ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

TABELA

 

 
lpdrużynameczezwrepobilanspunkty
1 MLUKS 5 Bełchatów 15 15 0 0 142-8 30
2 MKS Jedynka Łódź 15 11 1 3 90-60 23
3 ULKS Moszczenica 15 10 2 3 86-64 22
4 GUKS Gorzkowice 15 9 1 5 90-60 19
5 LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 15 7 0 8 68-82 14
6 MLUKS II Brzeziny 15 3 2 10 58-92 8
7 UKS GOK Zduny 14 8 0 6 68-72 16
8 GLKS Szczerców 14 6 0 8 68-72 12
9 LKS Polonia Niesułków 14 2 3 9 45-95 7
10 PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 14 2 2 10 53-87 6
11 LUKS Start II Przygłów 14 1 1 12 32-108 3
 

 

WYNIKI II RUNDA

 

Kolejka XVI - 24.04.2016

ULKS Moszczenica     -  MLUKS II Brzeziny   10 :  0

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Filipczak Jacek 3 - 2 10-12  13-11  8-11  11-9  11-5
[B]   Zimoń Sylwester - [Y]   Sobieszek Sławomir 3 - 2 11-8  11-9  10-12  15-17  11-6
Zimoń Sylwester
Dobrogoszcz Kamil
- Filipczak Jacek
Sobieszek Sławomir
3 - 2 11-6  8-11  11-7  6-11  11-7
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Sobieszek Sławomir 3 - 2 11-9  10-12  8-11  11-8  11-9
[B]   Zimoń Sylwester - [X]   Filipczak Jacek 3 - 1 5-11  11-9  11-9  11-8
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Czuj Władysław 3 - 0 11-9  11-5  11-6
[D]   Dobrogoszcz Kamil - [Z]   Kucharski Adam 3 - 0 11-4  11-7  13-11
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Czuj Władysław
Kucharski Adam
3 - 0 11-6  11-7  11-3
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Kucharski Adam 3 - 0 11-7  11-8  11-9
[D]   Banaszczyk Michał - [W]   Czuj Władysław 3 - 0 11-6  11-6  13-11

 

 

Kolejka XV - 23.04.2016

ULKS Moszczenica     -  MLUKS 5 Bełchatów   1 :  9

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Orpel Krzysztof 2 - 3 12-10  17-15  8-11  8-11  13-15
[B]   Zimoń Sylwester - [Y]   Piotrowski Tomasz 0 - 3 12-10  5-11  11-13
Zimoń Sylwester
Banaszczyk Michał
- Orpel Krzysztof
Piotrowski Tomasz
0 - 3 10-12  4-11  7-11
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Piotrowski Tomasz 0 - 3 6-11  8-11  3-11
[B]   Zimoń Sylwester - [X]   Orpel Krzysztof 0 - 3 10-12  7-11  9-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Czajkowski Piotr 0 - 3 6-11  12-14  4-11
[D]   Banaszczyk Michał - [Z]   Piotrowski Mariusz 0 - 3 8-11  10-12  11-13
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Czajkowski Piotr
Piotrowski Mariusz
0 - 3 8-11  6-11  9-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Piotrowski Mariusz 3 - 0 11-6  11-7  11-9
[D]   Banaszczyk Michał - [W]   Czajkowski Piotr 1 - 3 10-12  11-7  9-11  3-11

 

 

Kolejka XIV - 16.04.2016

ULKS Moszczenica     -  LKS Stomil Remkor II Bełchatów   6 :  4

Stół 1
[A]   Zimoń Sylwester - [X]   Cywiński Dariusz 0 - 3 6-11  3-11  8-11
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Marek Rafał 3 - 0 11-3  11-5  11-5
Zimoń Sylwester
Baranowski Jakub
- Cywiński Dariusz
Marek Rafał
0 - 3 7-11  4-11  6-11
[A]   Zimoń Sylwester - [Y]   Marek Rafał 3 - 0 11-5  11-8  11-8
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Cywiński Dariusz 3 - 2 6-11  11-7  11-4  7-11  12-10
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Krygier Przemysław 3 - 0 14-12  11-6  11-6
[D]   Banaszczyk Michał - [Z]   Kłos Tomasz 1 - 3 5-11  11-9  4-11  3-11
Ryś Paweł
Banaszczyk Michał
- Krygier Przemysław
Kłos Tomasz
1 - 3 7-11  12-14  11-9  7-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Kłos Tomasz 3 - 1 11-8  8-11  17-15  13-11
[D]   Banaszczyk Michał - [W]   Krygier Przemysław 3 - 2 9-11  11-9  8-11  11-9  11-5

