ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela 

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 STS Orlicz 1924 Suchedniów 7 7 0 0 63-7 14
2 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 6 5 0 1 41-19 10
3 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 5 4 0 1 32-18 8
4 MLUKS Brzeziny 6 4 0 2 30-30 8
5 UKS Fungis Maków 5 3 1 1 31-19 7
6 LUKS Start Przygłów 5 3 0 2 29-21 6
7 LKS Stomil Bełchatów 6 2 1 3 32-28 5
8 UKS Orlęta Bilcza 6 2 1 3 23-37 5
9 IKS "Start" II Zduńska Wola 6 1 1 4 21-39 3
10 LKS Biała Rawska 5 1 0 4 15-35 2
11 UMKS Księżak Łowicz 4 0 0 4 13-27 0
12 ULKS Moszczenica 7 0 0 7 10-60 0

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka X  -  14.10.2018

STS Orlicz 1924 Suchedniów  -  ULKS Moszczenica   10  :  0

Stół 1
[A]   Nadolski Łukasz - [X]   Nitek Jarosław 3 - 0 11-4  11-5  11-4
[B]   Włodyka Paweł - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-8  11-9  11-5
Włodyka Paweł
Mazurek Wiesław
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
3 - 0 11-9  11-7  11-3
[A]   Nadolski Łukasz - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-3  11-5  11-4
[B]   Włodyka Paweł - [X]   Nitek Jarosław 3 - 2 11-4  11-8  8-11  13-15  11-6
Stół 2
[C]   Karmoliński Maciej - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-2  11-1  11-4
[D]   Majcher Bartosz - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  11-8  11-8
Karmoliński Maciej
Majcher Bartosz
- Polak Miłosz
Dąbrowski Mateusz
3 - 0 11-3  11-5  11-6
[C]   Karmoliński Maciej - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-3  11-6  11-6
[D]   Mazurek Wiesław - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-5  11-6  11-6

 

Kolejka VII  -  17.11.2018

ULKS Moszczenica  -  IKS "Start" II Zduńska Wola     :  

 

 

Kolejka VI  -  14.10.2018

LUKS Start Przygłów  -  ULKS Moszczenica   10  :  0

Stół 1
[A]   Uzarczyk Michał - [X]   Ryś Paweł 3 - 0 11-8  11-5  11-3
[B]   Uzarczyk Witold - [Y]   Nitek Jarosław 3 - 2 11-7  4-11  8-11  11-6  11-9
Uzarczyk Michał
Uzarczyk Witold
- Ryś Paweł
Nitek Jarosław
3 - 0 11-6  11-3  11-7
[A]   Uzarczyk Michał - [Y]   Nitek Jarosław 3 - 1 7-11  11-9  11-9  11-7
[B]   Uzarczyk Witold - [X]   Ryś Paweł 3 - 2 11-6  11-8  4-11  10-12  11-8
Stół 2
[C]   Kozera Michał - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-8  11-5  11-3
[D]   Kozera Paweł 2 - [Z]   Nowak Bartosz 3 - 0 11-5  11-2  11-4
Kozera Michał
Kozera Paweł 2
- Polak Miłosz
Nowak Bartosz
3 - 0 11-7  11-5  11-7
[C]   Kozera Michał - [Z]   Polak Miłosz 3 - 0 11-8  11-5  11-2
[D]   Kozera Paweł 2 - [W]   Nowak Bartosz 3 - 0 11-4  11-7  11-9

 

Kolejka V  -  27.10.2018

ULKS Moszczenica  -  UKS Fungis Maków    1 :  9

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Modranka Marcin 3 - 0 11-9  11-4  11-6
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Stopiński Paweł 0 - 3 7-11  3-11  4-11
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Stopiński Paweł
Minkus Piotr
2 - 3 11-4  8-11  11-7  8-11  9-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Stopiński Paweł 2 - 3 13-11  11-5  10-12  8-11  9-11
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Modranka Marcin 1 - 3 9-11  11-9  8-11  6-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Minkus Piotr 0 - 3 6-11  8-11  6-11
[D]   Dąbrowski Mateusz - [Z]   Misiak Michał 0 - 3 3-11  12-14  5-11
Ryś Paweł
Dąbrowski Mateusz
- Modranka Marcin
Misiak Michał
2 - 3 9-11  10-12  11-7  17-15  4-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Misiak Michał 0 - 3 4-11  9-11  10-12
[D]   Dąbrowski Mateusz - [W]   Minkus Piotr 0 - 3 6-11  4-11  11-13

