ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela 

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 IKS Start II Zduńska Wola 16 14 1 1 118-42 29
2 MLUKS II Brzeziny 16 12 2 2 97-63 26
3 KS Energetyk II Łódź 16 9 5 2 103-57 23
4 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 16 9 3 4 95-65 21
5 PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 16 7 2 7 90-70 16
6 GLKS Szczerców 16 7 1 8 86-74 15
7 LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 16 8 1 7 78-82 17
8 LKS Polonia Niesułków 16 6 1 9 63-97 13
9 UKS GOK Zduny 16 6 1 9 77-83 13
10 ULKS II Moszczenica 16 6 1 9 72-88 13
11 PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 16 2 1 13 56-104 5
12 MLUKS 5 II Bełchatów 16 0 1 15 25-135 1

 

 

WYNIKI II RUNDA

 

Kolejka XVI  -  26.03.2017

MLUKS 5 II Bełchatów  -    ULKS II Moszczenica   0  : 10

Stół 1
[A]   Piotrowski Jacek - [X]   Dybała Kacper 0 - 3 6-11  9-11  10-12
[B]   Wysocki Tadeusz - [Y]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 8-11  11-5  8-11  10-12
Piotrowski Jacek
Wysocki Tadeusz
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
1 - 3 11-9  8-11  3-11  8-11
[A]   Piotrowski Jacek - [Y]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 8-11  6-11  10-12
[B]   Wysocki Tadeusz - [X]   Dybała Kacper 0 - 3 4-11  7-11  13-15
Stół 2
[C]   Kowalik Paweł - [W]   Nowak Michał 0 - 3 8-11  6-11  1-11
[D]   Krawędek Bartłomiej - [Z]   Polak Miłosz 0 - 3 8-11  6-11  6-11
Kowalik Paweł
Krawędek Bartłomiej
- Nowak Michał
Polak Miłosz
1 - 3 9-11  5-11  14-12  2-11
[C]   Kowalik Paweł - [Z]   Polak Miłosz 1 - 3 11-13  11-8  8-11  9-11
[D]   Krawędek Bartłomiej - [W]   Nowak Michał 0 - 3 8-11  4-11  2-11

 

 

Kolejka XV  -  12.03.2017

ULKS II Moszczenica - LKS Stomil II Remkor Bełchatów    6  :  4

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Kłos Tomasz 3 - 0 11-2  11-7  11-6
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Cywiński Dariusz 3 - 0 11-4  11-6  11-4
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Cywiński Dariusz
Marek Rafał
1 - 3 11-5  9-11  8-11  9-11
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Cywiński Dariusz 3 - 0 11-5  11-8  11-7
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kłos Tomasz 2 - 3 13-11  11-9  4-11  3-11  3-11
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Marek Rafał 0 - 3 8-11  4-11  6-11
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Krygier Przemysław 3 - 0 11-7  11-9  11-8
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Krygier Przemysław
Kłos Tomasz
3 - 2 11-9  6-11  14-12  5-11  11-9
[C]   Nowak Michał - [Z]   Krygier Przemysław 2 - 3 6-11  11-7  14-12  8-11  10-12
[D]   Polak Miłosz - [W]   Marek Rafał 3 - 2 10-12  8-11  11-9  11-7  11-5

 

 

Kolejka XIV  -  11.03.2017

UKS GOK Zduny -    ULKS II Moszczenica   8  :  2

Stół 1
[A]   Politowicz Filip - [X]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 11-13  6-11  7-11
[B]   Makowski Maciej - [Y]   Dąbrowski Jarosław 3 - 0 11-6  11-7  11-5
Makowski Maciej
Politowicz Filip
- Dąbrowski Jarosław
Dąbrowski Mateusz
3 - 1 11-6  11-7  8-11  11-9
[A]   Politowicz Filip - [Y]   Dąbrowski Jarosław 3 - 1 11-6  11-9  4-11  11-9
[B]   Makowski Maciej - [X]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 11-4  8-11  11-8  11-9
Stół 2
[C]   Wiechno Grzegorz - [W]   Nowak Michał 3 - 0 11-4  11-7  11-5
[D]   Kret Zenon - [Z]   Polak Miłosz 3 - 1 11-8  10-12  12-10  11-6
Wiechno Grzegorz
Kret Zenon
- Nowak Michał
Polak Miłosz
3 - 1 11-8  11-7  6-11  11-7
[C]   Wiechno Grzegorz - [Z]   Polak Miłosz 3 - 0 11-5  11-9  11-7
[D]   Kruk Mateusz - [W]   Nowak Michał 2 - 3 11-8  9-11  5-11  11-9  9-11

