ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Mazur Paweł LKS Jutrzenka Bychlew 22 21 1 63-14 63
2 Robak Jacek MUKS Włókniarz Pabianice 24 21 3 67-20 63
3 Winnicki Damian KS Legion Skierniewice 24 19 5 64-21 57
4 Łuczak Przemysław MKS Rzgów 22 17 5 54-37 51
5 Maczużak Bartłomiej MKS Rzgów 26 17 9 60-42 51
6 Kierzek Kamil LKS Jutrzenka Bychlew 20 16 4 53-18 48
7 Kowalski Mateusz GLKS Burza Pawlikowice 18 15 3 45-22 45
8 Jarmakowski Kamil GLKS Burza Pawlikowice 20 15 5 51-22 45
9 Krych Krzysztof TG Sokół Zgierz 22 14 8 49-34 42
10 Placek Krzysztof UKS Fungis II Maków 22 14 8 48-37 42
11 Placek Jakub UKS Fungis II Maków 24 14 10 52-40 42
12 Romanowski Andrzej MUKS Włókniarz Pabianice 24 19 5 64-28 40
13 Cieśliński Dariusz MKS Rzgów 26 19 7 59-35 40
14 Papuga Dawid UMKS Księżak II Łowicz 22 13 9 45-37 39
15 Frątczak Arkadiusz KS Legion Skierniewice 25 18 7 65-32 38
16 Wieczorek Krzysztof UMLKS Radomsko 26 16 10 53-47 37
17 Kokosiński Bogusław UMLKS Radomsko 26 12 14 49-51 36
18 Kuwerska Katarzyna ULKS Moszczenica-kobiety 26 11 15 44-59 33
19 Sobczyk Andrzej MUKS Włókniarz Pabianice 20 15 5 50-26 30
20 Włodarczyk Magdalena ULKS Moszczenica-kobiety 26 10 16 50-55 30
21 Bednarek Krzysztof GLKS Burza Pawlikowice 16 13 3 43-14 29
22 Grodek Ireneusz UMLKS Radomsko 22 11 11 45-40 29
23 Wroński Piotr LKS Jutrzenka Bychlew 16 13 3 43-15 26
24 Ferszowicz Antoni TG Sokół Zgierz 22 13 9 49-40 26
25 Jagodzińska Klaudia ULKS Moszczenica-kobiety 25 13 12 51-45 26
26 Kordaczuk Michał LKS Jutrzenka Bychlew 22 12 10 49-40 24
27 Znyk Cezary UMKS Księżak II Łowicz 22 12 10 47-41 24
28 Kuwerska Karina ULKS Moszczenica-kobiety 24 12 12 45-48 24
29 Szcześniak Karol TG Sokół Zgierz 24 8 16 30-60 24
30 Sadowski Kacper PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 24 11 13 45-50 23
31 Kunce Ryszard GLKS Burza Pawlikowice 12 11 1 34-9 22
32 Kotlicki Mirosław MKS Rzgów 15 11 4 34-20 22
33 Stępień Tomasz UMLKS Radomsko 22 11 11 45-41 22
34 Myczka Przemysław UMKS Księżak II Łowicz 25 7 18 38-59 21
35 Jacak Patryk TG Sokół Zgierz 20 10 10 40-38 20
36 Nowak Tomasz UKS Fungis II Maków 24 10 14 48-51 20
37 Uczciwek Piotr UMKS Księżak II Łowicz 18 9 9 35-38 18
38 Bartłomiejczyk Jarosław GLKS Burza Pawlikowice 10 8 2 25-12 18
39 Bernacki Patryk PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 26 6 20 35-66 18
40 Kapelański Adam MUKS Włókniarz Pabianice 20 7 13 27-44 17
41 Wrzosek Andrzej UKS Fungis II Maków 16 8 8 32-31 16
42 Pakuła Aleks KTS AGROSAD Sieradz 22 6 16 27-53 15
43 Dyniak Ryszard PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 26 6 20 34-63 12
