ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 GLKS Burza Pawlikowice 10 8 1 1 74-26 17
2 KS Elta Łódź 10 8 1 1 69-31 17
3 MLUKS 5 Bełchatów 10 7 1 2 67-33 15
4 ULKS Moszczenica 11 7 1 3 68-42 15
5 UMKS Księżak II Łowicz 11 7 0 4 54-56 14
6 UKS Bednary 10 6 0 4 47-53 12
7 UMLKS Radomsko 10 5 0 5 53-47 10
8 UKS Fungis II Maków 10 5 0 5 52-48 10
9 TG Sokół Zgierz 10 3 2 5 50-50 8
10 LKS Jutrzenka Bychlew 10 1 0 9 31-69 2
11 GUKS Gorzkowice 10 1 0 9 21-79 2
12 MKS Jedynka Łódź 10 0 0 10 24-76 0

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  08.01.2017

ULKS Moszczenica - UMKS Księżak II Łowicz    6  :  4

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Guzek Mateusz 3 - 0 11-4  11-4  11-8
[B]   Ryś Paweł - [Y]   Papuga Dawid 0 - 3 2-11  9-11  6-11
Nitek Jarosław
Ryś Paweł
- Papuga Dawid
Kosiorek Daniel
3 - 1 11-3  11-2  9-11  11-4
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Papuga Dawid 3 - 0 11-6  11-5  11-5
[B]   Ryś Paweł - [X]   Guzek Mateusz 0 - 3 7-11  3-11  9-11
Stół 2
[C]   Dobrogoszcz Kamil - [W]   Sierota Szymon 3 - 0 11-7  11-6  11-6
[D]   Banaszczyk Michał - [Z]   Kosiorek Daniel 3 - 0 11-5  11-6  11-8
Dobrogoszcz Kamil
Banaszczyk Michał
- Guzek Mateusz
Sierota Szymon
0 - 3 9-11  11-13  4-11
[C]   Dobrogoszcz Kamil - [Z]   Kosiorek Daniel 3 - 0 11-6  11-6  11-5
[D]   Banaszczyk Michał - [W]   Sierota Szymon 1 - 3 11-9  9-11  9-11  10-12

 

 

Kolejka X  -  07.01.2017

KS Elta Łódź   -  ULKS Moszczenica    4  :  6

Stół 1
[A]   Trzcinka Jarosław - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 4-11  4-11  7-11
[B]   Rejze Robert - [Y]   Gawęda Hubert 1 - 3 4-11  6-11  11-5  7-11
Trzcinka Jarosław
Rejze Robert
- Nitek Jarosław
Dobrogoszcz Kamil
3 - 1 11-4  10-12  11-6  11-9
[A]   Trzcinka Jarosław - [Y]   Gawęda Hubert 0 - 3 9-11  8-11  8-11
[B]   Rejze Robert - [X]   Nitek Jarosław 2 - 3 11-7  6-11  5-11  14-12  8-11
Stół 2
[C]   Wójcik Mateusz - [W]   Ryś Paweł 3 - 1 9-11  11-8  11-9  12-10
[D]   Kędzia Szymon - [Z]   Przedborski Norbert 3 - 2 12-10  9-11  12-10  7-11  11-7
Wójcik Mateusz
Kędzia Szymon
- Gawęda Hubert
Przedborski Norbert
0 - 3 8-11  5-11  4-11
[C]   Wójcik Mateusz - [Z]   Przedborski Norbert 0 - 3 8-11  7-11  6-11
[D]   Kędzia Szymon - [W]   Dobrogoszcz Kamil 3 - 1 11-9  10-12  11-4  11-9

 

 

Kolejka IX  -  11.12.2016

MKS Jedynka Łódż  -  ULKS Moszczenica     0   :  10

Walkower dla ULKS Moszczenica

 

 

 

Kolejka VIII  -  04.12.2016

LKS Jutrzenka Bychlew  -  ULKS Moszczenica    1  :  9

Stół 1
[A]   Kierzek Kamil - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-7  11-9  11-6
[B]   Pawlikowski Bartosz - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 4-11  4-11  10-12
Kierzek Kamil
Wojciechowski Kamil
- Nitek Jarosław
Dobrogoszcz Kamil
2 - 3 11-9  8-11  11-9  4-11  3-11
[A]   Kierzek Kamil - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 3-11  10-12  9-11
[B]   Pawlikowski Bartosz - [X]   Zimoń Sylwester 1 - 3 10-12  15-17  11-8  11-13
Stół 2
[C]   Gorzela Jarosław - [W]   Dobrogoszcz Kamil 1 - 3 11-9  6-11  11-13  8-11
[D]   Wojciechowski Kamil - [Z]   Ryś Paweł 2 - 3 7-11  11-5  11-13  11-7  5-11
Gorzela Jarosław
Pawlikowski Bartosz
- Zimoń Sylwester
Ryś Paweł
2 - 3 7-11  12-10  11-7  6-11  8-11
[C]   Gorzela Jarosław - [Z]   Ryś Paweł 1 - 3 11-5  7-11  3-11  5-11
[D]   Wojciechowski Kamil - [W]   Dobrogoszcz Kamil 1 - 3 10-12  9-11  11-9  10-12