 

 

Kolejka XIII  -  12.02.2017

LKS Polonia Niesułków  -    ULKS II Moszczenica   7  :  3

Stół 1
[A]   Wlazło Wojciech - [X]   Dybała Kacper 3 - 1 11-6  11-9  10-12  11-3
[B]   Pietrasiak Dominik - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 11-9  11-8  9-11  11-6
Wlazło Wojciech
Mirys Krzysztof
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
3 - 2 5-11  10-12  11-6  11-7  11-7
[A]   Wlazło Wojciech - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 11-6  11-7  9-11  11-5
[B]   Pietrasiak Dominik - [X]   Dybała Kacper 3 - 2 11-8  11-8  4-11  9-11  11-6
Stół 2
[C]   Prusinowski Krzysztof - [W]   Polak Miłosz 3 - 1 11-13  11-3  11-7  14-12
[D]   Mirys Krzysztof - [Z]   Dąbrowski Jarosław 1 - 3 8-11  7-11  11-8  1-11
Prusinowski Krzysztof
Pietrasiak Dominik
- Polak Miłosz
Dąbrowski Jarosław
3 - 1 6-11  11-4  11-7  13-11
[C]   Sobczyk Damian - [Z]   Dąbrowski Jarosław 0 - 3 8-11  4-11  8-11
[D]   Mirys Krzysztof - [W]   Polak Miłosz 2 - 3 5-11  8-11  15-13  11-3  10-12

 

 

Kolejka XII  -  07.03.2017

ULKS II Moszczenica - PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.    6  :  4

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Kaliszewski Mariusz 0 - 3 8-11  6-11  13-15
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Juszyński Karol 3 - 2 7-11  11-6  11-6  8-11  11-7
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Kaliszewski Mariusz
Juszyński Karol
0 - 3 4-11  7-11  6-11
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Juszyński Karol 3 - 2 11-5  9-11  12-14  11-8  11-8
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kaliszewski Mariusz 3 - 2 9-11  11-8  7-11  11-7  11-9
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Niewiadomski Wiesław 1 - 3 11-5  5-11  9-11  4-11
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Gąsior Kacper 0 - 3 4-11  8-11  3-11
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Niewiadomski Wiesław
Gąsior Kacper
3 - 2 9-11  10-12  16-14  11-8  11-9
[C]   Nowak Michał - [Z]   Gąsior Kacper 3 - 0 11-6  11-4  14-12
[D]   Polak Miłosz - [W]   Niewiadomski Wiesław 3 - 1 7-11  11-9  11-8  11-5

 

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  14.01.2017

ULKS II Moszczenica - STS ZS Nr 1 Pong Wieluń Szczerców    3  :   7

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Pychyński Sławomir 0 - 3 5-11  7-11  4-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Polak Hubert 1 - 3 11-9  5-11  8-11  9-11
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Pychyński Sławomir
Polak Hubert
1 - 3 15-13  6-11  10-12  7-11
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Polak Hubert 3 - 2 11-3  5-11  6-11  11-6  13-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Pychyński Sławomir 2 - 3 8-11  13-11  4-11  11-4  8-11
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Kostrzewa Kacper 3 - 2 11-6  5-11  11-9  4-11  11-4
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Kowalczyk Paweł 0 - 3 8-11  4-11  1-11
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Kostrzewa Kacper
Kowalczyk Paweł
3 - 0 11-8  11-6  11-7
[C]   Nowak Michał - [Z]   Kowalczyk Paweł 1 - 3 11-9  5-11  7-11  12-14
[D]   Polak Miłosz - [W]   Kostrzewa Kacper 0 - 3 6-11  13-15  7-11

 

 

Kolejka X  -  07.01.2017

PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.  -    ULKS II Moszczenica   1  :  9

