ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Zawiślak Hubert LKS Omega Kleszczów 37 35 2 107-9 35
2 Krupa Jacek TKS Kamieńsk 38 35 3 106-18 35
3 Zawiślak Maksymilian LKS Omega Kleszczów 37 33 4 101-27 33
4 Nowak Wojciech LKS Brzustowiec 36 29 7 92-31 29
5 Zawisza2 Andrzej TKS Kamieńsk 34 26 8 83-40 26
6 Mazur Mariusz LKS Brzustowiec 36 26 10 89-47 26
7 Dziadak Oliwier STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 33 24 9 79-42 24
8 Pakuła Bogdan KTS Sieradz 25 19 6 61-31 19
9 Radlińska Agnieszka STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 27 15 12 59-44 15
10 Czapla Mateusz UMLKS II Radomsko 24 14 10 47-41 14
11 Winkler Mateusz UMLKS II Radomsko 36 13 23 55-75 13
12 Bartosik Robert KTS Sieradz 18 12 6 44-20 12
13 Pakuła Aleks KTS Sieradz 31 12 19 55-69 12
14 Lipa Oskar ULKS III Moszczenica 18 11 7 35-35 11
15 Kucharski Marcin GLKS II Szczerców 18 10 8 36-30 10
16 Wójcki Michał KTS Sieradz 15 9 6 28-28 9
17 Stefanek Paweł TKS Kamieńsk 22 9 13 34-41 9
18 Witaszczyk Bartłomiej UMLKS II Radomsko 32 9 23 40-80 9
19 Soduła Mariusz LKS Brzustowiec 11 8 3 25-15 8
20 Raszewski Przemysław GLKS II Szczerców 15 8 7 28-26 8
21 Łyszkowicz Łukasz LKS Omega Kleszczów 36 8 28 39-88 8
22 Duda Ernest LKS Brzustowiec 13 7 6 24-24 7
23 Perdaszek Maciej STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 9 6 3 18-13 6
24 Zawiasa Oliwia KTS Sieradz 13 5 8 24-27 5
25 Michniewicz Michał STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 13 5 8 19-24 5
26 Świech Piotr ULKS III Moszczenica 25 5 20 21-68 5
27 Nowak Bartosz ULKS III Moszczenica 27 5 22 20-68 5
28 Świech Paweł ULKS III Moszczenica 28 5 23 23-72 5
29 Bator Mateusz STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 12 4 8 18-27 4
30 Olejniczak Artur GLKS II Szczerców 18 4 14 22-46 4
31 Blada Jerzy TKS Kamieńsk 7 3 4 14-14 3
32 Latocha Kacper ULKS III Moszczenica 19 3 16 16-51 3
33 Wójcik Zdzisław LKS Brzustowiec 5 2 3 8-11 2
34 Nieć Andrzej LKS Brzustowiec 5 2 3 7-12 2
35 Cieploch Piotr KTS Sieradz 6 2 4 9-13 2
36 Ojrzyński Adam TKS Kamieńsk 1 1 0 3-1 1
37 Marczak Gabriel TKS Kamieńsk 1 1 0 3-2 1
38 Antosik Marek LKS Brzustowiec 2 1 1 5-3 1
39 Michałczyk Antoni STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 2 1 1 3-5 1
40 Gołdyn Andrzej KTS Sieradz 3 1 2 4-6 1
41 Całus Tomasz UMLKS II Radomsko 7 1 6 5-18 1
42 Matuszczyk Andrzej TKS Kamieńsk 7 1 6 3-20 1
43 Smela Krzysztof GLKS II Szczerców 9 1 8 4-24 1
44 Wolski Kacper UMLKS II Radomsko 10 1 9 6-27 1
45 Kopcik Kuba TKS Kamieńsk 2 0 2 2-6 0
46 Bartosik Dawid KTS Sieradz 3 0 3 3-9 0
47 Mora Waldemar STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 3 0 3 2-9 0
48 Sopala Mateusz GLKS II Szczerców 3 0 3 1-9 0
49 Żbik Nikodem KTS Sieradz 3 0 3 0-9 0
50 Makos Nikola STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 4 0 4 0-12 0
51 Pęcherczyk Norbert STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 5 0 5 4-15 0
52 Wieloch Zbigniew TKS Kamieńsk 5 0 5 1-15 0
53 Dzwonek Krystian LKS Omega Kleszczów 7 0 7 4-21 0
54 Wolski Hubert UMLKS II Radomsko 8 0 8 3-24 0

 

 

Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 suma runda 1 8 9 10 11 12 13 suma runda 2 suma
Lipa Oskar 0 2     2     4 1       3 3 7 11
Świech Piotr 0 0 1 0   1 1 3 1     0   1 2 5
Latocha Kacper 0 0     0 0 0 0 1 1 1       3 3
Nowak Bartosz 0   0 0 1 0 1 2   1 1 0 1   3 5
Świech Paweł   0 1 0   1 0 2 0 0 1 0 2 0 3 5

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.