ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela II LM 2017/18

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 10 9 0 1 78-22 18
2 MLUKS Brzeziny 10 8 0 2 73-27 16
3 UKS Fungis Maków 11 8 0 3 71-39 16
4 LUKS Start Przygłów 10 7 2 1 65-35 16
5 LKS Stomil Bełchatów 10 5 2 3 56-44 12
6 KS Energetyk Łódź 11 5 1 5 54-56 11
7 LKS Biała Rawska 9 4 2 3 53-37 10
8 ULKS Moszczenica 11 3 3 5 49-61 9
9 UMKS Księżak Łowicz 9 2 1 6 36-54 5
10 GLKS Burza Pawlikowice 10 2 0 8 35-65 4
11 MUKS Włókniarz Pabianice 10 0 2 8 16-84 2
12 KS Legion Skierniewice 9 0 1 8 14-76 1

 

 

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  08.10.2017

ULKS Moszczenica  -  KS Legion Skierniewice  8  :  2

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Łuczak Przemysław 3 - 0 11-5  11-6  11-4
[B]   Dens Marcin - [Y]   Frątczak Arkadiusz 3 - 1 11-8  15-13  9-11  13-11
Nitek Jarosław
Ryś Paweł
- Łuczak Przemysław
Frątczak Arkadiusz
1 - 3 11-2  7-11  8-11  6-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Frątczak Arkadiusz 3 - 1 11-3  11-7  6-11  11-9
[B]   Ryś Paweł - [X]   Łuczak Przemysław 0 - 3 4-11  9-11  6-11
Stół 2
[C]   Gawęda Hubert - [W]   Przybysz Sławomir 3 - 0 11-6  11-4  11-7
[D]   Staroń Ireneusz - [Z]   Wlazło Wojciech 3 - 0 11-5  11-2  11-3
Dens Marcin
Staroń Ireneusz
- Przybysz Sławomir
Wlazło Wojciech
3 - 0 11-9  11-6  11-9
[C]   Gawęda Hubert - [Z]   Wlazło Wojciech 3 - 0 11-5  11-7  11-8
[D]   Staroń Ireneusz - [W]   Przybysz Sławomir 3 - 0 11-2  11-4  11-3

 

Kolejka X  -  18.11.2017

KS Energetyk Łódź  -  ULKS Moszczenica    5  : 5

Stół 1
[A]   Walaszczyk Rafał - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 6-11  11-13  12-10  6-11
[B]   Radwański Robert - [Y]   Dens Marcin 3 - 2 11-8  9-11  11-13  11-4  11-9
Marczak Adam
Walaszczyk Rafał
- Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
2 - 3 7-11  11-9  11-9  6-11  8-11
[A]   Walaszczyk Rafał - [Y]   Dens Marcin 3 - 0 11-6  11-6  11-8
[B]   Radwański Robert - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 11-6  4-11  10-12  8-11
Stół 2
[C]   Rejze Robert - [W]   Gawęda Hubert 3 - 1 11-9  4-11  11-6  11-5
[D]   Marczak Adam - [Z]   Staroń Ireneusz 3 - 1 11-3  11-7  8-11  11-7
Radwański Robert
Rejze Robert
- Dens Marcin
Staroń Ireneusz
1 - 3 5-11  11-9  3-11  9-11
[C]   Rejze Robert - [Z]   Staroń Ireneusz 3 - 0 12-10  12-10  13-11
[D]   Marczak Adam - [W]   Gawęda Hubert 0 - 3 6-11  5-11  11-13

 

Kolejka IX  -  12.11.2017

UMKS Księżak Łowicz  -  ULKS Moszczenica    5  : 5

Stół 1
[A]   Podsędek Piotr - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  11-13  6-11
[B]   Podsędek Mateusz - [Y]   Dens Marcin 3 - 0 15-13  12-10  11-9
Podsędek Piotr
Podsędek Mateusz
- Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
2 - 3 11-8  11-7  8-11  7-11  8-11
[A]   Podsędek Piotr - [Y]   Dens Marcin 3 - 2 10-12  11-3  11-5  8-11  11-7
[B]   Podsędek Mateusz - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 2-11  10-12  9-11
Stół 2
[C]   Kalina Leszek - [W]   Gawęda Hubert 3 - 1 11-9  10-12  11-9  11-7
[D]   Szczepanek Michał - [Z]   Staroń Ireneusz 2 - 3 11-7  3-11  6-11  11-4  8-11
Kalina Leszek
Szczepanek Michał
- Dens Marcin
Staroń Ireneusz
1 - 3 9-11  11-9  3-11  4-11
[C]   Kalina Leszek - [Z]   Staroń Ireneusz 3 - 1 11-9  11-7  5-11  11-9
[D]   Szczepanek Michał - [W]   Gawęda Hubert 3 - 1 11-9  6-11  11-5  12-10

 

