ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Nitek Jarosław ULKS Moszczenica 30 29 1 88-12 87
2 Piotrowski Tomasz MLUKS 5 Bełchatów 30 29 1 88-15 87
3 Orpel Krzysztof MLUKS 5 Bełchatów 32 25 7 83-33 75
4 Trzcinka Jarosław KS Elta Łódź 32 23 9 78-46 69
5 Kierzek Kamil LKS Jutrzenka Bychlew 32 23 9 78-48 69
6 Rejze Robert KS Elta Łódź 32 21 11 73-46 63
7 Mazur Paweł GLKS Burza Pawlikowice 28 19 9 67-36 57
8 Jarmakowski Kamil GLKS Burza Pawlikowice 32 18 14 69-58 54
9 Grodek Ireneusz UMLKS Radomsko 30 22 8 72-43 50
10 Urbaniak Dawid GUKS Gorzkowice 26 16 10 57-45 48
11 Maczużak Bartłomiej GLKS Burza Pawlikowice 30 22 8 76-42 46
12 Winnicki Damian UKS Bednary 26 21 5 66-28 46
13 Gawęda Hubert ULKS Moszczenica 26 15 11 55-46 45
14 Papuga Dawid UMKS Księżak II Łowicz 28 15 13 55-53 45
15 Placek Jakub UKS Fungis II Maków 28 15 13 55-57 45
16 Kędzia Szymon KS Elta Łódź 28 22 6 73-38 44
17 Kokosiński Bogusław UMLKS Radomsko 27 14 13 54-54 42
18 Szcześniak Karol TG Sokół Zgierz 28 14 14 53-51 42
19 Krych Krzysztof TG Sokół Zgierz 26 18 8 63-36 41
20 Placek Krzysztof UKS Fungis II Maków 29 14 15 58-56 40
21 Kowalski Mateusz 2 UKS Fungis II Maków 24 18 6 60-30 38
22 Krupa Jacek UMLKS Radomsko 26 17 9 63-36 36
23 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 30 11 19 53-73 33
24 Czajkowski Piotr MLUKS 5 Bełchatów 26 14 12 52-48 30
25 Wójcik Mateusz KS Elta Łódź 20 14 6 45-31 28
26 Znyk Cezary UMKS Księżak II Łowicz 29 14 15 50-54 28
27 Ferszowicz Antoni TG Sokół Zgierz 25 13 12 52-48 27
28 Sierota Szymon UMKS Księżak II Łowicz 32 13 19 53-69 27
29 Guzek Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 26 9 17 36-58 27
30 Bartłomiejczyk Jarosław GLKS Burza Pawlikowice 14 13 1 40-6 26
31 Wieczorek Krzysztof UMLKS Radomsko 16 11 5 35-27 25
32 Stępień Tomasz UMLKS Radomsko 19 8 11 36-40 24
33 Szczepaniak Przemysław TG Sokół Zgierz 18 9 9 29-37 23
34 Kowalski Mateusz GLKS Burza Pawlikowice 16 11 5 37-20 22
35 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 28 10 18 40-58 22
36 Myczka Przemysław UKS Bednary 30 7 23 37-72 21
37 Rudak Mateusz UKS Bednary 26 10 16 43-55 20
38 Ryś Paweł ULKS Moszczenica 26 10 16 41-56 20
39 Przedborski Norbert ULKS Moszczenica 11 9 2 31-13 18
40 Piotrowski Mariusz MLUKS 5 Bełchatów 24 9 15 37-50 18
41 Zochniak Jakub GUKS Gorzkowice 29 8 21 40-75 18
42 Nowak Tomasz UKS Fungis II Maków 25 8 17 39-57 17
43 Bednarek Krzysztof GLKS Burza Pawlikowice 8 8 0 24-5 16
44 Stobiecki Michał MKS Jedynka Łódź 18 7 11 29-37 16
45 Maślanka Piotr KS Elta Łódź 11 7 4 25-13 14
46 Kołakowski Lech UKS Fungis II Maków 14 7 7 24-29 14
