ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Nadolski Łukasz STS Orlicz 1924 Suchedniów 20 20 0 60-0 60
2 Włodyka Paweł STS Orlicz 1924 Suchedniów 17 16 1 49-16 48
3 Brodzki Maciej LKS Stomil Bełchatów 18 15 3 47-20 45
4 Fareitarau Dzmitry UKS Orlęta Bilcza 16 14 2 46-13 42
5 Karmoliński Maciej STS Orlicz 1924 Suchedniów 18 18 0 54-8 36
6 Makowski Tomasz LKS Stomil Bełchatów 18 12 6 41-24 36
7 Polański Jakub MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 12 11 1 33-8 33
8 Stochmal Maciej UKS Orlęta Bilcza 16 10 6 35-30 30
9 Kwapiś Kuba MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 16 13 3 43-17 29
10 Kaczmarek Andrzej IKS "Start" II Zduńska Wola 18 9 9 35-33 27
11 Walaszczyk Rafał KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 18 9 9 33-36 27
12 Lis Mariusz LKS Biała Rawska 16 12 4 39-24 24
13 Minkus Piotr UKS Fungis Maków 16 12 4 38-22 24
14 Marczak Adam KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 17 12 5 42-20 24
15 Gierach Jakub MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 14 8 6 30-23 24
16 Antczak Damian MLUKS Brzeziny 16 8 8 31-31 24
17 Uzarczyk Michał LUKS Start Przygłów 16 8 8 28-29 24
18 Radwański Robert KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 18 8 10 35-38 24
19 Rybak Damian MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 14 9 5 30-20 22
20 Majcher Bartosz STS Orlicz 1924 Suchedniów 12 10 2 32-8 21
21 Gieraga Michał MLUKS Brzeziny 16 7 9 28-32 21
22 Stopiński Paweł UKS Fungis Maków 16 7 9 27-32 21
23 Uzarczyk Witold LUKS Start Przygłów 16 7 9 25-36 21
24 Modranka Marcin UKS Fungis Maków 16 7 9 22-34 21
25 Nitek Jarosław ULKS Moszczenica 18 7 11 36-37 21
26 Kozera Michał LUKS Start Przygłów 14 10 4 32-16 20
27 Oracz Michał LKS Stomil Bełchatów 18 10 8 39-30 20
28 Gola Paweł UKS Orlęta Bilcza 13 9 4 33-18 18
29 Świerczyński Daniel MLUKS Brzeziny 18 8 10 33-36 17
30 Zwierz Przemysław MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 10 8 2 27-9 16
31 Kozera Paweł 2 LUKS Start Przygłów 13 8 5 28-21 16
32 Gierak Przemysław IKS "Start" II Zduńska Wola 10 5 5 19-16 15
33 Szczepanek Michał UMKS Księżak Łowicz 11 7 4 27-22 14
34 Misiak Michał UKS Fungis Maków 16 7 9 29-30 14
35 Pietkiewicz Maciej STS Orlicz 1924 Suchedniów 6 6 0 18-0 12
36 Guzek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 11 6 5 21-19 12
37 Dens Marcin MLUKS Brzeziny 16 6 10 29-35 12
38 Tataj Michał LKS Biała Rawska 16 6 10 26-38 12
39 Pabich Piotr IKS "Start" II Zduńska Wola 16 5 11 24-39 12
40 Mazurek Wiesław STS Orlicz 1924 Suchedniów 6 5 1 15-6 10
41 Podsędek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 12 3 9 13-32 9
42 Podsędek Piotr UMKS Księżak Łowicz 12 3 9 11-30 9
43 Gawęda Hubert ULKS Moszczenica 14 3 11 14-35 9
44 Błaszczyk Marcel MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 6 4 2 15-11 8
45 Kalina Leszek UMKS Księżak Łowicz 10 4 6 15-22 8
46 Ciszewski Dominik IKS "Start" II Zduńska Wola 18 4 14 22-47 8
47 Ryś Paweł ULKS Moszczenica 18 3 15 17-50 7
48 Przybył Michał KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 7 3 4 14-13 6
49 Rejze Robert KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 7 3 4 11-13 6
50 Gola Błażej UKS Orlęta Bilcza 12 3 9 16-30 6
51 Koziarski Jacek LKS Biała Rawska 6 2 4 8-14 6
52 Doryń Roman MLUKS Brzeziny 2 2 0 6-1 4
53 Łoś Sylwester KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 2 2 0 6-4 4
54 Jóźwikowski Fabian MLUKS Brzeziny 4 2 2 6-8 4
55 Gutkowski Piotr IKS "Start" II Zduńska Wola 6 2 4 7-15 4
56 Wróblewski Paweł LKS Stomil Bełchatów 12 2 10 9-34 4
57 Synowiecki Jakub LKS Biała Rawska 14 1 13 13-39 3
58 Lipa Oskar ULKS Moszczenica 4 1 3 4-9 2
59 Stochmal Michał UKS Orlęta Bilcza 12 1 11 13-33 2
60 Dąbrowski Mateusz ULKS Moszczenica 12 1 11 10-33 2
61 Odelski Piotr STS Orlicz 1924 Suchedniów 1 0 1 1-3 0
62 Trenda Hubert LUKS Start Przygłów 2 0 2 0-6 0
63 Nowak Bartosz ULKS Moszczenica 2 0 2 0-6 0
64 Kłos Tomasz LKS Stomil Bełchatów 2 0 2 0-6 0
65 Konecki Adam KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 3 0 3 1-9 0
66 Rek Andrzej LUKS Start Przygłów 3 0 3 0-9 0
67 Paszkowski Daniel UKS Orlęta Bilcza 3 0 3 0-9 0
68 Milak Adam LKS Stomil Bełchatów 4 0 4 3-12 0
69 Kozłowicz Tomasz IKS "Start" II Zduńska Wola 4 0 4 2-12 0
70 Polak Miłosz ULKS Moszczenica 4 0 4 0-12 0
71 Łyżwiński Jacek UKS Orlęta Bilcza 8 0 8 3-24 0
72 Dybała Kacper ULKS Moszczenica 8 0 8 2-24 0
73 Sarnecki Michał LKS Biała Rawska 12 0 12 6-36 0

 

 

 

 Ranking klubowy

 

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 suma
Gawęda Hubert 0   0 0 0   6 0 3     9 9
Nitek Jarosław 0 6 3 3 3 0   0 6 0   21 21
Ryś Paweł 2 3 2 0 0 0 0   0 0   7 7
Dybała Kacper 0 0   0     0         0 0
Dąbrowski Mateusz   0     0   0 2 0 0   2 2
Lipa Oskar     0         2       2 2
Nowak Bartosz           0           0 0
Polak Miłosz           0       0   0 0

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.