ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Terminarz V LM 2017/18

 

RUNDA 2

 

kolejka 8
20.01 (so) godz.10 ULKS III Moszczenica LKS Omega Kleszczów 3 : 7
20.01 (so) godz.16 LKS Brzustowiec KTS Sieradz 5 : 5
20.01 (so) godz.16 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń UMLKS II Radomsko 6 : 4
 
kolejka 9
27.01 (so) godz.16 TKS Kamieńsk UMLKS II Radomsko 7 : 3
25.02 (nd) godz.12 ULKS III Moszczenica LKS Brzustowiec 3 : 7
27.01 (so) godz.16 KTS Sieradz STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 8 : 2
 
kolejka 10
22.02 (cz) godz.17:30 UMLKS II Radomsko LKS Omega Kleszczów 2 : 8
17.02 (so) godz.16 KTS Sieradz TKS Kamieńsk 4 : 6
21.02 (śr) godz.17:30 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń ULKS III Moszczenica 7 : 3
 
kolejka 11
24.02 (so) godz.15 LKS Omega Kleszczów KTS Sieradz 8 : 2
03.02 (so) godz.10 TKS Kamieńsk ULKS III Moszczenica 10 : 0
18.02 (nd) godz.10 UMLKS II Radomsko LKS Brzustowiec 0 : 10
 
kolejka 12
10.03 (so) godz.12 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń LKS Omega Kleszczów 2 : 8
10.03 (so) godz.12 LKS Brzustowiec TKS Kamieńsk 3 : 7
10.03 (so) godz.10 ULKS III Moszczenica UMLKS II Radomsko 6 : 4
 
kolejka 13
25.03 (nd) godz.16 LKS Omega Kleszczów LKS Brzustowiec 6 : 4
04.04 (śr) godz.18 TKS Kamieńsk STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 7 : 3
28.03 (śr) godz.19:30 KTS Sieradz ULKS III Moszczenica 6 : 4
 
kolejka 14
17.04 (wt) godz.18:30 LKS Omega Kleszczów TKS Kamieńsk 7 : 3
28.04 (so) godz.16 LKS Brzustowiec STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 10 : 0
12.04 (cz) godz.17:30 UMLKS II Radomsko KTS Sieradz 4 : 6

 

 

RUNDA 1

 

kolejka 1
24.09 (nd) godz.12 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń KTS Sieradz 6 : 4
24.09 (nd) godz.12 LKS Brzustowiec ULKS III Moszczenica 10 : 0
24.09 (nd) godz.12 LKS Omega Kleszczów UMLKS II Radomsko 6 : 4
08.10 (nd) godz.12 TKS Kamieńsk GLKS II Szczerców 7 : 3
 
kolejka 2
15.10 (nd) godz.12 KTS Sieradz LKS Brzustowiec 4 : 6
15.10 (nd) godz.12 ULKS III Moszczenica TKS Kamieńsk 2 : 8
23.09 (so) godz.10 UMLKS II Radomsko STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 3 : 7
15.10 (nd) godz.10 GLKS II Szczerców LKS Omega Kleszczów 4 : 6
 
kolejka 3
04.11 (so) godz.16 TKS Kamieńsk KTS Sieradz 6 : 4
04.11 (so) godz.16 LKS Omega Kleszczów ULKS III Moszczenica 8 : 2
04.11 (so) godz.16 LKS Brzustowiec UMLKS II Radomsko 10 : 0
04.11 (so) godz.16 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń GLKS II Szczerców 8 : 2
 
kolejka 4
05.11 (nd) godz.12 KTS Sieradz LKS Omega Kleszczów 3 : 7
05.11 (nd) godz.13 ULKS III Moszczenica STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 0 : 10
30.09 (so) godz.10 UMLKS II Radomsko TKS Kamieńsk 1 : 9
05.11 (nd) godz.10 GLKS II Szczerców LKS Brzustowiec 1 : 9
 
kolejka 5
12.11 (nd) godz.10 GLKS II Szczerców KTS Sieradz 4 : 6
12.11 (nd) godz.09:30 UMLKS II Radomsko ULKS III Moszczenica 7 : 3
12.11 (nd) godz.12 LKS Brzustowiec LKS Omega Kleszczów 4 : 6
19.11 (nd) godz.12 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń TKS Kamieńsk 5 : 5
 
kolejka 6
18.11 (so) godz.16 KTS Sieradz UMLKS II Radomsko 7 : 3
18.11 (so) godz.12 ULKS III Moszczenica GLKS II Szczerców 2 : 8
18.11 (so) godz.16 TKS Kamieńsk LKS Brzustowiec 6 : 4
18.11 (so) godz.16 LKS Omega Kleszczów STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 7 : 3
 
kolejka 7
08.10 (nd) godz.12 ULKS III Moszczenica KTS Sieradz 2 : 8
02.12 (so) godz.10 GLKS II Szczerców UMLKS II Radomsko  4 : 6
02.12 (so) godz.16 TKS Kamieńsk LKS Omega Kleszczów  5 : 5 
02.12 (so) godz.16 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń LKS Brzustowiec  2 : 8

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.