ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

 Tabela

 

 

lpdrużynameczezwrepobilanspunkty
1 ULKS Moszczenica 14 12 1 1 104-36 25
2 LKS Biała Rawska 14 11 1 2 116-24 23
3 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 14 10 3 1 112-28 23
4 UKS Fungis Maków 14 8 1 5 75-65 17
5 GUKS Gorzkowice 14 3 3 8 40-100 9
6 ULKS II Moszczenica 14 2 4 8 44-96 8
7 UMLKS Radomsko 14 2 3 9 44-96 7
8 KS Legion Skierniewice 14 0 0 14 25-115 0

 

 

WYNIKI II RUNDA

Kolejka XIV

14.05.2016

ULKS Moszczenica   -  LKS Biała Rawska   4  :  6

Stół 1
[A]   Walaszczyk Anna - [X]   Auguścik Natalia 1 - 3 11-4  8-11  8-11  8-11
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Turalska Adrianna 1 - 3 7-11  11-5  8-11  5-11
Walaszczyk Anna
Kaleta Marlena
- Auguścik Natalia
Turalska Adrianna
0 - 3 12-14  10-12  4-11
[A]   Walaszczyk Anna - [Y]   Turalska Adrianna 2 - 3 9-11  12-10  11-9  10-12  9-11
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Auguścik Natalia 3 - 0 11-3  11-4  13-11
Stół 2
[C]   Kaleta Marlena - [W]   Lewandowska Iwona 0 - 3 8-11  3-11  5-11
[D]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Brzęczek Eliza 3 - 0 13-11  11-8  11-8
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Brzęczek Eliza
Lewandowska Iwona
3 - 1 11-7  11-5  10-12  11-9
[C]   Kaleta Marlena - [Z]   Brzęczek Eliza 0 - 3 2-11  2-11  5-11
[D]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Lewandowska Iwona 3 - 2 11-2  11-9  11-13  5-11  13-11

 

18.03.2016

KS Legion Skierniewice  -  ULKS II Moszczenica    2  :  8

Stół 1
[A]   Madejska Martyna - [X]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 4-11  6-11  1-11
[B]   Skrzeczkowska Martyna - [Y]   Kuwerska Karina 0 - 3 7-11  8-11  5-11
Madejska Martyna
Kroc Zuzanna
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
0 - 3 11-13  9-11  6-11
[A]   Madejska Martyna - [Y]   Kuwerska Karina 0 - 3 9-11  11-13  8-11
[B]   Skrzeczkowska Martyna - [X]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 8-11  3-11  8-11
Stół 2
[C]   Wieczorek Natalia - [W]   Szymańska Iga 2 - 3 11-3  5-11  9-11  11-9  8-11
[D]   Kroc Zuzanna - [Z]   Paluch Wiktoria 0 - 3 6-11  9-11  6-11
Wieczorek Natalia
Skrzeczkowska Martyna
- Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
3 - 2 12-10  8-11  11-6  9-11  11-8
[C]   Wieczorek Natalia - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-3  11-7  11-9
[D]   Kroc Zuzanna - [W]   Szymańska Iga 1 - 3 7-11  14-12  12-14  8-11

 

 

Kolejka XIII

24.04.2016

UKS Fungis Maków  -  ULKS  Moszczenica    3  :  7

Stół 1
[A]   Wosik Anna - [X]   Walaszczyk Anna 3 - 2 7-11  13-11  5-11  13-11  11-8
[B]   Gaś Marta - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 8-11  7-11  8-11
Wosik Anna
Gaś Marta
- Walaszczyk Anna
Jagodzińska Klaudia
0 - 3 9-11  9-11  9-11
[A]   Wosik Anna - [Y]   Jagodzińska Klaudia 3 - 2 20-18  11-13  11-9  8-11  12-10
[B]   Gaś Marta - [X]   Walaszczyk Anna 0 - 3 3-11  7-11  9-11
Stół 2
[C]   Małkus Michalina - [W]   Kaleta Marlena 3 - 2 3-11  10-12  11-9  11-2  11-5
[D]   Kapera Julia - [Z]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 7-11  6-11  3-11
Małkus Michalina
Kapera Julia
- Kaleta Marlena
Kuwerska Katarzyna
1 - 3 11-9  6-11  8-11  8-11
[C]   Małkus Michalina - [Z]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 4-11  6-11  11-6  8-11
[D]   Kapera Julia - [W]   Kaleta Marlena 2 - 3 7-11  11-8  11-2  9-11  5-11

