ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

Ranking ligowy

 

 

lp.nazwisko imięklubmeczezwposetypunkty
1 Orpel Krzysztof MLUKS 5 Bełchatów 24 24 0 72-5 72
2 Piotrowski Tomasz MLUKS 5 Bełchatów 24 23 1 71-6 69
3 Makowski Maciej UKS GOK Zduny 26 20 6 67-33 60
4 Filipczak Jacek MLUKS II Brzeziny 28 20 8 64-35 60
5 Urbaniak Dawid GUKS Gorzkowice 24 19 5 63-25 57
6 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 28 19 9 64-39 57
7 Wojewoda Wiktor GLKS Szczerców 25 16 9 62-37 48
8 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 26 16 10 56-39 48
9 Zimoń Sylwester ULKS Moszczenica 30 21 9 65-44 46
10 Księski Witold LUKS Start II Przygłów 22 15 7 49-29 45
11 Baranowski Jakub ULKS Moszczenica 30 15 15 53-63 45
12 Czajkowski Piotr MLUKS 5 Bełchatów 22 22 0 66-3 44
13 Ryś Paweł ULKS Moszczenica 28 19 9 66-35 39
14 Grabowicz Mateusz MKS Jedynka Łódź 28 13 15 52-54 39
15 Królikiewicz Cezary PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 26 17 9 62-44 37
16 Stobiecki Michał MKS Jedynka Łódź 19 18 1 56-10 36
17 Sobieszek Sławomir MLUKS II Brzeziny 20 11 9 40-37 33
18 Wlazło Wojciech LKS Polonia Niesułków 28 11 17 46-57 33
19 Piotrowski Mariusz MLUKS 5 Bełchatów 20 16 4 50-19 32
20 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 28 16 12 54-46 32
21 Wawszczak Kamil GLKS Szczerców 24 14 10 51-39 32
22 Piskała Marcin GLKS Szczerców 26 13 13 45-53 32
23 Cywiński Dariusz LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 20 10 10 38-34 30
24 Prusinowski Krzysztof LKS Polonia Niesułków 24 12 12 48-50 27
25 Wojewoda Włodzimierz LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 16 9 7 32-23 27
26 Wiechno Grzegorz UKS GOK Zduny 26 9 17 41-56 27
27 Kaliszewski Mariusz PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 28 11 17 42-64 26
28 Pietrasiak Dominik LKS Polonia Niesułków 28 10 18 40-61 24
29 Zochniak Jakub GUKS Gorzkowice 23 11 12 45-42 23
30 Politowicz Filip UKS GOK Zduny 26 11 15 42-55 22
31 Juszyński Karol PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 28 8 20 36-68 19
32 Banaszczyk Michał ULKS Moszczenica 20 7 13 28-46 19
33 Kaniowski Jonasz GUKS Gorzkowice 19 9 10 39-41 18
34 Bogusławski Paweł GLKS Szczerców 14 8 6 34-24 17
35 Makowski Wiesław UKS GOK Zduny 14 8 6 28-23 16
36 Klim Wojciech MLUKS II Brzeziny 21 7 14 26-51 16
37 Dobrogoszcz Kamil ULKS Moszczenica 8 7 1 23-8 15
38 Kłos Tomasz LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 19 7 12 26-41 14
39 Wojciechowski Bogumił LUKS Start II Przygłów 20 7 13 32-44 14
40 Grabowicz Grzegorz MKS Jedynka Łódź 8 6 2 21-12 12
41 Kucharski Marcin GLKS Szczerców 10 6 4 22-18 12
42 Smejda Rafał LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 10 6 4 21-15 12
43 Piątkowski Marek MLUKS II Brzeziny 11 6 5 23-21 12
44 Rejmicz Adrian LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 12 5 7 19-23 11
45 Marek Rafał LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 20 4 16 14-54 10
46 Kozera Radosław LUKS Start II Przygłów 24 3 21 23-67 9
47 Szczepanik Sebastian PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 4 4 0 12-2 8
48 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 8 4 4 14-16 8
49 Mirys Krzysztof LKS Polonia Niesułków 21 4 17 21-54 8
50 Siewierski Marek MLUKS 5 Bełchatów 4 3 1 11-5 6
51 Krygier Przemysław LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 10 3 7 15-23 6
52 Borkowski Radosław UKS GOK Zduny 15 3 12 16-39 6
53 Czuj Władysław MLUKS II Brzeziny 16 2 14 14-44 5
54 Flaszka Mariusz GUKS Gorzkowice 2 2 0 6-0 4
55 Świdziński Mirosław LUKS Start II Przygłów 6 1 5 5-16 3
56 Czaja Wiesław GLKS Szczerców 1 1 0 3-2 2
57 Marciniak Stanisław GUKS Gorzkowice 2 1 1 3-5 2
58 Kumidaj Michał LKS Polonia Niesułków 3 1 2 3-7 2
59 Marek Tomasz LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 4 1 3 5-10 2
60 Dąbrowski Mateusz ULKS Moszczenica 4 1 3 3-9 2
61 Kret Zenon UKS GOK Zduny 5 1 4 6-14 2
62 Kucharski Adam MLUKS II Brzeziny 10 1 9 7-28 2
63 Rek Andrzej LUKS Start II Przygłów 21 1 20 19-62 2
64 Adasiak Zbigniew PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 26 1 25 17-76 2
65 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 1 0 1 2-3 0
66 Stawiany Michał MLUKS II Brzeziny 1 0 1 0-3 0
67 Biernacki Marek LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 1 0 1 0-3 0
68 Piotrowski Jacek MLUKS 5 Bełchatów 2 0 2 0-6 0
69 Głowacki Arkadiusz MLUKS II Brzeziny 2 0 2 0-6 0
70 Grzelak Marcin LKS Polonia Niesułków 2 0 2 0-6 0
71 Szymański Hubert LUKS Start II Przygłów 3 0 3 1-9 0
72 Susik Krzysztof MLUKS II Brzeziny 3 0 3 1-9 0
73 Raszewski Przemysław GLKS Szczerców 4 0 4 2-12 0
74 Świdziński Marcin LUKS Start II Przygłów 4 0 4 0-12 0
75 Kosmacz Mirosław LUKS Start II Przygłów 4 0 4 0-12 0
76 Prusinowski Szymon LKS Polonia Niesułków 6 0 6 1-18 0

 

 

Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 suma runda 1 12 13 14 15 16 suma runda 2 suma
Baranowski Jakub 6 3 3 0 0 3 0 3 3 3 24 6 3 6 0 6 21 45
Banaszczyk Michał 6 0     0 0 3 3 3 0 15     2 0 2 4 19
Ryś Paweł 2 4 3 0 4 2 2   4 2 23 4 2 4 2 4 16 39
Dobrogoszcz Kamil               4   3 7 4 2     2 8 15
Zimoń Sylwester 2 4 4 2 4 4 2 4 4 4 34 0 3 3 0 6 12 46
Dąbrowski Mateusz     2 0             2           0 2

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information