 

 

Kolejka XIII - 20.03.2016

ULKS Moszczenica     -  MKS Jedynka Łódź    5  :  5

Stół 1
[A]   Zimoń Sylwester - [X]   Grabowicz Mateusz 3 - 1 12-10  11-4  3-11  11-9
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Marciniak Zbigniew 3 - 1 11-5  5-11  11-6  11-8
Zimoń Sylwester
Dobrogoszcz Kamil
- Marciniak Zbigniew
Grabowicz Grzegorz
3 - 2 11-7  2-11  11-5  6-11  12-10
[A]   Zimoń Sylwester - [Y]   Marciniak Zbigniew 1 - 3 11-13  7-11  13-11  6-11
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Grabowicz Mateusz 0 - 3 9-11  8-11  9-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Grabowicz Grzegorz 1 - 3 11-6  11-13  6-11  6-11
[D]   Dobrogoszcz Kamil - [Z]   Frontczak Artur 3 - 0 11-7  11-8  13-11
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Frontczak Artur
Grabowicz Mateusz
1 - 3 11-7  7-11  9-11  9-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Frontczak Artur 3 - 0 11-5  11-6  11-9
[D]   Dobrogoszcz Kamil - [W]   Grabowicz Grzegorz 2 - 3 10-12  11-9  11-4  11-13  9-11

 

 

Kolejka XII - 13.03.2016

GUKS Gorzkowice  -  ULKS Moszczenica     4  :  6

Stół 1
[A]   Urbaniak Dawid - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-7  11-8  11-8
[B]   Zawada Kamil - [Y]   Baranowski Jakub 2 - 3 11-6  9-11  9-11  11-5  8-11
Urbaniak Dawid
Zawada Kamil
- Zimoń Sylwester
Dobrogoszcz Kamil
3 - 2 11-6  15-13  5-11  11-13  11-9
[A]   Urbaniak Dawid - [Y]   Baranowski Jakub 0 - 3 7-11  6-11  6-11
[B]   Zawada Kamil - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-6  11-8  11-5
Stół 2
[C]   Zochniak Jakub - [W]   Ryś Paweł 2 - 3 3-11  9-11  11-5  11-9  8-11
[D]   Kaniowski Jonasz - [Z]   Dobrogoszcz Kamil 2 - 3 9-11  11-7  11-8  8-11  8-11
Zochniak Jakub
Kaniowski Jonasz
- Ryś Paweł
Baranowski Jakub
3 - 2 11-13  12-10  5-11  11-8  11-9
[C]   Zochniak Jakub - [Z]   Dobrogoszcz Kamil 1 - 3 9-11  9-11  11-3  7-11
[D]   Kaniowski Jonasz - [W]   Ryś Paweł 2 - 3 7-11  11-9  12-10  5-11  7-11

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI - 31.01.2016

LKS Polonia Niesułków  -  ULKS Moszczenica     3  :  7

Stół 1
[A]   Pietrasiak Dominik - [X]   Baranowski Jakub 2 - 3 11-9  6-11  7-11  11-7  9-11
[B]   Wlazło Wojciech - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 1 11-2  11-3  13-15  11-2
Wlazło Wojciech
Mirys Krzysztof
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
0 - 3 5-11  7-11  5-11
[A]   Pietrasiak Dominik - [Y]   Dobrogoszcz Kamil 2 - 3 11-6  7-11  11-9  6-11  5-11
[B]   Wlazło Wojciech - [X]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-9  11-5  11-3
Stół 2
[C]   Prusinowski Krzysztof - [W]   Ryś Paweł 3 - 1 6-11  11-9  11-7  11-4
[D]   Mirys Krzysztof - [Z]   Zimoń Sylwester 0 - 3 6-11  6-11  6-11
Prusinowski Krzysztof
Pietrasiak Dominik
- Dobrogoszcz Kamil
Zimoń Sylwester
1 - 3 15-13  9-11  6-11  5-11
[C]   Prusinowski Krzysztof - [Z]   Zimoń Sylwester 0 - 3 5-11  9-11  2-11
[D]   Mirys Krzysztof - [W]   Ryś Paweł 1 - 3 5-11  11-8  6-11  9-11

