ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Zochniak Jakub GUKS Gorzkowice 26 25 1 77-18 75
2 Zawiślak Hubert LKS Omega Kleszczów 26 23 3 74-17 69
3 Krupa Jacek TKS Kamieńsk 26 23 3 73-21 69
4 Szulc Krzysztof MKS Jedynka Łódź 26 26 0 78-6 58
5 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 26 19 7 67-29 57
6 Kuśmierski Jakub LKS Omega Kleszczów 26 18 8 60-36 54
7 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 26 18 8 58-36 54
8 Zawiślak Maksymilian LKS Omega Kleszczów 26 24 2 72-13 48
9 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 19 17 2 54-17 48
10 Mazur Mariusz LKS Barel Serwis Brzustowiec 26 16 10 54-44 48
11 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 26 23 3 72-16 46
12 Makowski Maciej UKS GOK Zduny 22 15 7 49-35 45
13 Wojewoda Wiktor GLKS Szczerców 24 15 9 51-35 45
14 Bednarek Krzysztof 2 ULKS Kusy Łobudzice 24 21 3 66-10 44
15 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 26 20 6 65-31 40
16 Wawszczak Kamil GLKS Szczerców 26 12 14 53-57 36
17 Zajda Tomasz ULKS Kusy Łobudzice 26 12 14 50-48 36
18 Nowak Wojciech LKS Barel Serwis Brzustowiec 24 11 13 42-46 33
19 Polak Miłosz ULKS II Moszczenica 24 11 13 43-46 31
20 Martyniak Wiktor ULKS Kusy Łobudzice 25 15 10 56-46 30
21 Dąbrowski Mateusz ULKS II Moszczenica 14 10 4 33-19 30
22 Bogusławski Paweł GLKS Szczerców 25 13 12 49-48 28
23 Kłos Tomasz LKS Stomil II Bełchatów 21 13 8 41-30 26
24 Borkowski Radosław UKS GOK Zduny 24 13 11 44-40 26
25 Zieliński Michał KS Elta Łódź 9 9 0 27-3 25
26 Cywiński Dariusz LKS Stomil II Bełchatów 16 8 8 28-30 24
27 Wojewoda Włodzimierz LKS Stomil II Bełchatów 16 7 9 23-32 21
28 Zawisza2 Andrzej TKS Kamieńsk 14 8 6 27-26 20
29 Duda Ernest LKS Barel Serwis Brzustowiec 24 9 15 34-53 18
30 Gapik Witold ULKS Kusy Łobudzice 26 7 19 37-60 18
31 Jędrzejka Dariusz KS Elta Łódź 24 6 18 27-59 17
32 Dąbrowski Jarosław ULKS II Moszczenica 8 8 0 24-7 16
33 Sowiński Arkadiusz KS Elta Łódź 17 8 9 29-38 16
34 Kucharski Marcin GLKS Szczerców 18 8 10 32-35 16
35 Stefanek Paweł TKS Kamieńsk 26 7 19 36-61 15
36 Latocha Kacper ULKS II Moszczenica 12 7 5 23-19 14
37 Łyszkowicz Łukasz LKS Omega Kleszczów 22 7 15 28-51 14
38 Makowski Wiesław UKS GOK Zduny 9 6 3 21-16 13
39 Milak Adam LKS Stomil II Bełchatów 18 6 12 28-46 13
40 Kołdrzak Marcel MKS Jedynka Łódź 7 5 2 18-9 12
41 Dybała Kacper ULKS II Moszczenica 8 4 4 14-16 12
42 Juszyński Karol PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 22 4 18 26-58 12
43 Mikołajczyk Robert KS Elta Łódź 7 5 2 17-11 11
44 Kaliszewski Mariusz PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 26 5 21 34-68 11
45 Wiechno Grzegorz UKS GOK Zduny 16 4 12 19-41 11
46 Sitarski Tomasz KS Elta Łódź 10 5 5 17-17 10
47 Nieć Andrzej LKS Barel Serwis Brzustowiec 14 5 9 24-31 10
48 Kaniowski Jonasz GUKS Gorzkowice 4 4 0 12-2 8
49 Ojrzyński Adam TKS Kamieńsk 6 4 2 13-9 8
50 Olejniczak Artur GLKS Szczerców 9 4 5 13-19 8
