ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Terminarz IV LM 2016/2017

 

RUNDA 1

 

kolejka 1
17.09 (so) godz.16 KS Energetyk II Łódź STS ZS nr 1 Pong Wieluń   5  :  5
17.09 (so) godz.16 ULKS II Moszczenica MLUKS 5 II Bełchatów   9  :  1
17.09 (so) godz.16 LKS Polonia Niesułków UKS GOK Zduny   6  :  4
17.09 (so) godz.11 PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.   3  :  7
17.09 (so) godz.16 LKS Stomil II Bełchatów MLUKS II Brzeziny   2  :  8
17.09 (so) godz.13 IKS Start II Zduńska Wola GLKS Szczerców   6  :  4
 
kolejka 2
 24.09 (so) godz.16  STS ZS nr 1 Pong Wieluń  MLUKS 5 II Bełchatów   9  :  1
 24.09 (so) godz.16  UKS GOK Zduny  KS Energetyk II Łódź   2  :  8
 24.09 (so) godz.16  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  ULKS II Moszczenica   9  :  1 
 25.09 (nd) godz.12  MLUKS II Brzeziny  LKS Polonia Niesułków   7  :  3
 24.09 (so) godz.16  IKS Start II Zduńska Wola  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  10  :  0
 24.09 (so) godz.10  GLKS Szczerców  LKS Stomil II Bełchatów   9  :  1
 
kolejka 3
 08.10 (so) godz.16  UKS GOK Zduny  STS ZS nr 1 Pong Wieluń   5  :  5
 08.10 (so) godz.16  KS Energetyk II Łódź  MLUKS II Brzeziny   5  :  5
 08.10 (so) godz.16  MLUKS 5 II Bełchatów  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.   3  :  7
 08.10 (so) godz.16  ULKS II Moszczenica  IKS Start II Zduńska Wola   1  :  9
 08.10 (so) godz.16  LKS Polonia Niesułków  GLKS Szczerców   2  :  8
 08.10 (so) godz.16  LKS Stomil II Bełchatów  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.   8  :  2
 
kolejka 4
 09.10 (nd) godz.12  STS ZS nr 1 Pong Wieluń  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.   8  :  2
 09.10 (nd) godz.12  KS Energetyk II Łódź  GLKS Szczerców   6  :  4
 09.10 (nd) godz.12  IKS Start II Zduńska Wola  MLUKS 5 II Bełchatów  10  :  0
 09.10 (nd) godz.12  MLUKS II Brzeziny  UKS GOK Zduny   8  :  2
 09.10 (nd) godz.12  LKS Stomil II Bełchatów  ULKS II Moszczenica   6  :  4
 09.10 (nd) godz.12  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  LKS Polonia Niesułków   4  :  6
 
kolejka 5
 22.10 (so) godz.14  MLUKS II Brzeziny  STS ZS nr 1 Pong Wieluń   6  :  4
 22.10 (so) godz.16  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  KS Energetyk II Łódź  0  : 10 
 22.10 (so) godz.16  MLUKS 5 II Bełchatów  LKS Stomil II Bełchatów   1  :  9
 22.10 (so) godz.10  GLKS Szczerców  UKS GOK Zduny   8  :  2
 22.10 (so) godz.16  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  IKS Start II Zduńska Wola   4  :  6
 22.10 (so) godz.13  ULKS II Moszczenica  LKS Polonia Niesułków   5  :  5
 
kolejka 6
 05.11 (so) godz.16  STS ZS nr 1 Pong Wieluń  IKS Start II Zduńska Wola    5  :  5
  05.11 (so) godz.16  KS Energetyk II Łódź  ULKS II Moszczenica    9  :  1
  05.11 (so) godz.16  LKS Polonia Niesułków  MLUKS 5 II Bełchatów    6  :  4
  05.11 (so) godz.16  UKS GOK Zduny  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.    4  :  6
  05.11 (so) godz.16  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  LKS Stomil II Bełchatów    5  :  5
  05.11 (so) godz.16  MLUKS II Brzeziny  GLKS Szczerców    6  :  4
 
kolejka 7
 26.11 (so) godz.10  GLKS Szczerców  STS ZS nr 1 Pong Wieluń    3  :  7
 26.11 (so) godz.16  MLUKS 5 II Bełchatów  KS Energetyk II Łódź    1  :  9
 26.11 (so) godz.13  ULKS II Moszczenica  UKS GOK Zduny    7  :  3
 26.11 (so) godz.16  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  LKS Polonia Niesułków    8  :  2 
 26.11 (so) godz.16  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  MLUKS II Brzeziny    3  :  7
 26.11 (so) godz.16  LKS Stomil II Bełchatów  IKS Start II Zduńska Wola    3  :  7
 
kolejka 8
 27.11 (nd) godz.12  STS ZS nr 1 Pong Wieluń  LKS Stomil II Bełchatów    9  :  1
 27.11 (nd) godz.12  KS Energetyk II Łódź  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.    7  :  3
 27.11 (nd) godz.12  UKS GOK Zduny  MLUKS 5 II Bełchatów  10  :  0
 27.11 (nd) godz.12  MLUKS II Brzeziny  ULKS II Moszczenica    7  :  3
 27.11 (nd) godz.12  LKS Polonia Niesułków   IKS Start II Zduńska Wola    2  :  8
 27.11 (nd) godz.10  GLKS Szczerców  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.    7  :  3
 
kolejka 9
 11.12 (nd) godz.12  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  STS ZS nr 1 Pong Wieluń    4  :  6 
 11.12 (nd) godz.12   IKS Start II Zduńska Wola  KS Energetyk II Łódź    6  :  4
 11.12 (nd) godz.12  MLUKS II Brzeziny  MLUKS 5 II Bełchatów    9  :  1
 11.12 (nd) godz.12  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  UKS GOK Zduny    8  :  2
 11.12 (nd) godz.10  ULKS II Moszczenica  GLKS Szczerców    2  :   8
 03.12 (so) godz.10  LKS Stomil II Bełchatów  LKS Polonia Niesułków    6  :  4
 
kolejka 10
 07.01 (so) godz.16  STS ZS nr 1 Pong Wieluń  LKS Polonia Niesułków    7  :  3
07.01 (so) godz.16  KS Energetyk II Łódź  LKS Stomil II Bełchatów    9  :  1
 07.01 (so) godz.10  MLUKS 5 II Bełchatów  GLKS Szczerców   0  : 10
07.01 (so) godz.16  UKS GOK Zduny  IKS Start II Zduńska Wola    3  :  7
07.01 (so) godz.16  MLUKS II Brzeziny  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.    6  :  4
 07.01 (so) godz.16  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  ULKS II Moszczenica    1  :  9
 
kolejka 11
 14.01 (so) godz.16  ULKS II Moszczenica  STS ZS nr 1 Pong Wieluń  
14.01 (so) godz.16  LKS Polonia Niesułków  KS Energetyk II Łódź  
14.01 (so) godz.16  MLUKS 5 II Bełchatów  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  
14.01 (so) godz.16  LKS Stomil II Bełchatów  UKS GOK Zduny  
14.01 (so) godz.16  GLKS Szczerców  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  
17.12 (so) godz.16   IKS Start II Zduńska Wola  MLUKS II Brzeziny    9  :  1

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information