Stół 1
[A]   Kaliszewski Mariusz - [X]   Dąbrowski Mateusz 2 - 3 5-11  13-11  9-11  11-6  3-11
[B]   Juszyński Karol - [Y]   Dybała Kacper 0 - 3 9-11  5-11  6-11
Kaliszewski Mariusz
Juszyński Karol
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
0 - 3 6-11  9-11  9-11
[A]   Kaliszewski Mariusz - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 2 12-10  8-11  8-11  11-8  11-6
[B]   Juszyński Karol - [X]   Dybała Kacper 1 - 3 11-6  9-11  4-11  8-11
Stół 2
[C]   Gąsior Kacper - [W]   Dąbrowski Jarosław 1 - 3 5-11  6-11  12-10  8-11
[D]   Niewiadomski Wiesław - [Z]   Nowak Michał 0 - 3 8-11  6-11  6-11
Gąsior Kacper
Niewiadomski Wiesław
- Dąbrowski Jarosław
Nowak Michał
1 - 3 11-9  10-12  8-11  9-11
[C]   Gąsior Kacper - [Z]   Nowak Michał 1 - 3 6-11  11-5  14-16  8-11
[D]   Niewiadomski Wiesław - [W]   Dąbrowski Jarosław 1 - 3 9-11  11-9  5-11  4-11

 

Kolejka IX  -  11.12.2016

ULKS II Moszczenica - GLKS Szczerców    2  :  8

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Wojewoda Wiktor 0 - 3 8-11  9-11  7-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Wojewoda Włodzimierz 3 - 2 11-8  9-11  11-1  7-11  16-14
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Wojewoda Wiktor
Wojewoda Włodzimierz
0 - 3 6-11  7-11  8-11
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Wojewoda Włodzimierz 1 - 3 10-12  8-11  16-14  9-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Wojewoda Wiktor 0 - 3 8-11  9-11  8-11
Stół 2
[C]   Dąbrowski Jarosław - [W]   Wawszczak Kamil 1 - 3 11-8  7-11  7-11  6-11
[D]   Nowak Michał - [Z]   Bogusławski Paweł 0 - 3 5-11  3-11  6-11
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Wawszczak Kamil
Bogusławski Paweł
1 - 3 7-11  11-8  10-12  9-11
[C]   Dąbrowski Jarosław - [Z]   Bogusławski Paweł 3 - 0 11-4  11-3  11-5
[D]   Polak Miłosz - [W]   Wawszczak Kamil 2 - 3 4-11  12-10  11-9  9-11  7-11

 

 

Kolejka VIII  -  27.11.2016

MLUKS II Brzeziny  -    ULKS II Moszczenica   7  :  3

Stół 1
[A]   Filipczak Jacek - [X]   Dybała Kacper 3 - 1 8-11  11-5  11-9  11-8
[B]   Sobieszek Sławomir - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 13-11  8-11  11-6  15-13
Filipczak Jacek
Klim Wojciech
- Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
3 - 1 8-11  11-8  11-5  11-4
[A]   Filipczak Jacek - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  12-10  12-10
[B]   Sobieszek Sławomir - [X]   Dybała Kacper 2 - 3 3-11  8-11  11-3  11-5  8-11
Stół 2
[C]   Czuj Władysław - [W]   Polak Miłosz 1 - 3 10-12  7-11  12-10  7-11
[D]   Klim Wojciech - [Z]   Nowak Michał 3 - 2 9-11  8-11  11-6  11-9  11-8
Sobieszek Sławomir
Czuj Władysław
- Polak Miłosz
Nowak Michał
3 - 1 11-6  11-9  5-11  11-7
[C]   Czuj Władysław - [Z]   Nowak Michał 3 - 1 11-7  8-11  11-9  11-7
[D]   Klim Wojciech - [W]   Polak Miłosz 2 - 3 11-9  12-10  8-11  7-11  6-11

 

 

