ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Terminarz II LK 2018/2019

 

RUNDA II

 

kolejka 8
23.03 (so) godz.10 MKS Jedynka Łódź LKS Omega Kleszczów  
14.04 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków UMLKS Radomsko  
10.02 (nd) godz.11 ULKS Kusy Łobudzice GUKS Gorzkowice   3 : 7 
   
kolejka 9
10.03 (nd) godz.13 LKS Omega Kleszczów ULKS Moszczenica 0 : 10
09.02 (so) godz.10 MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice 10 : 0
09.02 (so) godz.17 ULKS Kusy Łobudzice UMLKS Radomsko 4 : 6
 
kolejka 10
02.03 (so) godz.10 ULKS Moszczenica GUKS Gorzkowice 9 : 1
21.02 (cz) godz.18:30 MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko 8 : 2
10.03 (nd) godz.14 LKS Omega Kleszczów UKS Fungis Maków 3 : 7
 
kolejka 11
01.03 (pt) godz.18 UMLKS Radomsko ULKS Moszczenica 3 : 7
17.03 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków GUKS Gorzkowice  
16.03 (so) godz.16 LKS Omega Kleszczów ULKS Kusy Łobudzice  
 
kolejka 12
16.03 (so) godz.12 ULKS Moszczenica UKS Fungis Maków  
17.03 (nd) godz.13 MKS Jedynka Łódź ULKS Kusy Łobudzice  
16.03 (so) godz.12 UMLKS Radomsko LKS Omega Kleszczów  
 
kolejka 13
23.03 (so) godz.13 ULKS Kusy Łobudzice ULKS Moszczenica  
23.03 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź UKS Fungis Maków  
23.03 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice LKS Omega Kleszczów  
 
kolejka 14
14.04 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica MKS Jedynka Łódź  
13.04 (so) godz.16 UKS Fungis Maków ULKS Kusy Łobudzice  
13.04 (so) godz.10 UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice  

 

 

RUNDA I

 

kolejka 1
29.09 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice UKS Fungis Maków 4 : 6
27.10 (so) godz.12 LKS Omega Kleszczów MKS Jedynka Łódź 1 : 9
22.09 (so) godz.10 UMLKS Radomsko ULKS Kusy Łobudzice 4 : 6
 
kolejka 2
23.09 (nd) godz.15 UKS Fungis Maków ULKS Moszczenica 2 : 8
06.10 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice ULKS Kusy Łobudzice 4 : 6
24.11 (so) godz.10 LKS Omega Kleszczów UMLKS Radomsko 1 : 9 
 
kolejka 3
19.10 (pt) godz.19 ULKS Moszczenica ULKS Kusy Łobudzice 8 : 2
20.10 (so) godz.16 LKS Omega Kleszczów GUKS Gorzkowice 1 : 9
20.10 (so) godz.16 UKS Fungis Maków MKS Jedynka Łódź 1 : 9
 
kolejka 4
21.10 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica LKS Omega Kleszczów 9 : 1
21.10 (nd) godz.12:30 MKS Jedynka Łódź ULKS Kusy Łobudzice 10 : 0
21.10 (nd) godz.12:30 UMLKS Radomsko UKS Fungis Maków  3  :  7
 
kolejka 5
17.11 (so) godz.16:30 MKS Jedynka Łódź ULKS Moszczenica    5 : 5
17.11 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice UMLKS Radomsko    5 : 5
17.11 (so) godz.16 UKS Fungis Maków LKS Omega Kleszczów    8 : 2
 
kolejka 6
14.12 (pt) godz.18:30 ULKS Moszczenica UMLKS Radomsko    9 : 1 
02.12 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice   10 : 0 
02.12 (nd) godz.12:30 ULKS Kusy Łobudzice UKS Fungis Maków    5 : 5
 
kolejka 7
15.12 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice ULKS Moszczenica    3 : 7
15.12 (so) godz.10 UMLKS Radomsko MKS Jedynka Łódź    3 : 7
15.12 (so) godz.16 ULKS Kusy Łobudzice LKS Omega Kleszczów    8 : 2

 

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.