ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

RANKING LIGOWY

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Polański Jakub MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 30 29 1 89-16 87
2 Nitek Jarosław ULKS Moszczenica 29 27 2 85-18 81
3 Gieraga Michał LKS Stomil Bełchatów 30 22 8 74-41 66
4 Gierach Jakub MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 32 22 10 77-47 66
5 Uzarczyk Michał LUKS Start Przygłów 32 22 10 74-49 66
6 Rybak Damian UKS Fungis Maków 32 22 10 73-48 66
7 Antczak Damian MLUKS Brzeziny 32 21 11 73-49 63
8 Bobrowski Łukasz MLUKS Brzeziny 32 20 12 75-50 60
9 Uzarczyk Witold LUKS Start Przygłów 32 19 13 66-51 57
10 Kwapiś Kuba MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 32 27 5 86-29 56
11 Doryń Roman MLUKS Brzeziny 30 27 3 85-24 54
12 Podsędek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 32 18 14 69-54 54
13 Podsędek Piotr UMKS Księżak Łowicz 32 18 14 64-53 54
14 Walaszczyk Rafał KS Energetyk Łódź 30 17 13 63-54 51
15 Stopiński Paweł UKS Fungis Maków 32 17 15 65-57 51
16 Radwański Robert KS Energetyk Łódź 32 16 16 66-63 48
17 Sarnecki Michał LKS Biała Rawska 33 15 18 61-72 45
18 Marczak Adam KS Energetyk Łódź 30 22 8 73-38 44
19 Modranka Marcin UKS Fungis Maków 32 22 10 75-48 44
20 Kalina Leszek UMKS Księżak Łowicz 31 21 10 74-44 42
21 Kozera Paweł 2 LUKS Start Przygłów 32 21 11 79-48 42
22 Synowiecki Jakub LKS Biała Rawska 31 17 14 61-60 42
23 Książczyk Mateusz LKS Stomil Bełchatów 20 14 6 48-31 42
24 Lis Mariusz LKS Biała Rawska 32 19 13 63-55 40
25 Tataj Michał LKS Biała Rawska 32 19 13 66-51 38
26 Świerczyński Daniel MLUKS Brzeziny 32 18 14 73-52 36
27 Misiak Michał UKS Fungis Maków 32 18 14 70-57 36
28 Kowalski Mateusz GLKS Burza Pawlikowice 26 15 11 55-46 35
29 Zwierz Przemysław MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 25 17 8 58-36 34
30 Robak Jacek MUKS Włókniarz Pabianice 28 15 13 55-56 34
31 Dens Marcin ULKS Moszczenica 30 11 19 46-67 33
32 Szczepanek Michał UMKS Księżak Łowicz 30 15 15 59-59 30
33 Oracz Michał LKS Stomil Bełchatów 33 14 19 57-66 30
34 Jarmakowski Kamil GLKS Burza Pawlikowice 32 10 22 46-73 30
35 Staroń Ireneusz ULKS Moszczenica 31 14 17 55-58 28
36 Rejze Robert KS Energetyk Łódź 30 13 17 51-57 26
37 Maczużak Bartłomiej GLKS Burza Pawlikowice 32 9 23 45-77 23
38 Gawęda Hubert ULKS Moszczenica 22 11 11 46-40 22
39 Wróblewski Paweł LKS Stomil Bełchatów 29 11 18 46-64 22
40 Kozera Michał LUKS Start Przygłów 31 11 20 53-68 22
41 Bednarek Krzysztof GLKS Burza Pawlikowice 19 9 10 32-37 18
42 Łuczak Przemysław KS Legion Skierniewice 8 5 3 16-13 15
43 Cieślak Maciej MUKS Włókniarz Pabianice 25 5 20 26-61 15
44 Ryś Paweł ULKS Moszczenica 16 6 10 26-31 12
45 Winnicki Damian KS Legion Skierniewice 19 4 15 24-48 12
46 Bartłomiejczyk Jarosław GLKS Burza Pawlikowice 16 5 11 24-39 10
47 Kukla Arkadiusz MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 4 3 1 11-7 6
48 Kapelański Adam MUKS Włókniarz Pabianice 29 3 26 20-78 6
49 Łoś Sylwester KS Energetyk Łódź 4 2 2 7-9 4
50 Błaszczyk Marcel MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 5 2 3 7-10 4
51 Supera Przemysław KS Legion Skierniewice 19 2 17 7-52 4
52 Przybysz Sławomir KS Legion Skierniewice 30 2 28 15-86 4
53 Dubiela Jacek MUKS Włókniarz Pabianice 24 1 23 14-71 3
54 Wlazło Wojciech KS Legion Skierniewice 31 1 30 10-91 3
55 Guzek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 3 1 2 5-6 2
56 Czułek Michał KS Legion Skierniewice 13 1 12 4-36 2
57 Rek Andrzej LUKS Start Przygłów 1 0 1 0-3 0
58 Konecki Adam KS Energetyk Łódź 2 0 2 2-6 0
59 Cywiński Dariusz LKS Stomil Bełchatów 2 0 2 2-6 0
60 Milak Adam LKS Stomil Bełchatów 2 0 2 1-6 0
61 Jóźwikowski Fabian MLUKS Brzeziny 2 0 2 1-6 0
62 Marek Rafał LKS Stomil Bełchatów 2 0 2 0-6 0
63 Kowalczyk_2 Michał MUKS Włókniarz Pabianice 3 0 3 0-9 0
64 Adamiak Bartosz GLKS Burza Pawlikowice 3 0 3 0-9 0
65 Kłos Tomasz LKS Stomil Bełchatów 4 0 4 0-12 0
66 Mikulski Kacper MUKS Włókniarz Pabianice 6 0 6 1-18 0
67 Michalski Damian LKS Stomil Bełchatów 6 0 6 0-18 0
68 Frątczak Arkadiusz KS Legion Skierniewice 8 0 8 6-24 0
69 Bara Janusz MUKS Włókniarz Pabianice 13 0 13 3-39 0

 

 

RANKING KLUBOWY

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 12 13 14 15 16 suma runda 2 suma
Nitek Jarosław 6 6 6 3 6 6   0 6 6 6 51 6 6 6 6 6 30 81
Dens Marcin 6 3 0 0 0 0 6 0 0 0 3 18 6 0 6 3 0 15 33
Staroń Ireneusz 0 2 2 0 0 2 0 0 2 0 4 12 4 2 4 2 4 16 28
Ryś Paweł 0 0 0 0     2 0     0 2 4   4 2   10 12
Gawęda Hubert   0   2 0 0 2 2 0 2 4 12   2   4 4 10 22

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.