 

Kolejka X - 24.01.2016

LKS Stomil REMKOR II Bełchatów  -  ULKS Moszczenica     3  :  7

Stół 1
[A]   Wojewoda Włodzimierz - [X]   Baranowski Jakub 2 - 3 11-6  8-11  5-11  11-7  4-11
[B]   Cywiński Dariusz - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 0 11-9  11-8  11-4
Cywiński Dariusz
Wojewoda Włodzimierz
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 1 11-6  9-11  12-10  11-8
[A]   Wojewoda Włodzimierz - [Y]   Banaszczyk Michał 1 - 3 7-11  14-12  9-11  10-12
[B]   Cywiński Dariusz - [X]   Baranowski Jakub 3 - 1 11-8  11-13  12-10  11-3
Stół 2
[C]   Marek Rafał - [W]   Ryś Paweł 0 - 3 8-11  7-11  12-14
[D]   Rejmicz Adrian - [Z]   Zimoń Sylwester 0 - 3 9-11  8-11  8-11
Smejda Rafał
Kłos Tomasz
- Zimoń Sylwester
Banaszczyk Michał
2 - 3 11-7  11-8  8-11  12-14  9-11
[C]   Smejda Rafał - [Z]   Zimoń Sylwester 2 - 3 11-8  9-11  8-11  11-7  5-11
[D]   Kłos Tomasz - [W]   Ryś Paweł 0 - 3 8-11  9-11  7-11

 

 

Kolejka IX - 23.01.2016

ULKS Moszczenica     -  LUKS Start II Przygłów    8   :  2

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Księski Witold 0 - 3 8-11  8-11  8-11
[B]   Banaszczyk Michał - [Y]   Kozera Radosław 3 - 1 11-5  11-8  9-11  12-10
Baranowski Jakub
Dobrogoszcz Kamil
- Księski Witold
Wojciechowski Bogumił
3 - 2 9-11  11-7  5-11  13-11  11-6
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Kozera Radosław 3 - 0 11-4  11-7  14-12
[B]   Banaszczyk Michał - [X]   Księski Witold 0 - 3 6-11  5-11  9-11
Stół 2
[C]   Zimoń Sylwester - [W]   Rek Andrzej 3 - 1 11-1  11-7  6-11  11-7
[D]   Dobrogoszcz Kamil - [Z]   Wojciechowski Bogumił 3 - 0 11-8  12-10  11-6
Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
- Rek Andrzej
Kozera Radosław
3 - 0 11-5  11-7  11-3
[C]   Zimoń Sylwester - [Z]   Wojciechowski Bogumił 3 - 0 11-4  11-4  11-7
[D]   Dobrogoszcz Kamil - [W]   Rek Andrzej 3 - 0 11-5  11-9  11-9

 

 

Kolejka VIII - 29.11.2015

MKS Jedynka Łódź  -  ULKS Moszczenica     7 :  3

Stół 1
[A]   Marciniak Zbigniew - [X]   Baranowski Jakub 3 - 1 11-5  11-8  10-12  11-5
[B]   Grabowicz Mateusz - [Y]   Banaszczyk Michał 2 - 3 11-5  6-11  11-6  7-11  4-11
Marciniak Zbigniew
Stobiecki Michał
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 2 9-11  11-7  8-11  11-9  11-8
[A]   Marciniak Zbigniew - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 0 11-6  11-4  11-7
[B]   Grabowicz Mateusz - [X]   Baranowski Jakub 3 - 1 11-4  11-8  6-11  11-5
Stół 2
[C]   Stobiecki Michał - [W]   Ryś Paweł 3 - 1 11-6  7-11  11-7  11-7
[D]   Frontczak Artur - [Z]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-6  11-4  11-4
Grabowicz Mateusz
Frontczak Artur
- Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
3 - 0 11-4  12-10  11-7
[C]   Stobiecki Michał - [Z]   Zimoń Sylwester 2 - 3 11-7  11-3  11-13  7-11  7-11
[D]   Frontczak Artur - [W]   Ryś Paweł 0 - 3 8-11  14-16  8-11

 

 

