosław | 1 | - | 3 | 11-13 6-11 11-6 5-11 |
[B] Mazur Paweł | - | [Y] Baranowski Jakub | 2 | - | 3 | 7-11 11-7 12-10 7-11 7-11 |
Mazur Paweł Wroński Piotr |
- | Nitek Jarosław Baranowski Jakub |
0 | - | 3 | 2-11 10-12 10-12 |
[A] Romanowski Andrzej | - | [Y] Baranowski Jakub | 1 | - | 3 | 11-7 7-11 10-12 8-11 |
[B] Mazur Paweł | - | [X] Nitek Jarosław | 0 | - | 3 | 6-11 5-11 5-11 |
Stół 2 | ||||||
[C] Wroński Piotr | - | [W] Ryś Paweł | 1 | - | 3 | 8-11 11-6 9-11 9-11 |
[D] Robak Jacek | - | [Z] Dąbrowski Mateusz | 3 | - | 1 | 11-3 8-11 13-11 11-5 |
Robak Jacek Romanowski Andrzej |
- | Ryś Paweł Dąbrowski Mateusz |
3 | - | 0 | 11-8 11-3 11-5 |
[C] Wroński Piotr | - | [Z] Dąbrowski Mateusz | 3 | - | 2 | 5-11 11-8 11-7 5-11 11-2 |
[D] Robak Jacek | - | [W] Ryś Paweł | 2 | - | 3 | 11-4 9-11 7-11 11-8 10-12 |
Kolejka III - 13.12.2020
ULKS Moszczenica - UMKS Księżak Łowicz 3 : 7
Stół 1 | ||||||
[A] Nitek Jarosław | - | [X] Podsędek Mateusz | 3 | - | 0 | 11-9 11-3 11-6 |
[B] Baranowski Jakub | - | [Y] Podsędek Piotr | 1 | - | 3 | 11-9 10-12 5-11 10-12 |
Nitek Jarosław Zajda Szymon |
- | Podsędek Mateusz Podsędek Piotr |
0 | - | 3 | 3-11 4-11 9-11 |
[A] Nitek Jarosław | - | [Y] Podsędek Piotr | 0 | - | 3 | 5-11 7-11 9-11 |
[B] Baranowski Jakub | - | [X] Podsędek Mateusz | 3 | - | 1 | 11-8 11-8 7-11 11-7 |
Stół 2 | ||||||
[C] Ryś Paweł | - | [W] Guzek Mateusz | 1 | - | 3 | 11-6 9-11 7-11 8-11 |
[D] Zajda Szymon | - | [Z] Szczepanek Michał | 1 | - | 3 | 9-11 9-11 11-7 3-11 |
Baranowski Jakub Ryś Paweł |
- | Guzek Mateusz Szczepanek Michał |
2 | - | 3 | 9-11 11-8 12-10 8-11 8-11 |
[C] Ryś Paweł | - | [Z] Szczepanek Michał | 1 | - | 3 | 9-11 13-11 5-11 6-11 |
[D] Zajda Szymon | - | [W] Guzek Mateusz | 3 | - | 2 | 13-11 5-11 8-11 15-13 11-7 |
Kolejka II - 29.11.2020
MLUKS Brzeziny - ULKS Moszczenica 7 : 3
Stół 1 | ||||||
[A] Antczak Damian | - | [X] Nitek Jarosław | 3 | - | 2 | 6-11 6-11 11-6 11-6 11-8 |
[B] Radwański Robert | - | [Y] Baranowski Jakub | 2 | - | 3 | 11-6 10-12 11-9 9-11 6-11 |
Antczak Damian Radwański Robert |
- | Baranowski Jakub Nitek Jarosław |
2 | - | 3 | 11-13 11-8 5-11 11-9 7-11 |
[A] Antczak Damian | - | [Y] Baranowski Jakub | 3 | - | 1 | 13-11 11-8 5-11 14-12 |
[B] Radwański Robert | - | [X] Nitek Jarosław | 2 | - | 3 | 11-8 11-7 10-12 12-14 2-11 |
Stół 2 | ||||||
[C] Świerczyński Daniel | - | [W] Gawęda Hubert | 3 | - | 1 | 15-13 11-6 8-11 11-4 |
[D] Dens Marcin | - | [Z] Dąbrowski Mateusz | 3 | - | 1 | 11-3 11-9 9-11 11-3 |
Dens Marcin Świerczyński Daniel |
- | Dąbrowski Mateusz Gawęda Hubert |
3 | - | 1 | 11-5 16-18 11-7 11-4 |
[C] Świerczyński Daniel | - | [Z] Dąbrowski Mateusz | 3 | - | 1 | 10-12 11-5 11-9 12-10 |
[D] Dens Marcin | - | [W] Gawęda Hubert | 3 | - | 0 | 11-2 11-7 11-6 |
Kolejka I - 31.10.2020
ULKS Moszczenica - UKS Orlęta Bilcza 4 : 6
Stół 1 | ||||||
[A] Nitek Jarosław | - | [X] Stochmal Maciej | 3 | - | 1 | 8-11 13-11 11-5 11-9 |
[B] Baranowski Jakub | - | [Y] Malik Mateusz | 3 | - | 1 | 12-10 11-8 11-13 12-10 |
Nitek Jarosław Baranowski Jakub |
- | Kotwica Dawid Malik Mateusz |
3 | - | 0 | 11-8 11-9 12-10 |
[A] Nitek Jarosław | - | [Y] Malik Mateusz | 3 | - | 1 | 12-10 11-9 8-11 11-6 |
[B] Baranowski Jakub | - | [X] Stochmal Maciej | 0 | - | 3 | 2-11 10-12 8-11 |
Stół 2 | ||||||
[C] Dąbrowski Jarosław | - | [W] Kotwica Dawid | 1 | - | 3 | 12-10 6-11 3-11 5-11 |
[D] Świech Paweł | - | [Z] Gola Paweł | 0 | - | 3 | 4-11 7-11 11-13 |
Dąbrowski Jarosław Świech Paweł |
- | Stochmal Maciej Stochmal Michał |
0 | - | 3 | 2-11 8-11 4-11 |
[C] Dąbrowski Jarosław | - | [Z] Gola Paweł | 0 | - | 3 | 3-11 8-11 7-11 |
[D] Świech Paweł | - | [W] Kotwica Dawid | 0 | - | 3 | 8-11 7-11 8-11 |