Kolejka VII  -  26.11.2016

ULKS II Moszczenica - UKS GOK Zduny      7  :  3

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Makowski Maciej 0 - 3 8-11  7-11  9-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Wiechno Grzegorz 3 - 1 11-5  11-3  11-7
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Makowski Maciej
Wiechno Grzegorz
2 - 3 7-11  12-10  11-8  6-11  8-11
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Wiechno Grzegorz 3 - 2 13-11  9-11  6-11  11-6  11-4
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Makowski Maciej 2 - 3 8-11  11-7  11-8  6-11  6-11
Stół 2
[C]   Polak Miłosz - [W]   Politowicz Filip 3 - 0 11-9  11-7  11-9
[D]   Nowak Michał - [Z]   Kret Zenon 3 - 2 11-7  11-8  8-11  6-11  11-4
Polak Miłosz
Nowak Michał
- Politowicz Filip
Kret Zenon
3 - 2 8-11  11-7  13-11  8-11  13-11
[C]   Polak Miłosz - [Z]   Kret Zenon 3 - 0 11-7  11-5  11-7
[D]   Nowak Michał - [W]   Politowicz Filip 3 - 0 11-7  11-7  11-7

 

 

 

Kolejka VI  -  05.11.2016

KS Energetyk II Łódź  -    ULKS II Moszczenica   9  :  1

Stół 1
[A]   Głuszczak Andrzej - [X]   Dybała Kacper 3 - 1 6-11  11-9  11-2  11-6
[B]   Jaśkiewicz Maciej - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-2  11-9  11-7
Głuszczak Andrzej
Borys Marek
- Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
3 - 0 11-8  11-8  11-5
[A]   Głuszczak Andrzej - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-9  11-2  11-4
[B]   Jaśkiewicz Maciej - [X]   Dybała Kacper 2 - 3 8-11  11-3  3-11  14-12  9-11
Stół 2
[C]   Przybył Michał - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-8  11-4  11-4
[D]   Borys Marek - [Z]   Nowak Bartosz 3 - 1 11-9  11-3  11-9  11-7
Jaśkiewicz Maciej
Przybył Michał
- Polak Miłosz
Nowak Bartosz
3 - 0 11-5  11-8  11-7
[C]   Przybył Michał - [Z]   Polak Miłosz 3 - 0 11-5  11-6  11-7
[D]   Borys Marek - [W]   Nowak Bartosz 3 - 1 11-2  11-6  7-11  11-4

 

 

Kolejka V  -  22.10.2016

ULKS II Moszczenica - LKS Polonia Niesułków      5  :  5

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Prusinowski Krzysztof 1 - 3 11-13  6-11  11-9  7-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Wlazło Wojciech 0 - 3 4-11  6-11  8-11
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Prusinowski Krzysztof
Wlazło Wojciech
3 - 2 11-8  8-11  11-13  16-14  11-6
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Wlazło Wojciech 3 - 2 4-11  12-10  11-8  6-11  11-8
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Prusinowski Krzysztof 1 - 3 3-11  9-11  11-7  5-11
Stół 2
[C]   Dąbrowski Jarosław - [W]   Pietrasiak Dominik 3 - 2 11-6  11-9  6-11  6-11  11-9
[D]   Nowak Michał - [Z]   Prusinowski Szymon 3 - 2 11-6  11-13  8-11  11-5  11-5
Dąbrowski Jarosław
Polak Miłosz
- Pietrasiak Dominik
Mirys Krzysztof
1 - 3 13-11  9-11  7-11  7-11
[C]   Dąbrowski Jarosław - [Z]   Mirys Krzysztof 3 - 0 11-9  11-6  11-5
[D]   Polak Miłosz - [W]   Pietrasiak Dominik 2 - 3 11-9  11-9  7-11  7-11  11-13

 

 

Kolejka IV  -  09.10.2016

LKS Stomil Bełchatów  -    ULKS II Moszczenica   6  :  4

Stół 1
[A]   Kłos Tomasz - [X]   Dybała Kacper 1 - 3 12-10  7-11  9-11  5-11
[B]   Cywiński Dariusz - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 13-11  9-11  12-10  11-7
Cywiński Dariusz
Marek Rafał
- Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
3 - 1 11-6  9-11  11-4  11-6
[A]   Kłos Tomasz - [Y]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 9-11  12-10  5-11  6-11
[B]   Cywiński Dariusz - [X]   Dybała Kacper 3 - 1 11-5  11-4  7-11  11-5
Stół 2
[C]   Marek Rafał - [W]   Dąbrowski Jarosław 0 - 3 8-11  7-11  4-11
[D]   Krygier Przemysław - [Z]   Nowak Michał 3 - 2 9-11  8-11  11-8  11-5  11-1
Kłos Tomasz
Krygier Przemysław
- Polak Miłosz
Nowak Michał
3 - 1 11-8  11-7  8-11  11-9
[C]   Marek Rafał - [Z]   Polak Miłosz 2 - 3 11-9  8-11  8-11  11-7  11-13
[D]   Krygier Przemysław - [W]   Dąbrowski Jarosław 3 - 1 11-6  8-11  12-10  11-6