Kolejka VII - 28.11.2015

ULKS Moszczenica     -  WKS Prosna Wieruszów   10   :  0

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Oleś Robert 3 - 0 11-6  11-3  11-8
[B]   Banaszczyk Michał - [Y]   Wiśniewski Hubert 3 - 0 11-7  11-9  11-7
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Oleś Robert
Wiśniewski Hubert
3 - 0 11-4  11-9  11-4
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Wiśniewski Hubert 3 - 0 11-9  11-3  11-3
[B]   Banaszczyk Michał - [X]   Oleś Robert 3 - 1 11-8  10-12  11-7  11-4
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Derdak Kamil 3 - 0 11-2  11-6  11-8
[D]   Zimoń Sylwester - [Z]   Piluch Hubert 3 - 1 6-11  11-6  11-5  11-6
Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
- Derdak Kamil
Piluch Hubert
3 - 0 13-11  11-5  11-5
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Piluch Hubert 3 - 0 11-5  11-8  11-8
[D]   Zimoń Sylwester - [W]   Derdak Kamil 3 - 0 11-7  11-8  12-10

 

Kolejka VI - 22.11.2015

MLUKS II Brzeziny  -  ULKS Moszczenica     4  :  6

Stół 1
[A]   Filipczak Jacek - [X]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-9  11-4  16-14
[B]   Sobieszek Sławomir - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 1 11-7  6-11  11-9  11-7
Sobieszek Sławomir
Klim Wojciech
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
1 - 3 11-6  5-11  9-11  9-11
[A]   Filipczak Jacek - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 0 11-5  11-7  12-10
[B]   Sobieszek Sławomir - [X]   Baranowski Jakub 1 - 3 11-9  7-11  5-11  9-11
Stół 2
[C]   Piątkowski Marek - [W]   Ryś Paweł 3 - 2 6-11  5-11  11-9  11-9  13-11
[D]   Klim Wojciech - [Z]   Zimoń Sylwester 2 - 3 12-10  7-11  11-6  7-11  13-15
Filipczak Jacek
Piątkowski Marek
- Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
0 - 3 5-11  6-11  7-11
[C]   Czuj Władysław - [Z]   Zimoń Sylwester 0 - 3 4-11  3-11  5-11
[D]   Klim Wojciech - [W]   Ryś Paweł 0 - 3 6-11  6-11  7-11

 

 

Kolejka V - 21.11.2015

ULKS Moszczenica     -  GUKS Gorzkowice    5  :  5

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Urbaniak Dawid 0 - 3 5-11  8-11  5-11
[B]   Banaszczyk Michał - [Y]   Zawada Kamil 0 - 3 9-11  8-11  8-11
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Zawada Kamil
Urbaniak Dawid
2 - 3 9-11  11-7  11-8  6-11  8-11
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Zawada Kamil 2 - 3 13-11  5-11  11-8  8-11  8-11
[B]   Banaszczyk Michał - [X]   Urbaniak Dawid 1 - 3 11-9  5-11  5-11  9-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Zochniak Jakub 3 - 1 11-8  11-8  12-14  11-9
[D]   Zimoń Sylwester - [Z]   Kaniowski Jonasz 3 - 2 0-0  0-0  0-0
Zimoń Sylwester
Banaszczyk Michał
- Zochniak Jakub
Kaniowski Jonasz
3 - 0 11-6  12-10  11-9
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Kaniowski Jonasz 3 - 0 11-5  11-3  11-7
[D]   Zimoń Sylwester - [W]   Zochniak Jakub 3 - 0 11-6  11-7  11-5

 

 

Kolejka IV - 04.10.2015

MLUKS 5 Bełchatów  -  ULKS Moszczenica     9  :  1

Stół 1
[A]   Piotrowski Tomasz - [X]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-6  11-7  11-1
[B]   Orpel Krzysztof - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-5  11-2  11-5
Piotrowski Tomasz
Czajkowski Piotr
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 0 11-5  11-9  11-4
[A]   Piotrowski Tomasz - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-2  11-7  11-5
[B]   Orpel Krzysztof - [X]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-6  11-4  12-10
Stół 2
[C]   Czajkowski Piotr - [W]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-6  11-5  11-4
[D]   Siewierski Marek - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-8  11-4  11-4
Siewierski Marek
Orpel Krzysztof
- Zimoń Sylwester
Dąbrowski Mateusz
3 - 0 12-10  11-3  11-6
[C]   Czajkowski Piotr - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  11-5  11-8
[D]   Siewierski Marek - [W]   Zimoń Sylwester 2 - 3 11-6  10-12  9-11  11-8  9-11

