ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Terminarz III LM 2016/2017

 

RUNDA II

kolejka 12
11.02 (so) godz.12 KS Elta Łódź UKS Bednary   10 : 0
11.02 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice UMKS Księżak II Łowicz   10 : 0
04.03 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów ULKS Moszczenica     4 : 6
11.02 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz MKS Jedynka Łódź     9 : 1
11.02 (so) godz.10 UMLKS Radomsko LKS Jutrzenka Bychlew     8 : 2
11.02 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice UKS Fungis II Maków     2 : 8
 
kolejka 13
12.02 (nd) godz.12 KS Elta Łódź UMKS Księżak II Łowicz      6 : 4
14.03 (wt) godz.18:30 ULKS Moszczenica UKS Bednary      9 : 1
12.02 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice MLUKS 5 Bełchatów      7 : 3
12.02 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz LKS Jutrzenka Bychlew      8 : 2
10.02 (pt) godz.17:30 GUKS Gorzkowice MKS Jedynka Łódź      7 : 3
12.02 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko UKS Fungis II Maków      8 : 2
 
kolejka 14
11.03 (so) godz.13 ULKS Moszczenica KS Elta Łódź     5 : 5
11.03 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz MLUKS 5 Bełchatów     0 : 10
11.03 (so) godz.16 UKS Bednary GLKS Burza Pawlikowice     3 : 7
11.03 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice TG Sokół Zgierz     1 : 9
11.03 (so) godz.16 UKS Fungis II Maków LKS Jutrzenka Bychlew     3 : 7
11.03 (so) godz.10 UMLKS Radomsko MKS Jedynka Łódź     9 : 1
 
kolejka 15
12.03 (nd) godz.14 MLUKS 5 Bełchatów KS Elta Łódź     6 : 4
12.03 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica GLKS Burza Pawlikowice     7 : 3
12.03 (nd) godz.12 UKS Bednary UMKS Księżak II Łowicz     5 : 5
18.03 (so) godz.16 UKS Fungis II Maków TG Sokół Zgierz     6 : 4
12.03 (nd) godz.09:30 UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice     8 : 2
12.03 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew MKS Jedynka Łódź     6 : 4
 
kolejka 16
26.03 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice KS Elta Łódź     7 : 3
26.03 (nd) godz.12 MLUKS 5 Bełchatów UKS Bednary   10 : 0
26.03 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz ULKS Moszczenica     3 : 7
26.03 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz UMLKS Radomsko     5 : 5
26.03 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź UKS Fungis II Maków     1 : 9
26.03 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew GUKS Gorzkowice     5 : 5

 

 

RUNDA I

 

kolejka 1
16.09 (pt) godz.18 UMKS Księżak II Łowicz KS Elta Łódź    0  :  10 
17.09 (so) godz.16 UKS Bednary MLUKS 5 Bełchatów    3  :  7
17.09 (so) godz.16 ULKS Moszczenica GUKS Gorzkowice    7  :  3 
17.09 (so) godz.10 UMLKS Radomsko GLKS Burza Pawlikowice    3  :  7 
18.09 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź TG Sokół Zgierz    2  :  8
16.10 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew UKS Fungis II Maków    2  :  8
 
kolejka 2
02.10 (nd) godz.12 KS Elta Łódź MLUKS 5 Bełchatów    7  :  3
24.09 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice UMKS Księżak II Łowicz    1  :  9
24.09 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice UKS Bednary   10  :  0
24.09 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz ULKS Moszczenica    5  :  5
24.09 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew UMLKS Radomsko    2  :  8
24.09 (so) godz.16 UKS Fungis II Maków MKS Jedynka Łódź    8  :  2
 
kolejka 3
08.10 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice KS Elta Łódź    0  :  10
08.10 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz TG Sokół Zgierz    6  :  4
08.10 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów GLKS Burza Pawlikowice    4  :  6
08.10 (so) godz.16 UKS Bednary LKS Jutrzenka Bychlew    6  :  4
08.10 (so) godz.16 ULKS Moszczenica UKS Fungis II Maków    6  :  4
02.10 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko    3  :  7
 
