ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Cieśliński Dariusz MKS Rzgów 28 24 4 77-26 72
2 Makowski Maciej UKS GOK Zduny 24 21 3 67-20 63
3 Dąbrowski Mateusz ULKS II Moszczenica 27 17 10 62-40 51
4 Wojewoda Wiktor GLKS Szczerców 28 17 11 63-45 51
5 Szczepaniak Przemysław2 MKS Rzgów 28 17 11 63-46 51
6 Dybała Kacper ULKS II Moszczenica 29 17 12 65-47 51
7 Bernacki Patryk PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 30 22 8 76-34 50
8 Polak Hubert LZS Wydrzyn 22 16 6 55-35 48
9 Kowalczyk Piotr PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 28 19 9 66-39 45
10 Cywiński Dariusz LKS Stomil II Bełchatów 26 15 11 53-43 45
11 Dyniak Ryszard PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 30 17 13 66-50 44
12 Nowak Michał ULKS II Moszczenica 28 20 8 68-32 42
13 Wojewoda Włodzimierz GLKS Szczerców 26 18 8 65-34 42
14 Zieliński Michał KS Elta Łódź 14 14 0 42-4 42
15 Trzcinka Jarosław KS Elta Łódź 14 14 0 42-4 42
16 Krygier Przemysław LKS Stomil II Bełchatów 24 17 7 57-31 39
17 Zajda Tomasz ULKS Kusy Łobudzice 28 17 11 61-42 39
18 Rechciński Michał MKS Rzgów 26 19 7 65-28 38
19 Jędrzejka Dariusz KS Elta Łódź 30 15 15 52-59 36
20 Kuśmierski Jakub PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 24 14 10 51-37 36
21 Pietrasiak Dominik LKS Polonia Niesułków 28 12 16 45-57 36
22 Milak Adam LKS Stomil II Bełchatów 22 16 6 53-28 33
23 Gapik Witold ULKS Kusy Łobudzice 28 14 14 55-59 33
24 Wawszczak Kamil GLKS Szczerców 24 12 12 43-43 33
25 Kowalczyk Paweł LZS Wydrzyn 20 11 9 42-38 33
26 Kłos Tomasz LKS Stomil II Bełchatów 20 11 9 41-36 33
27 Juszyński Karol PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 28 10 18 41-64 30
28 Polak Miłosz ULKS II Moszczenica 23 14 9 52-38 28
29 Drosiński Damian LZS Wydrzyn 21 12 9 43-41 27
30 Krawczyk Piotr MKS Rzgów 18 12 6 41-26 24
31 Bogusławski Paweł GLKS Szczerców 27 11 16 41-54 22
32 Zimoń Mariusz MKS Rzgów 12 10 2 33-11 20
33 Stępień Damian LZS Wydrzyn 18 9 9 33-39 19
34 Martyniak Wiktor ULKS Kusy Łobudzice 26 8 18 35-58 19
35 Kopytek Adam LZS Wydrzyn 14 9 5 30-20 18
36 Wiechno Grzegorz UKS GOK Zduny 21 7 14 32-48 17
37 Fordoński Paweł KS Elta Łódź 8 8 0 24-4 16
38 Gąsior Kacper PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 26 8 18 34-61 16
39 Skowroński Maciej LKS Polonia Niesułków 12 7 5 22-17 15
40 Politowicz Filip UKS GOK Zduny 18 5 13 21-45 15
41 Lipa Oskar ULKS II Moszczenica 8 6 2 18-11 12
42 Marek Rafał LKS Stomil II Bełchatów 9 6 3 19-11 12
43 Niewiadomski Wiesław PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 28 6 22 30-73 12
44 Kaliszewski Mariusz PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 20 4 16 15-51 12
45 Mirys Krzysztof LKS Polonia Niesułków 17 4 13 19-43 11
46 Dzik Jacek UKS GOK Zduny 14 5 9 20-29 10
47 Prusinowski Krzysztof LKS Polonia Niesułków 11 4 7 12-25 10
48 Makowski Wiesław UKS GOK Zduny 5 4 1 12-3 8
49 Szczepanik Sebastian PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 8 4 4 14-14 8
50 Janczyk Marek PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 10 3 7 12-22 6
51 Kret Zenon UKS GOK Zduny 18 3 15 19-45 6
52 Kieszek Sebastian KS Elta Łódź 12 2 10 9-32 5
53 Raszewski Przemysław GLKS Szczerców 4 2 2 8-6 4
54 Dąbrowski Jarosław ULKS II Moszczenica 5 2 3 8-10 4
55 Stępień Dariusz UKS GOK Zduny 11 2 9 12-28 4
56 Gruszka Patryk KS Elta Łódź 15 2 13 6-40 4
57 Prusinowski Szymon LKS Polonia Niesułków 18 2 16 12-48 4
58 Szymański Mateusz LZS Wydrzyn 2 1 1 4-5 2
59 Figwer Krzysztof KS Elta Łódź 2 1 1 3-4 2
60 Kowalczyk Maja KS Elta Łódź 6 1 5 5-16 2
61 Wolski Bartosz LKS Stomil II Bełchatów 6 1 5 3-15 2
62 Sobczyk Dawid2 LKS Polonia Niesułków 13 1 12 9-38 2
63 Kluka Michał ULKS Kusy Łobudzice 16 1 15 10-45 2
64 Sowiński Arkadiusz KS Elta Łódź 17 1 16 13-49 2
65 Gabryś Jerzy GLKS Szczerców 1 0 1 1-3 0
66 Olejniczak Artur GLKS Szczerców 1 0 1 0-3 0
67 Kucharski Marcin GLKS Szczerców 1 0 1 0-3 0
68 Kruk Mateusz UKS GOK Zduny 1 0 1 0-3 0
69 Mikołajczyk Robert KS Elta Łódź 2 0 2 2-6 0
70 Mielczarek Jakub LZS Wydrzyn 2 0 2 1-6 0
71 Kasprzycki Dominik LZS Wydrzyn 2 0 2 1-6 0
72 Wojewoda Bartosz LKS Stomil II Bełchatów 2 0 2 0-6 0
73 Siwik Jarosław LZS Wydrzyn 3 0 3 0-9 0
74 Michalski Damian LKS Stomil II Bełchatów 3 0 3 0-9 0
75 Gapik Maciej ULKS Kusy Łobudzice 6 0 6 2-18 0
76 Woźniak2 Sebastian ULKS Kusy Łobudzice 8 0 8 2-24 0
77 Dąbrowski Sylwester LKS Polonia Niesułków 13 0 13 3-39 0

 

 

Ranking klubowy

kolejki: 1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 12 13 14 15 16 suma runda 2 suma
Dąbrowski Mateusz 3 6 6 3 0 3 6 0 6 6 39   6 3 0 3 12 51
Dybała Kacper 3 6 3 6 0 6 6 0 6 6 42 0 3 3 3 0 9 51
Nowak Michał 2 4 4 0 4 2 4 0 0 2 22 6 4 2 4 4 20 42
Dąbrowski Jarosław           4   0     4         0 0 4
Lipa Oskar 4                   4 4 2 2     8 12
Polak Miłosz   4 2 0 0 2 4 2 2 0 16 4     4 4 12 28

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.