47 Skowroński Maciej TG Sokół Zgierz 16 7 9 26-35 14
48 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 28 6 22 31-68 14
49 Uczciwek Piotr UKS Bednary 31 5 26 39-82 13
50 Siewierski Marek MLUKS 5 Bełchatów 14 6 8 24-27 12
51 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 16 6 10 22-36 12
52 Wojciechowski Kamil LKS Jutrzenka Bychlew 25 6 19 34-63 12
53 Kasza Dominik LKS Jutrzenka Bychlew 8 5 3 20-11 10
54 Wrzalik Tomasz UMLKS Radomsko 8 5 3 17-11 10
55 Dobrogoszcz Kamil ULKS Moszczenica 7 4 3 15-11 8
56 Wroński Piotr LKS Jutrzenka Bychlew 9 4 5 19-20 8
57 Banaszczyk Michał ULKS Moszczenica 12 3 9 13-29 6
58 Masica Tomasz TG Sokół Zgierz 3 2 1 8-4 6
59 Grabowicz Mateusz MKS Jedynka Łódź 13 2 11 13-35 6
60 Zimoń Sylwester ULKS Moszczenica 8 2 6 8-21 5
61 Cichosz Igor LKS Jutrzenka Bychlew 9 2 7 14-21 5
62 Wójcik Paweł UKS Bednary 11 2 9 12-29 5
63 Pabjanczyk Sławomir TG Sokół Zgierz 2 2 0 6-0 4
64 Szpakowski Eugeniusz TG Sokół Zgierz 2 2 0 6-3 4
65 Ciegielski Adam UKS Fungis II Maków 7 2 5 11-17 4
66 Szulc Krzysztof MKS Jedynka Łódź 9 2 7 8-21 4
67 Pawlikowski Bartosz LKS Jutrzenka Bychlew 20 2 18 15-56 4
68 Śniady Kacper LKS Jutrzenka Bychlew 6 1 5 8-16 3
69 Czapla Mateusz UMLKS Radomsko 2 1 1 3-3 2
70 Gęszczak Patryk LKS Jutrzenka Bychlew 2 1 1 3-5 2
71 Gorzela Jarosław LKS Jutrzenka Bychlew 17 1 16 7-49 2
72 Kaniowski Jonasz GUKS Gorzkowice 19 1 18 12-56 2
73 Sumiński Maciej UKS Fungis II Maków 1 0 1 0-3 0
74 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 1 0 1 0-3 0
75 Krysiak Kamil KS Elta Łódź 2 0 2 3-6 0
76 Piotrowski Jacek MLUKS 5 Bełchatów 2 0 2 1-6 0
77 Tataj Mariusz UKS Bednary 2 0 2 0-6 0
78 Siekierski Daniel UKS Bednary 2 0 2 0-6 0
79 Rzepecki Adam GUKS Gorzkowice 2 0 2 0-6 0
80 Kozłowski Bartosz UMKS Księżak II Łowicz 2 0 2 0-6 0
81 Figwer Krzysztof KS Elta Łódź 3 0 3 1-9 0
82 Papuga Miłosz UMKS Księżak II Łowicz 3 0 3 0-9 0
83 Kosiorek Daniel UMKS Księżak II Łowicz 8 0 8 0-24 0
84 Kołdrzak Marcel MKS Jedynka Łódź 21 0 21 5-63 0

 

 Ranking klubowy

 

 

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 12 13 14 15 16 suma runda 2 suma
Gawęda Hubert 0 6 6 3 6 0 6     6   33 0 6 0 3 3 12 45
Nitek Jarosław 6 6 6 6 6 6 6 6   6 6 60 3 6 6 6 6 27 87
Zimoń Sylwester 2 0       0 0 3       5           0 5
Ryś Paweł 4 0 2 0 0 2   4   0 0 12 2 2 0 2 2 8 20
Banaszczyk Michał     0 0 0           2 2   2 0   2 4 6
Dobrogoszcz Kamil           0 0 4   0 4 8           0 8
Przedborski Norbert             2     2   4 4 2 4 4   14 18

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information