Kolejka VIII  -  10.11.2017

ULKS Moszczenica  -  MLUKS Dwójka Rawa Maz.   1  :  9

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Gierach Jakub 2 - 3 10-12  12-10  11-8  11-13  7-11
[B]   Staroń Ireneusz - [Y]   Polański Jakub 1 - 3 13-15  2-11  11-8  5-11
Dens Marcin
Staroń Ireneusz
- Polański Jakub
Kukla Arkadiusz
0 - 3 9-11  10-12  6-11
[A]   Dens Marcin - [Y]   Polański Jakub 0 - 3 4-11  8-11  7-11
[B]   Staroń Ireneusz - [X]   Gierach Jakub 0 - 3 12-14  10-12  9-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Kwapiś Kuba 0 - 3 3-11  8-11  7-11
[D]   Gawęda Hubert - [Z]   Kukla Arkadiusz 2 - 3 6-11  11-9  12-10  5-11  10-12
Ryś Paweł
Gawęda Hubert
- Gierach Jakub
Kwapiś Kuba
0 - 3 4-11  5-11  5-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Kukla Arkadiusz 1 - 3 11-9  2-11  10-12  4-11
[D]   Gawęda Hubert - [W]   Kwapiś Kuba 3 - 1 11-4  11-7  2-11  11-6

 

Kolejka VII  -  05.11.2017

MUKS Włókniarz Pabianice  -  ULKS Moszczenica    5  : 5

Stół 1
[A]   Dubiela Jacek - [X]   Dens Marcin 0 - 3 5-11  8-11  8-11
[B]   Cieślak Maciej - [Y]   Staroń Ireneusz 3 - 0 11-4  11-9  11-5
Dubiela Jacek
Cieślak Maciej
- Dens Marcin
Staroń Ireneusz
0 - 3 5-11  6-11  4-11
[A]   Dubiela Jacek - [Y]   Staroń Ireneusz 3 - 2 10-12  9-11  11-5  11-4  12-10
[B]   Cieślak Maciej - [X]   Dens Marcin 1 - 3 5-11  9-11  11-9  6-11
Stół 2
[C]   Robak Jacek - [W]   Gawęda Hubert 3 - 1 11-5  7-11  11-8  11-7
[D]   Kapelański Adam - [Z]   Ryś Paweł 0 - 3 8-11  5-11  5-11
Robak Jacek
Kapelański Adam
- Gawęda Hubert
Ryś Paweł
3 - 2 11-8  6-11  11-9  7-11  11-8
[C]   Robak Jacek - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 1-11  11-9  11-7  11-7
[D]   Bara Janusz - [W]   Gawęda Hubert 0 - 3 9-11  3-11  5-11

 

Kolejka VI  -  17.11.2017

ULKS Moszczenica  -  LKS Stomil Bełchatów   4  :  6

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Gieraga Michał 3 - 1 11-5  10-12  11-9  11-6
[B]   Dens Marcin - [Y]   Książczyk Mateusz 2 - 3 5-11  11-5  12-10  6-11  5-11
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Gieraga Michał
Książczyk Mateusz
0 - 3 10-12  4-11  6-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Książczyk Mateusz 3 - 0 11-2  11-7  11-5
[B]   Dens Marcin - [X]   Gieraga Michał 0 - 3 4-11  5-11  5-11
Stół 2
[C]   Gawęda Hubert - [W]   Oracz Michał 2 - 3 8-11  11-8  11-9  7-11  8-11
[D]   Staroń Ireneusz - [Z]   Wróblewski Paweł 3 - 2 11-9  11-6  11-13  11-13  11-6
Dens Marcin
Staroń Ireneusz
- Oracz Michał
Wróblewski Paweł
3 - 0 11-3  11-4  11-5
[C]   Gawęda Hubert - [Z]   Wróblewski Paweł 1 - 3 6-11  3-11  11-6  10-12
[D]   Staroń Ireneusz - [W]   Oracz Michał 1 - 3 11-5  8-11  5-11  8-11

 

Kolejka V  -  15.10.2017

UKS Fungis Maków  -  ULKS Moszczenica    7  : 3

Stół 1
[A]   Stopiński Paweł - [X]   Dens Marcin 3 - 0 11-8  11-3  12-10
[B]   Rybak Damian - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  6-11  8-11
Stopiński Paweł
Rybak Damian
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
3 - 0 14-12  11-5  11-9
[A]   Stopiński Paweł - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 9-11  8-11  9-11
[B]   Rybak Damian - [X]   Dens Marcin 3 - 0 11-5  11-8  11-5
Stół 2
[C]   Modranka Marcin - [W]   Staroń Ireneusz 3 - 1 11-9  7-11  11-5  12-10
[D]   Misiak Michał - [Z]   Gawęda Hubert 3 - 2 11-3  8-11  11-6  6-11  11-7
Modranka Marcin
Misiak Michał
- Dens Marcin
Staroń Ireneusz
0 - 3 5-11  14-16  13-15
[C]   Modranka Marcin - [Z]   Gawęda Hubert 3 - 0 11-6  11-2  11-7
[D]   Misiak Michał - [W]   Staroń Ireneusz 3 - 0 11-9  12-10  14-12

 