kolejka 4
09.10 (nd) godz.12 KS Elta Łódź GLKS Burza Pawlikowice    5  :  5
09.10 (nd) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz UKS Fungis II Maków    7  :  3
09.10 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew MLUKS 5 Bełchatów    2  :  8
09.10 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz GUKS Gorzkowice  10  :  0
09.10 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź UKS Bednary    4  :  6
09.10 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko ULKS Moszczenica    6  :  4
 
kolejka 5
22.10 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz KS Elta Łódź    3  :  7
22.10 (so) godz.10 UMLKS Radomsko UMKS Księżak II Łowicz    4  :  6
22.10 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów MKS Jedynka Łódź    8  :  2
22.10 (so) godz.10 UKS Fungis II Maków GUKS Gorzkowice    7  :  3
22.10 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice LKS Jutrzenka Bychlew    7  :  3
22.10 (so) godz.16 UKS Bednary ULKS Moszczenica    6  :  4
 
kolejka 6
05.11 (so) godz.16 KS Elta Łódź LKS Jutrzenka Bychlew    8  :  2
05.11 (so) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz UKS Bednary    8  :  2
05.11 (so) godz.16 ULKS Moszczenica MLUKS 5 Bełchatów    4  :  6
05.11 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice UMLKS Radomsko    3  :  7
05.11 (so) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice MKS Jedynka Łódź    9  :  1
05.11 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz UKS Fungis II Maków    6  :  4
 
kolejka 7
26.11 (so) godz.16 UKS Fungis II Maków KS Elta Łódź    4  :  6
10.12 (so) godz.12 MLUKS 5 Bełchatów UMKS Księżak II Łowicz  
26.11 (so) godz.16 UKS Bednary GUKS Gorzkowice    8  :  2
26.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice ULKS Moszczenica    3  :  7
26.11 (so) godz.10 UMLKS Radomsko TG Sokół Zgierz    6  :  4
26.11 (so) godz.12 MKS Jedynka Łódź LKS Jutrzenka Bychlew    2  :  8
 
kolejka 8
27.11 (nd) godz.12 KS Elta Łódź MKS Jedynka Łódź    6  :  4
27.11 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz GLKS Burza Pawlikowice    1  :  9
27.11 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice MLUKS 5 Bełchatów    1  :  9
10.12 (so) godz.10 UKS Bednary TG Sokół Zgierz  
27.11 (nd) godz.10 LKS Jutrzenka Bychlew ULKS Moszczenica     1  :  9
27.11 (nd) godz.12 UKS Fungis II Maków UMLKS Radomsko     6  :  4
 
kolejka 9
10.12 (so) godz.10 UMLKS Radomsko KS Elta Łódź    4  :  6
11.12 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew UMKS Księżak II Łowicz    4  :  6
11.12 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz MLUKS 5 Bełchatów    5  :  5
11.12 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice GUKS Gorzkowice    9  :  1
18.12 (nd) godz.10 UKS Bednary UKS Fungis II Maków    4  :  6
11.12 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź ULKS Moszczenica    0  :  10
 
kolejka 10
07.01 (so) godz.16 KS Elta Łódź ULKS Moszczenica    4  :  6
07.01 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz MKS Jedynka Łódź    6  :  4 
07.01 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów UKS Fungis II Maków    8  :  2 
07.01 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice LKS Jutrzenka Bychlew    7  :  3
07.01 (so) godz.16 TG Sokół Zgierz GLKS Burza Pawlikowice    1  :  9
07.01 (so) godz.16 UMLKS Radomsko UKS Bednary    4  :  6
 
kolejka 11
14.01 (so) godz.16 UKS Bednary KS Elta Łódź    2  :  8
08.01 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica UMKS Księżak II Łowicz    6  :  4
12.01 (czw) godz.18.30 MLUKS 5 Bełchatów UMLKS Radomsko    6  :  4
14.01 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice    4  :  6
14.01 (so) godz.16 UKS Fungis II Maków GLKS Burza Pawlikowice    4  :  6
14.01 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew TG Sokół Zgierz    3  :  7

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information