44 Wlazło Wojciech KS Legion Skierniewice 26 6 20 31-71 12
45 Przybysz Sławomir KS Legion Skierniewice 24 4 20 22-64 10
46 Cieślak Maciej MUKS Włókniarz Pabianice 8 3 5 11-17 9
47 Bartosik Robert KTS AGROSAD Sieradz 13 3 10 13-32 9
48 Pakuła Bogdan KTS AGROSAD Sieradz 18 3 15 17-46 9
49 Kowalczyk Piotr PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 26 3 23 22-72 9
50 Kulawiński Michał Piotr GLKS Burza Pawlikowice 6 4 2 14-10 8
51 Kowalski Mateusz 2 UKS Fungis II Maków 10 4 6 17-20 8
52 Wrzalik Tomasz UMLKS Radomsko 4 3 1 11-4 6
53 Kapica Marek KTS AGROSAD Sieradz 17 3 14 20-45 6
54 Guzek Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 2 2 0 6-2 6
55 Sierota Szymon UMKS Księżak II Łowicz 4 2 2 10-9 4
56 Kryściak Przemysław TG Sokół Zgierz 4 2 2 8-7 4
57 Nowakowski Robert MKS Rzgów 7 2 5 9-17 4
58 Nowak Przemysław UMLKS Radomsko 2 1 1 4-3 2
59 Żbik Nikodem KTS AGROSAD Sieradz 4 1 3 4-10 2
60 Niewiadomski Mariusz KTS AGROSAD Sieradz 5 1 4 5-13 2
61 Szczepaniak Przemysław2 MKS Rzgów 6 1 5 7-15 2
62 Kierzek Artur LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 2-6 0
63 Wille Juliusz KTS AGROSAD Sieradz 2 0 2 0-6 0
64 Tatara Artur UMLKS Radomsko 2 0 2 0-6 0
65 Szczepanik Sebastian PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 2 0 2 0-6 0
66 Supera Przemysław KS Legion Skierniewice 2 0 2 0-6 0
67 Rudak Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 2 0 2 0-6 0
68 Rechciński Michał MKS Rzgów 2 0 2 0-6 0
69 Gorzela Jarosław LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 0-6 0
70 Czułek Bartosz UMKS Księżak II Łowicz 2 0 2 0-6 0
71 Nitek Patrycja ULKS Moszczenica-kobiety 3 0 3 2-9 0
72 Kopytek Adam KTS AGROSAD Sieradz 3 0 3 1-9 0
73 Czułek Michał KS Legion Skierniewice 3 0 3 1-9 0
74 Papuga Miłosz UMKS Księżak II Łowicz 3 0 3 0-9 0
75 Szpakowski Eugeniusz TG Sokół Zgierz 4 0 4 2-12 0
76 Gęszczak Patryk LKS Jutrzenka Bychlew 4 0 4 1-12 0
77 Kosiorek Daniel UMKS Księżak II Łowicz 4 0 4 0-12 0
78 Cieploch Piotr KTS AGROSAD Sieradz 4 0 4 0-12 0
79 Adamiak Bartosz GLKS Burza Pawlikowice 6 0 6 0-18 0
80 Borys Marek LKS Jutrzenka Bychlew 8 0 8 6-24 0

 

 

 Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 14 15 16 17 18 suma runda 2 suma
Włodarczyk Magdalena 3 3 3 3 0 0 3 3 3 0 3 24 0 6       6 30
Kuwerska Katarzyna 3 3 3 6 3 3 3 0 3 0 0 27 0 6       6 33
Kuwerska Karina 4 2 2 4 2   0 0 2 0 2 18 2 4       6 24
Jagodzińska Klaudia 4 4 2 4 0 2 2 2 0 2 0 22 0 4       4 26
Nitek Patrycja         0 0           0           0 0

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.