 

Kolejka IV -  26.10.2018

KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź -  ULKS Moszczenica   8  :  2

Stół 1
[A]   Walaszczyk Rafał - [X]   Nitek Jarosław 3 - 2 3-11  11-6  9-11  11-7  11-8
[B]   Radwański Robert - [Y]   Gawęda Hubert 3 - 1 8-11  11-2  11-8  11-5
Walaszczyk Rafał
Przybył Michał
- Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
1 - 3 9-11  7-11  11-9  4-11
[A]   Walaszczyk Rafał - [Y]   Gawęda Hubert 3 - 2 13-11  11-9  4-11  5-11  11-8
[B]   Radwański Robert - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 11-8  7-11  9-11  7-11
Stół 2
[C]   Rejze Robert - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 16-14  11-9  12-10
[D]   Marczak Adam - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-7  11-6  11-6
Marczak Adam
Radwański Robert
- Ryś Paweł
Dybała Kacper
3 - 0 11-6  11-5  12-10
[C]   Rejze Robert - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 21-19  12-10  11-6
[D]   Marczak Adam - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 11-5  11-7  11-7

 

Kolejka III  -  28.10.2018

ULKS Moszczenica  -  UKS Orlęta Bilcza    2  :  8

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Fareitarau Dzmitry 2 - 3 7-11  11-9  13-11  3-11  9-11
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Stochmal Maciej 1 - 3 11-9  4-11  9-11  14-16
Nitek Jarosław
Lipa Oskar
- Fareitarau Dzmitry
Gola Paweł
1 - 3 12-14  11-7  9-11  5-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Stochmal Maciej 3 - 2 7-11  5-11  11-5  11-5  11-7
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Fareitarau Dzmitry 0 - 3 4-11  6-11  10-12
Stół 2
[C]   Lipa Oskar - [W]   Gola Paweł 0 - 3 1-11  5-11  7-11
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Stochmal Michał 3 - 1 11-6  7-11  11-6  12-10
Gawęda Hubert
Ryś Paweł
- Stochmal Maciej
Stochmal Michał
0 - 3 10-12  7-11  11-13
[C]   Lipa Oskar - [Z]   Gola Błażej 1 - 3 9-11  8-11  11-8  8-11
[D]   Ryś Paweł - [W]   Gola Paweł 0 - 3 10-12  8-11  5-11


 

Kolejka II  -  23.09.2018

LKS Biała Rawska  -  ULKS Moszczenica   6  :  4

Stół 1
[A]   Synowiecki Jakub - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 9-11  4-11  6-11
[B]   Sarnecki Michał - [Y]   Ryś Paweł 2 - 3 9-11  6-11  11-8  12-10  8-11
Synowiecki Jakub
Sarnecki Michał
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
2 - 3 11-9  11-8  10-12  7-11  7-11
[A]   Synowiecki Jakub - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-6  11-7  16-14
[B]   Sarnecki Michał - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 11-8  4-11  12-14  6-11
Stół 2
[C]   Tataj Michał - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 11-7  11-6  11-9
[D]   Lis Mariusz - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-2  11-7  11-9
Tataj Michał
Lis Mariusz
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
3 - 2 4-11  3-11  11-5  12-10  11-6
[C]   Tataj Michał - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 2 8-11  11-8  12-10  11-13  12-10
[D]   Lis Mariusz - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 11-6  11-4  11-7

 

Kolejka I  -  20.09.2018

ULKS Moszczenica  -  MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka   1  :  9

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Polański Jakub 0 - 3 9-11  9-11  8-11
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Gierach Jakub 0 - 3 7-11  3-11  4-11
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Gierach Jakub
Polański Jakub
1 - 3 4-11  4-11  11-9  4-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Gierach Jakub 2 - 3 9-11  11-9  3-11  11-8  8-11
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Polański Jakub 0 - 3 3-11  5-11  9-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Błaszczyk Marcel 1 - 3 5-11  9-11  11-9  6-11
[D]   Dybała Kacper - [Z]   Zwierz Przemysław 0 - 3 5-11  8-11  4-11
Dybała Kacper
Ryś Paweł
- Błaszczyk Marcel
Zwierz Przemysław
2 - 3 8-11  11-8  8-11  11-8  8-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Zwierz Przemysław 3 - 2 11-9  9-11  10-12  11-8  11-4
[D]   Dybała Kacper - [W]   Błaszczyk Marcel 1 - 3 15-17  11-6  5-11  8-11

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.