51 Rzepecki Adam GUKS Gorzkowice 10 4 6 14-18 8
52 Blada Jerzy TKS Kamieńsk 13 4 9 14-27 8
53 Politowicz Filip UKS GOK Zduny 18 3 15 16-46 8
54 Krygier Przemysław LKS Stomil II Bełchatów 8 3 5 15-18 7
55 Urbaniak Dawid GUKS Gorzkowice 4 3 1 11-4 6
56 Lipa Oskar ULKS II Moszczenica 10 3 7 14-21 6
57 Marek Rafał LKS Stomil II Bełchatów 11 3 8 14-26 6
58 Świech Paweł ULKS II Moszczenica 18 3 15 21-48 6
59 Matuszczyk Andrzej TKS Kamieńsk 19 3 16 23-51 6
60 Trzcinka Jarosław KS Elta Łódź 2 2 0 6-0 6
61 Nowak Michał ULKS II Moszczenica 2 2 0 6-1 6
62 Niewiadomski Wiesław PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 19 2 17 12-54 5
63 Soduła Mariusz LKS Barel Serwis Brzustowiec 2 2 0 6-2 4
64 Kret Zenon UKS GOK Zduny 13 2 11 8-35 4
65 Janczyk Marek PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 19 2 17 21-55 4
66 Kowalczyk Piotr PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 2 1 1 4-3 3
67 Nowak Bartosz ULKS II Moszczenica 2 1 1 5-4 2
68 Raszewski Przemysław GLKS Szczerców 2 1 1 4-4 2
69 Skrzypek Paweł GUKS Gorzkowice 2 1 1 3-4 2
70 Dzwonek Krystian LKS Omega Kleszczów 4 1 3 3-11 2
71 Jaros Hubert GUKS Gorzkowice 6 1 5 8-17 2
72 Świech Piotr ULKS II Moszczenica 6 1 5 6-16 2
73 Wolski Bartosz LKS Stomil II Bełchatów 6 1 5 4-15 2
74 Pietrzak Jakub KS Elta Łódź 12 1 11 4-35 2
75 Wójcik Zdzisław LKS Barel Serwis Brzustowiec 13 1 12 9-37 2
76 Juszyński Aleksander PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 1 0 1 2-3 0
77 Zajda Szymon ULKS Kusy Łobudzice 1 0 1 0-3 0
78 Wrzeszcz Kamil LKS Barel Serwis Brzustowiec 1 0 1 0-3 0
79 Kopcik Marcin TKS Kamieńsk 1 0 1 0-3 0
80 Saktura Krzysztof ULKS Kusy Łobudzice 2 0 2 1-6 0
81 Janiszewski Michał KS Elta Łódź 2 0 2 0-6 0
82 Dzik Jacek UKS GOK Zduny 2 0 2 0-6 0
83 Cinkowski Tomasz PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 2 0 2 0-6 0
84 Wieloch Zbigniew TKS Kamieńsk 3 0 3 0-9 0
85 Bińkowski Bartłomiej KS Elta Łódź 3 0 3 0-9 0
86 Kowalczyk Maja KS Elta Łódź 4 0 4 0-12 0
87 Kopcik Kuba TKS Kamieńsk 4 0 4 0-12 0
88 Kieszek Sebastian KS Elta Łódź 5 0 5 0-15 0
89 Gruszka Patryk KS Elta Łódź 9 0 9 1-27 0
90 Błaszczyk Hubert PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 13 0 13 5-39 0

 

 Ranking klubowy

 

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 12 13 14 15 16 suma runda 2 suma
Polak Miłosz 0 3 3 0 6   0 0 0 6 4 22 3 6       9 31
Dąbrowski Mateusz 3   3 3   6         3 18 6 6       12 30
Lipa Oskar   0     2 4 0   0     6           0 6
Dybała Kacper         6 3   0     3 12           0 12
Nowak Michał                   6   6           0 6
Świech Piotr 2 0 0                 2           0 2
Świech Paweł 2 0 0 0     0 0 0 2   4 2         2 6
Dąbrowski Jarosław       4           4 4 12   4       4 16
Latocha Kacper         4 4 0 0 2     10 4         4 14
Nowak Bartosz                       0   2       2 2

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.