 

 

Kolejka III  -  08.10.2016

ULKS II Moszczenica - IKS Start Zduńska Wola      1  :  9

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Sarzała Mateusz 1 - 3 7-11  9-11  11-9  4-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Kozłowicz Tomasz 0 - 3 9-11  11-13  6-11
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Sarzała Mateusz
Kozłowicz Tomasz
1 - 3 8-11  11-8  8-11  10-12
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Zrobczyński Mateusz 3 - 1 11-4  11-8  6-11  11-5
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Sarzała Mateusz 0 - 3 8-11  7-11  8-11
Stół 2
[C]   Polak Miłosz - [W]   Gutkowski Piotr 0 - 3 4-11  6-11  6-11
[D]   Nowak Michał - [Z]   Grzelak Mateusz 1 - 3 6-11  2-11  11-8  5-11
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Grzelak Mateusz
Zrobczyński Mateusz
1 - 3 6-11  9-11  11-9  3-11
[C]   Bukowiecki Piotr - [Z]   Grzelak Mateusz 0 - 3 4-11  6-11  5-11
[D]   Nowak Michał - [W]   Gutkowski Piotr 0 - 3 9-11  9-11  6-11

 

 

Kolejka II  -  24.09.2016

PIKTS Wobistal Piotrków Tryb  -    ULKS II Moszczenica   9  :  1

Stół 1
[A]   Kuśmierski Jakub - [X]   Banaszczyk Michał 3 - 0 11-5  11-4  11-7
[B]   Dyniak Ryszard - [Y]   Polak Miłosz 3 - 0 11-6  11-1  11-5
Kuśmierski Jakub
Szczepanik Sebastian
- Banaszczyk Michał
Polak Miłosz
3 - 0 11-8  12-10  11-7
[A]   Kuśmierski Jakub - [Y]   Polak Miłosz 3 - 0 11-6  11-7  11-7
[B]   Dyniak Ryszard - [X]   Banaszczyk Michał 1 - 3 5-11  13-11  7-11  12-14
Stół 2
[C]   Szczepanik Sebastian - [W]   Nowak Bartosz 3 - 0 11-8  11-4  11-4
[D]   Milak Adam - [Z]   Bukowiecki Piotr 3 - 0 12-10  11-5  11-3
Milak Adam
Dyniak Ryszard
- Nowak Bartosz
Bukowiecki Piotr
3 - 0 11-4  11-6  11-7
[C]   Szczepanik Sebastian - [Z]   Bukowiecki Piotr 3 - 0 11-5  11-6  11-8
[D]   Milak Adam - [W]   Nowak Bartosz 3 - 0 11-2  11-4  11-1

 

 

Kolejka I  -  17.09.2016

ULKS II Moszczenica - MLUKS 5 II Bełchatów      9  :  1

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Brandt Adam 3 - 1 11-9  11-9  3-11  11-4
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Siewierski Marek 3 - 0 11-6  11-6  11-6
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Brandt Adam
Siewierski Marek
3 - 2 5-11  11-8  9-11  12-10  11-2
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Siewierski Marek 3 - 1 5-11  11-9  11-7  12-10
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Krawędek Bartłomiej 3 - 0 11-4  11-4  11-9
Stół 2
[C]   Dąbrowski Jarosław - [W]   Kowalik Paweł 3 - 1 4-11  11-8  11-5  11-5
[D]   Nowak Michał - [Z]   Wysocki Tadeusz 3 - 1 4-11  11-8  11-8  13-11
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Wysocki Tadeusz
Kowalik Paweł
1 - 3 11-9  8-11  7-11  7-11
[C]   Dąbrowski Jarosław - [Z]   Wysocki Tadeusz 3 - 1 7-11  11-8  11-7  11-8
[D]   Nowak Michał - [W]   Kowalik Paweł 3 - 1 7-11  11-7  11-6  11-7

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information