ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 UKS Fungis II Maków 4 3 0 1 32-8 6
2 MUKS Włókniarz Pabianice 4 3 0 1 25-15 6
3 TG Sokół Zgierz 6 3 0 3 32-28 6
4 GLKS Burza Pawlikowice 5 2 2 1 23-27 6
5 ULKS Moszczenica-kobiety 4 2 1 1 22-18 5
6 KS Legion Skierniewice 4 2 1 1 21-19 5
7 MKS Rzgów 5 2 1 2 25-25 5
8 LKS Jutrzenka Bychlew 3 2 0 1 19-11 4
9 UMKS Księżak II Łowicz 4 2 0 2 19-21 4
10 PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 4 1 0 3 12-28 2
11 KTS AGROSAD Sieradz 5 1 0 4 16-34 2
12 UMLKS Radomsko 4 0 1 3 14-26 1

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka V  -  27.10.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   MKS Rzgów      3  :  7  

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Maczużak Bartłomiej 3 - 1 11-8  5-11  11-8  11-5
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Łuczak Przemysław 2 - 3 11-7  10-12  8-11  11-9  7-11
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Maczużak Bartłomiej
Cieśliński Dariusz
0 - 3 8-11  11-13  7-11
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Łuczak Przemysław 2 - 3 9-11  8-11  12-10  11-4  7-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Maczużak Bartłomiej 2 - 3 11-8  11-8  8-11  10-12  9-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Cieśliński Dariusz 2 - 3 13-11  11-9  7-11  9-11  6-11
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Nowakowski Robert 3 - 2 8-11  9-11  13-11  16-14  14-12
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Nowakowski Robert
Łuczak Przemysław
3 - 1 9-11  11-5  12-10  11-8
[C]   Nitek Patrycja - [Z]   Nowakowski Robert 0 - 3 7-11  3-11  6-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Cieśliński Dariusz 0 - 3 9-11  5-11  9-11

 

 

Kolejka IV  -  22.10.2018

KTS AGROSAD Sieradz  -  ULKS Moszczenica-kobiety      3  :   7

Stół 1
[A]   Pakuła Bogdan - [X]   Kuwerska Katarzyna 2 - 3 11-9  14-12  7-11  9-11  6-11
[B]   Pakuła Aleks - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  10-12  11-7  11-2
Pakuła Bogdan
Pakuła Aleks
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
3 - 2 11-3  11-8  4-11  9-11  11-6
[A]   Pakuła Bogdan - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 7-11  4-11  5-11
[B]   Pakuła Aleks - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 11-7  7-11  3-11  7-11
Stół 2
[C]   Kapica Marek - [W]   Jagodzińska Klaudia 2 - 3 8-11  11-6  12-10  8-11  4-11
[D]   Kopytek Adam - [Z]   Kuwerska Karina 0 - 3 6-11  4-11  4-11
Bartosik Robert
Niewiadomski Mariusz
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
3 - 1 11-9  11-8  8-11  11-7
[C]   Bartosik Robert - [Z]   Kuwerska Karina 2 - 3 11-8  8-11  7-11  11-9  7-11
[D]   Niewiadomski Mariusz - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 5-11  14-12  8-11  7-11

 

 

Kolejka III  -  16.10.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   KS Legion Skierniewice     5  :  5

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Winnicki Damian 0 - 3 11-13  4-11  9-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Przybysz Sławomir 3 - 2 11-7  14-16  10-12  11-4  11-7
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Winnicki Damian
Wlazło Wojciech
3 - 2 7-11  11-9  5-11  13-11  11-7
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Przybysz Sławomir 3 - 2 8-11  11-8  9-11  11-9  11-8
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Winnicki Damian 2 - 3 8-11  11-8  9-11  12-10  7-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Wlazło Wojciech 3 - 0 11-7  11-4  11-5
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Frątczak Arkadiusz 0 - 3 6-11  4-11  9-11
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Frątczak Arkadiusz
Przybysz Sławomir
1 - 3 11-7  7-11  4-11  4-11
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Frątczak Arkadiusz 0 - 3 2-11  8-11  8-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Wlazło Wojciech 3 - 0 19-17  11-8  13-11

 

 

Kolejka II  -  14.10.2018

PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  -  ULKS Moszczenica-kobiety      3  :   7

Stół 1
[A]   Bernacki Patryk - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 8-11  11-6  10-12  7-11
[B]   Kowalczyk Piotr - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  10-12  11-4  11-5
Bernacki Patryk
Sadowski Kacper
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
2 - 3 15-13  14-12  8-11  8-11  11-13
[A]   Bernacki Patryk - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 5-11  3-11  1-11
[B]   Kowalczyk Piotr - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-5  6-11  11-8  11-7
Stół 2
[C]   Dyniak Ryszard - [W]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 10-12  5-11  5-11
[D]   Sadowski Kacper - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 2 8-11  14-12  6-11  11-6  17-15
Dyniak Ryszard
Kowalczyk Piotr
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
2 - 3 11-13  7-11  11-6  12-10  9-11
[C]   Dyniak Ryszard - [Z]   Kuwerska Karina 2 - 3 8-11  7-11  12-10  11-7  5-11
[D]   Sadowski Kacper - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 7-11  9-11  11-5  8-11

 

 

Kolejka I  -  09.12.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   UKS Fungis II Maków       :  

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.