 

 

Kolejka III - 03.10.2015

UKS GOK Zduny  -  ULKS Moszczenica     4  :  6

Stół 1
[A]   Makowski Maciej - [X]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-9  11-9  12-10
[B]   Wiechno Grzegorz - [Y]   Ryś Paweł 0 - 3 5-11  9-11  9-11
Makowski Maciej
Wiechno Grzegorz
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
1 - 3 7-11  11-8  7-11  10-12
[A]   Makowski Maciej - [Y]   Ryś Paweł 3 - 2 9-11  11-9  9-11  11-7  11-7
[B]   Wiechno Grzegorz - [X]   Baranowski Jakub 1 - 3 8-11  11-9  6-11  5-11
Stół 2
[C]   Politowicz Filip - [W]   Zimoń Sylwester 0 - 3 5-11  8-11  9-11
[D]   Makowski Wiesław - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  11-5  11-4
Makowski Wiesław
Politowicz Filip
- Zimoń Sylwester
Dąbrowski Mateusz
3 - 1 14-16  11-1  11-4  11-5
[C]   Politowicz Filip - [Z]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 7-11  8-11  5-11
[D]   Makowski Wiesław - [W]   Zimoń Sylwester 0 - 3 7-11  7-11  5-11

 

Kolejka II - 27.09.2015

ULKS Moszczenica     -  GLKS Szczerców    7 : 3

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Wojewoda Wiktor 1 - 3 8-11  11-5  6-11  7-11
[B]   Banaszczyk Michał - [Y]   Piskała Marcin 2 - 3 5-11  12-10  11-4  6-11  6-11
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Wojewoda Wiktor
Raszewski Przemysław
3 - 1 11-1  15-13  6-11  12-10
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Piskała Marcin 3 - 1 11-8  16-14  10-12  11-7
[B]   Banaszczyk Michał - [X]   Wojewoda Wiktor 0 - 3 6-11  5-11  9-11

Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Wawszczak Kamil 3 - 1 11-9  10-12  11-6  11-7
[D]   Zimoń Sylwester - [Z]   Bogusławski Paweł 3 - 2 5-11  10-12  11-4  11-4  12-10
Zimoń Sylwester
Banaszczyk Michał
- Piskała Marcin
Raszewski Przemysław
3 - 2 5-11  11-9  11-9  5-11  11-4
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Raszewski Przemysław 3 - 0 14-12  11-9  13-11
[D]   Zimoń Sylwester - [W]   Wawszczak Kamil 3 - 0 11-4  11-6  11-9

 

 

Kolejka I - 26.09.2015

PIKTS "Wobistal" Piotrków Tryb.  -  ULKS Moszczenica     2 :  8

Stół 1
[A]   Adasiak Zbigniew - [X]   Baranowski Jakub 0 - 3 8-11  4-11  6-11
[B]   Juszyński Karol - [Y]   Banaszczyk Michał 0 - 3 8-11  10-12  7-11
Adasiak Zbigniew
Juszyński Karol
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
1 - 3 10-12  4-11  11-6  8-11
[A]   Adasiak Zbigniew - [Y]   Banaszczyk Michał 1 - 3 6-11  11-7  9-11  7-11
[B]   Juszyński Karol - [X]   Baranowski Jakub 2 - 3 12-14  11-9  15-13  7-11  9-11
Stół 2
[C]   Kaliszewski Mariusz - [W]   Ryś Paweł 0 - 3 8-11  7-11  5-11
[D]   Królikiewicz Cezary - [Z]   Zimoń Sylwester 3 - 1 12-10  11-7  6-11  14-12
Kaliszewski Mariusz
Królikiewicz Cezary
- Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
2 - 3 11-7  9-11  11-4  9-11  10-12
[C]   Kaliszewski Mariusz - [Z]   Zimoń Sylwester 0 - 3 7-11  4-11  9-11
[D]   Królikiewicz Cezary - [W]   Ryś Paweł 3 - 2 12-10  6-11  11-6  8-11  11-7

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information