 

 

Kolejka VII  -  26.11.2016

GLKS Burza Pawlikowice  -  ULKS Moszczenica    3  :  7

Stół 1
[A]   Jarmakowski Kamil - [X]   Gawęda Hubert 1 - 3 4-11  12-10  5-11  7-11
[B]   Mazur Paweł - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 9-11  8-11  8-11
Jarmakowski Kamil
Maczużak Bartłomiej
- Nitek Jarosław
Dobrogoszcz Kamil
1 - 3 10-12  9-11  12-10  7-11
[A]   Jarmakowski Kamil - [Y]   Nitek Jarosław 1 - 3 7-11  9-11  11-7  8-11
[B]   Mazur Paweł - [X]   Gawęda Hubert 1 - 3 8-11  12-14  11-6  6-11
Stół 2
[C]   Maczużak Bartłomiej - [W]   Dobrogoszcz Kamil 3 - 0 11-9  11-9  13-11
[D]   Bednarek Krzysztof - [Z]   Przedborski Norbert 3 - 2 11-6  11-9  5-11  2-11  11-7
Mazur Paweł
Bednarek Krzysztof
- Gawęda Hubert
Przedborski Norbert
1 - 3 11-9  5-11  10-12  8-11
[C]   Maczużak Bartłomiej - [Z]   Przedborski Norbert 2 - 3 18-20  12-10  11-9  7-11  5-11
[D]   Bednarek Krzysztof - [W]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-4  11-3  11-7

 

 

Kolejka VI  -  05.11.2016

ULKS Moszczenica - MLUKS 5 Bełchatów    4  :  6

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Piotrowski Tomasz 3 - 1 11-7  5-11  11-6  12-10
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Orpel Krzysztof 0 - 3 3-11  6-11  10-12
Nitek Jarosław
Ryś Paweł
- Piotrowski Tomasz
Orpel Krzysztof
0 - 3 9-11  5-11  7-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Orpel Krzysztof 3 - 1 11-8  9-11  11-8  11-7
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Piotrowski Tomasz 0 - 3 9-11  5-11  8-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Piotrowski Mariusz 3 - 0 11-9  11-7  11-5
[D]   Zimoń Sylwester - [Z]   Czajkowski Piotr 0 - 3 7-11  5-11  6-11
Gawęda Hubert
Dobrogoszcz Kamil
- Czajkowski Piotr
Piotrowski Mariusz
3 - 0 11-5  11-6  11-5
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Czajkowski Piotr 0 - 3 9-11  6-11  5-11
[D]   Dobrogoszcz Kamil - [W]   Piotrowski Mariusz 2 - 3 11-13  10-12  11-5  11-8  14-16

 

 

Kolejka V  -  22.10.2016

UKS Bednary  -  ULKS Moszczenica    6  :  4

Stół 1
[A]   Myczka Przemysław - [X]   Gawęda Hubert 2 - 3 11-7  11-4  11-13  5-11  8-11
[B]   Uczciwek Piotr - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 9-11  5-11  2-11
Myczka Przemysław
Uczciwek Piotr
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
3 - 2 13-11  11-9  8-11  9-11  12-10
[A]   Myczka Przemysław - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 5-11  11-13  3-11
[B]   Uczciwek Piotr - [X]   Gawęda Hubert 0 - 3 8-11  3-11  8-11
Stół 2
[C]   Winnicki Damian - [W]   Banaszczyk Michał 3 - 0 11-1  11-4  11-4
[D]   Rudak Mateusz - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 11-9  11-13  12-10  11-8
Winnicki Damian
Rudak Mateusz
- Banaszczyk Michał
Gawęda Hubert
3 - 1 14-12  3-11  11-9  11-7
[C]   Winnicki Damian - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-8  13-11  11-9
[D]   Rudak Mateusz - [W]   Banaszczyk Michał 3 - 1 9-11  11-2  11-9  11-2

 

 

