ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Filipczak Jacek MLUKS II Brzeziny 32 27 5 86-34 81
2 Sarzała Mateusz IKS Start II Zduńska Wola 29 25 4 82-24 75
3 Wojewoda Wiktor GLKS Szczerców 32 23 9 79-38 69
4 Juszko Andrzej KS Energetyk II Łódź 24 21 3 65-17 63
5 Wlazło Wojciech LKS Polonia Niesułków 32 19 13 73-49 57
6 Kuśmierski Jakub PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 28 18 10 63-43 54
7 Pychyński Sławomir STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 24 17 7 56-34 51
8 Makowski Maciej UKS GOK Zduny 24 17 7 55-29 51
9 Sobieszek Sławomir MLUKS II Brzeziny 28 17 11 61-45 51
10 Dybała Kacper ULKS II Moszczenica 28 16 12 57-53 48
11 Pietrasiak Dominik LKS Polonia Niesułków 32 20 12 71-54 46
12 Cywiński Dariusz LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 22 15 7 49-30 45
13 Głuszczak Andrzej KS Energetyk II Łódź 27 15 12 60-49 45
14 Jochman Roman MLUKS II Brzeziny 21 21 0 63-11 44
15 Kozłowicz Tomasz IKS Start II Zduńska Wola 31 16 15 62-54 44
16 Dyniak Ryszard PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 30 17 13 58-51 42
17 Wawszczak Kamil GLKS Szczerców 32 19 13 68-53 41
18 Polak Hubert STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 29 15 14 59-54 41
19 Gutkowski Piotr IKS Start II Zduńska Wola 24 19 5 64-26 40
20 Kłos Tomasz LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 32 13 19 52-68 39
21 Grzelak Mateusz IKS Start II Zduńska Wola 20 18 2 56-12 38
22 Wojewoda Włodzimierz GLKS Szczerców 26 14 12 51-50 38
23 Politowicz Filip UKS GOK Zduny 30 14 16 52-68 36
24 Zawiślak Hubert PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 12 12 0 36-5 36
25 Dąbrowski Mateusz ULKS II Moszczenica 30 12 18 51-65 36
26 Przybył Michał KS Energetyk II Łódź 27 17 10 57-42 35
27 Jaśkiewicz Maciej KS Energetyk II Łódź 20 15 5 53-22 35
28 Kowalczyk Piotr PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 30 15 15 59-55 32
29 Kostrzewa Kacper STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 30 14 16 53-62 31
30 Krygier Przemysław LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 22 13 9 47-40 29
31 Ciszewski Arkadiusz IKS Start II Zduńska Wola 19 14 5 48-23 28
32 Kowalczyk Paweł STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 24 14 10 48-40 28
33 Milak Adam PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 32 14 18 54-65 28
34 Wiechno Grzegorz UKS GOK Zduny 28 12 16 53-56 28
35 Borys Marek KS Energetyk II Łódź 17 13 4 41-27 26
36 Nowak Michał ULKS II Moszczenica 23 12 11 46-44 24
37 Józala Waldemar STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 12 10 2 33-13 24
38 Prusinowski Krzysztof LKS Polonia Niesułków 21 9 12 37-45 24
39 Polak Miłosz ULKS II Moszczenica 24 11 13 39-50 22
40 Kaliszewski Mariusz PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 30 7 23 34-77 21
41 Dąbrowski Jarosław ULKS II Moszczenica 14 10 4 33-19 20
42 Marek Rafał LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 28 10 18 50-58 20
43 Juszyński Karol PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 26 8 18 41-59 19
44 Siewierski Marek MLUKS 5 II Bełchatów 10 5 5 20-20 15
45 Makowski Wiesław UKS GOK Zduny 15 7 8 26-27 14
46 Czuj Władysław MLUKS II Brzeziny 25 7 18 29-60 14
47 Dzik Jacek UKS GOK Zduny 12 6 6 21-24 12
48 Klim Wojciech MLUKS II Brzeziny 15 6 9 27-30 12
49 Gąsior Kacper PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 18 6 12 25-41 12
50 Bogusławski Paweł GLKS Szczerców 22 6 16 29-49 12
51 Niewiadomski Wiesław PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 32 6 26 34-85 12
52 Piotrowski Jacek MLUKS 5 II Bełchatów 23 4 19 18-63 12
53 Wysocki Tadeusz MLUKS 5 II Bełchatów 32 5 27 25-86 11
54 Szczepanik Sebastian PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 8 5 3 19-12 10
55 Kucharski Marcin GLKS Szczerców 14 5 9 19-31 10
56 Rejmicz Adrian LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 14 5 9 18-28 10
57 Królikiewicz Cezary PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 10 3 7 11-25 9
58 Sobieraj Bartłomiej STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 9 4 5 16-19 8
59 Mirys Krzysztof LKS Polonia Niesułków 23 4 19 26-61 8
60 Zrobczyński Mateusz IKS Start II Zduńska Wola 4 3 1 10-7 6
61 Biernacki Marek LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 6 3 3 11-10 6
62 Brandt Adam MLUKS 5 II Bełchatów 13 3 10 16-33 6
63 Kret Zenon UKS GOK Zduny 18 3 15 24-47 6
64 Kowalik Paweł MLUKS 5 II Bełchatów 22 3 19 18-62 6
65 Marek Tomasz LKS Stomil II REMKOR Bełchatów 4 2 2 8-8 4
66 Banaszczyk Michał ULKS II Moszczenica 2 1 1 3-4 3
67 Czyżewski Eryk KS Energetyk II Łódź 9 1 8 11-26 3
68 Pabich Bogusław IKS Start II Zduńska Wola 1 1 0 3-0 2
69 Bernacki Patryk KS Energetyk II Łódź 2 1 1 5-5 2
70 Piskała Marcin GLKS Szczerców 2 1 1 4-3 2
71 Zawiślak Maksymilian KS Energetyk II Łódź 2 1 1 4-4 2
72 Piątkowski Marek MLUKS II Brzeziny 6 1 5 5-16 2
73 Prusinowski Szymon LKS Polonia Niesułków 16 1 15 12-45 2
74 Krawędek Bartłomiej MLUKS 5 II Bełchatów 26 1 25 6-76 2
75 Kruk Mateusz UKS GOK Zduny 1 0 1 2-3 0
76 Susik Krzysztof MLUKS II Brzeziny 1 0 1 1-3 0
77 Sobczyk Damian LKS Polonia Niesułków 1 0 1 0-3 0
78 Stelmaszczyk Józef MLUKS 5 II Bełchatów 2 0 2 2-6 0
79 Bukowiecki Piotr ULKS II Moszczenica 3 0 3 0-9 0
80 Adamczyk Jarosław LKS Polonia Niesułków 3 0 3 0-9 0
81 Nowak Bartosz ULKS II Moszczenica 4 0 4 2-12 0

 

 

Ranking klubowy

 

 

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 12 13 14 15 16 suma runda 2 suma
Dąbrowski Mateusz 6   0 3 0 0 3 0 3 3 0 18 6 0 3 3 6 18 36
Dybała Kacper 6   3 3 3 3 3 3 0 6 3 33 3 0   6 6 15 48
Banaszczyk Michał   3                   3           0 3
Polak Miłosz   0 0 2 0 0 4 4 0   0 10 2 2 0 4 4 12 22
Dąbrowski Jarosław 4     2 4       2 4   16   4 0     4 20
Nowak Michał 4   0 0 2   4 0 0 4 2 16 2   2 0 4 8 24
Nowak Bartosz   0       0           0           0 0
Bukowiecki Piotr   0 0                 0           0 0

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information