Kolejka IV  -  21.10.2017

ULKS Moszczenica  -  MLUKS Brzeziny  -    3  :  7

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Bobrowski Łukasz 3 - 0 12-10  11-8  17-15
[B]   Dens Marcin - [Y]   Antczak Damian 1 - 3 7-11  11-4  7-11  8-11
Nitek Jarosław
Ryś Paweł
- Bobrowski Łukasz
Antczak Damian
0 - 3 5-11  10-12  8-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Antczak Damian 2 - 3 11-9  11-8  10-12  5-11  10-12
[B]   Dens Marcin - [X]   Bobrowski Łukasz 0 - 3 12-14  8-11  6-11
Stół 2
[C]   Staroń Ireneusz - [W]   Doryń Roman 0 - 3 7-11  9-11  6-11
[D]   Gawęda Hubert - [Z]   Świerczyński Daniel 3 - 1 11-9  11-9  11-13  11-8
Dens Marcin
Staroń Ireneusz
- Doryń Roman
Świerczyński Daniel
3 - 2 12-10  8-11  11-6  6-11  11-8
[C]   Staroń Ireneusz - [Z]   Świerczyński Daniel 1 - 3 11-8  4-11  9-11  7-11
[D]   Ryś Paweł - [W]   Doryń Roman 2 - 3 11-9  11-8  6-11  8-11  6-11

 

Kolejka III  -  24.09.2017

LUKS Start Przygłów  -  ULKS Moszczenica    7  : 3

Stół 1
[A]   Uzarczyk Michał - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 4-11  5-11  2-11
[B]   Uzarczyk Witold - [Y]   Dens Marcin 3 - 0 11-7  4-11  11-1
Uzarczyk Michał
Uzarczyk Witold
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
3 - 0 15-13  11-9  11-3
[A]   Uzarczyk Michał - [Y]   Dens Marcin 3 - 2 8-11  13-11  7-11  11-7  11-9
[B]   Uzarczyk Witold - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 3-11  7-11  9-11
Stół 2
[C]   Kozera Paweł 2 - [W]   Staroń Ireneusz 3 - 1 11-7  11-7  9-11  11-6
[D]   Kozera Michał - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 11-6  11-2  10-12  11-5
Kozera Michał
Kozera Paweł 2
- Dens Marcin
Staroń Ireneusz
3 - 2 11-8  11-4  5-11  10-12  11-5
[C]   Kozera Paweł 2 - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-3  11-8  11-5
[D]   Kozera Michał - [W]   Staroń Ireneusz 0 - 3 4-11  9-11  9-11

 

Kolejka II  -  19.11.2017

ULKS Moszczenica  -  LKS Biała Rawska  -    6  :  4

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Synowiecki Jakub 3 - 0 12-10  11-4  11-7
[B]   Dens Marcin - [Y]   Sarnecki Michał 0 - 3 11-13  11-13  8-11
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Synowiecki Jakub
Sarnecki Michał
3 - 2 8-11  11-9  11-8  10-12  12-10
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Sarnecki Michał 3 - 0 11-9  11-8  12-10
[B]   Dens Marcin - [X]   Synowiecki Jakub 3 - 2 9-11  11-9  7-11  19-17  11-5
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Tataj Michał 1 - 3 8-11  12-10  2-11  6-11
[D]   Staroń Ireneusz - [Z]   Lis Mariusz 2 - 3 13-11  11-7  8-11  2-11  4-11
Dens Marcin
Staroń Ireneusz
- Lis Mariusz
Tataj Michał
3 - 0 11-8  15-13  11-6
[C]   Gawęda Hubert - [Z]   Lis Mariusz 0 - 3 10-12  7-11  10-12
[D]   Staroń Ireneusz - [W]   Tataj Michał 3 - 2 11-9  8-11  7-11  11-5  11-8

 

Kolejka I  -  16.09.2017

GLKS Burza Pawlikowice  -  ULKS Moszczenica    4  :  6

Stół 1
[A]   Maczużak Bartłomiej - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 7-11  5-11  11-4  7-11
[B]   Jarmakowski Kamil - [Y]   Dens Marcin 0 - 3 9-11  9-11  6-11
Maczużak Bartłomiej
Jarmakowski Kamil
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
0 - 3 2-11  5-11  9-11
[A]   Maczużak Bartłomiej - [Y]   Dens Marcin 2 - 3 11-9  8-11  11-5  11-13  9-11
[B]   Jarmakowski Kamil - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  8-11  5-11
Stół 2
[C]   Bednarek Krzysztof - [W]   Staroń Ireneusz 3 - 1 11-5  3-11  11-6  11-7
[D]   Kowalski Mateusz - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 11-6  11-9  5-11  11-9
Bednarek Krzysztof
Kowalski Mateusz
- Staroń Ireneusz
Dens Marcin
2 - 3 5-11  7-11  11-9  11-2  5-11
[C]   Bednarek Krzysztof - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 11-3  8-11  11-9  11-5
[D]   Kowalski Mateusz - [W]   Staroń Ireneusz 3 - 0 11-7  11-9  11-8

 

 

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information