Kolejka IV  -  09.10.2016

UMLKS Radomsko  -  ULKS Moszczenica    6  :  4

Stół 1
[A]   Kokosiński Bogusław - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 9-11  5-11  9-11
[B]   Wieczorek Krzysztof - [Y]   Gawęda Hubert 3 - 2 3-11  12-10  6-11  13-11  11-9
Kokosiński Bogusław
Krupa Jacek
- Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
0 - 3 7-11  12-14  9-11
[A]   Kokosiński Bogusław - [Y]   Gawęda Hubert 0 - 3 9-11  10-12  8-11
[B]   Wieczorek Krzysztof - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 4-11  8-11  6-11

Stół 2
[C]   Krupa Jacek - [W]   Ryś Paweł 3 - 0 11-7  13-11  11-4
[D]   Grodek Ireneusz - [Z]   Banaszczyk Michał 3 - 1 11-6  11-7  9-11  11-4
Wieczorek Krzysztof
Grodek Ireneusz
- Ryś Paweł
Banaszczyk Michał
3 - 1 11-13  11-4  14-12  11-6
[C]   Krupa Jacek - [Z]   Banaszczyk Michał 3 - 0 11-7  11-4  11-7
[D]   Grodek Ireneusz - [W]   Ryś Paweł 3 - 1 8-11  11-3  11-4  11-5

 

 

Kolejka III  -  08.10.2016

ULKS Moszczenica - UKS Fungis Maków    6  :  4

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Placek Krzysztof 3 - 0 11-8  11-6  11-6
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Placek Jakub 3 - 1 8-11  11-2  11-5  11-1
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Placek Krzysztof
Placek Jakub
3 - 2 10-12  11-5  9-11  11-4  15-13
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Placek Jakub 3 - 0 11-5  11-8  11-6
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Placek Krzysztof 3 - 0 12-10  11-9  11-5
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Kowalski Mateusz 2 1 - 3 11-9  12-14  4-11  6-11
[D]   Banaszczyk Michał - [Z]   Nowak Tomasz 0 - 3 6-11  7-11  4-11
Ryś Paweł
Banaszczyk Michał
- Kowalski Mateusz 2
Nowak Tomasz
2 - 3 14-12  11-13  12-10  9-11  4-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Nowak Tomasz 3 - 2 5-11  11-8  11-6  9-11  13-11
[D]   Banaszczyk Michał - [W]   Kowalski Mateusz 2 1 - 3 11-9  7-11  6-11  10-12

 

 

Kolejka II  -  15.10.2016

TG Sokół Zgierz  -  ULKS Moszczenica     5  :  5

Stół 1
[A]   Masica Tomasz - [X]   Gawęda Hubert 2 - 3 11-6  11-8  8-11  3-11  6-11
[B]   Szcześniak Karol - [Y]   Nitek Jarosław 1 - 3 5-11  4-11  11-9  5-11
Szcześniak Karol
Ferszowicz Antoni
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
1 - 3 5-11  7-11  11-9  7-11
[A]   Ferszowicz Antoni - [Y]   Nitek Jarosław 0 - 3 4-11  3-11  5-11
[B]   Szcześniak Karol - [X]   Gawęda Hubert 1 - 3 5-11  11-7  6-11  8-11
Stół 2
[C]   Szczepaniak Przemysław - [W]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-5  17-15  14-12
[D]   Krych Krzysztof - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-7  11-4  11-8
Szczepaniak Przemysław
Krych Krzysztof
- Gawęda Hubert
Zimoń Sylwester
3 - 1 11-6  11-7  12-14  11-8
[C]   Szczepaniak Przemysław - [Z]   Ryś Paweł 3 - 2 11-8  9-11  12-10  14-16  11-7
[D]   Krych Krzysztof - [W]   Zimoń Sylwester 3 - 0 14-12  11-7  11-9

 

Kolejka I  -  17.09.2016

ULKS MoszczenicaGUKS Gorzkowice    7  :  3

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Urbaniak Dawid 3 - 0 11-4  11-9  11-6
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Zawada Kamil 1 - 3 11-7  7-11  9-11  7-11
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Urbaniak Dawid
Zawada Kamil
3 - 0 11-7  11-4  12-10
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Zawada Kamil 3 - 0 11-4  12-10  11-3
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Urbaniak Dawid 1 - 3 9-11  11-7  5-11  10-12
Stół 2
[C]   Zimoń Sylwester - [W]   Zochniak Jakub 3 - 2 12-10  11-7  13-15  7-11  11-4
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Kaniowski Jonasz 3 - 0 13-11  14-12  12-10
Zimoń Sylwester
Ryś Paweł
- Iznerowicz Kacper
Zochniak Jakub
3 - 1 6-11  11-7  11-7  11-3
[C]   Zimoń Sylwester - [Z]   Kaniowski Jonasz 2 - 3 5-11  11-5  10-12  11-9  6-11
[D]   Ryś Paweł - [W]   Zochniak Jakub 3 - 0 11-5  11-5  12-10

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information