 

22.04.2016

ULKS II Moszczenica   -  UMLKS Radomsko    5  :  5

Stół 1
[A]   Kuwerska Karina - [X]   Pluta Dominika 3 - 0 11-7  11-9  11-3
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Niemiec Aleksandra 3 - 1 11-9  11-7  8-11  11-9
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Pluta Dominika
Barańska Aleksandra
3 - 0 11-7  11-6  11-6
[A]   Kuwerska Karina - [Y]   Niemiec Aleksandra 3 - 1 12-10  10-12  11-7  13-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Pluta Dominika 3 - 0 11-6  11-6  11-6
Stół 2
[C]   Szymańska Iga - [W]   Molka Kinga 0 - 3 8-11  8-11  8-11
[D]   Paluch Wiktoria - [Z]   Barańska Aleksandra 1 - 3 6-11  11-6  7-11  5-11
Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
- Niemiec Aleksandra
Molka Kinga
0 - 3 5-11  4-11  3-11
[C]   Szymańska Iga - [Z]   Barańska Aleksandra 1 - 3 10-12  11-7  8-11  8-11
[D]   Paluch Wiktoria - [W]   Molka Kinga 1 - 3 11-9  6-11  9-11  3-11

 

 

Kolejka XII

23.04.2016

ULKS Moszczenica   -  MLUKS "Dwójka" Rawa Maz    5  :  5

Stół 1
[A]   Walaszczyk Anna - [X]   Gierach Katarzyna 1 - 3 11-6  5-11  10-12  7-11
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Stachecka Paulina 3 - 0 12-10  11-3  11-4
Walaszczyk Anna
Kaleta Marlena
- Gierach Katarzyna
Stachecka Paulina
0 - 3 8-11  4-11  3-11
[A]   Walaszczyk Anna - [Y]   Stachecka Paulina 3 - 0 11-9  11-1  11-8
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Gierach Katarzyna 3 - 0 11-7  12-10  11-7
Stół 2
[C]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Wrzosek Diana 2 - 3 10-12  11-9  7-11  11-5  9-11
[D]   Kaleta Marlena - [Z]   Wrzosek Wiktoria 0 - 3 2-11  1-11  3-11
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Wrzosek Diana
Wrzosek Wiktoria
3 - 0 13-11  11-6  11-9
[C]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Wrzosek Wiktoria 3 - 1 11-6  5-11  12-10  11-4
[D]   Kaleta Marlena - [W]   Wrzosek Diana 0 - 3 5-11  3-11  4-11

 

 ULKS II Moszczenica   -  MLUKS "Dwójka" Rawa Maz    5  :  5

Stół 1
[A]   Kuwerska Karina - [X]   Szczepocka Anna 2 - 3 4-11  11-5  9-11  11-8  5-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Adasiak Aleksandra 3 - 1 10-12  11-5  11-7  11-8
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Szczepocka Anna
Smuga Maria
3 - 0 11-9  11-9  12-10
[A]   Kuwerska Karina - [Y]   Adasiak Aleksandra 3 - 0 12-10  11-4  11-5
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Szczepocka Anna 3 - 1 11-9  11-9  4-11  11-9
Stół 2
[C]   Reszka Izabela - [W]   Smuga Maria 0 - 3 6-11  3-11  11-13
[D]   Szymańska Iga - [Z]   Urbaniak Sandra 3 - 2 11-9  3-11  11-5  9-11  11-5
Reszka Izabela
Szymańska Iga
- Urbaniak Sandra
Adasiak Aleksandra
0 - 3 1-11  5-11  6-11
[C]   Reszka Izabela - [Z]   Urbaniak Sandra 2 - 3 4-11  9-11  13-11  11-4  11-13
[D]   Szymańska Iga - [W]   Smuga Maria 0 - 3 6-11  8-11  7-11

 

 

Kolejka XI

23.04.2016

ULKS Moszczenica   -  GUKS Gorzkowice    8  :  2

Stół 1
[A]   Walaszczyk Anna - [X]   Szczepocka Anna 3 - 1 9-11  11-9  11-5  11-6
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Adasiak Aleksandra 3 - 0 12-10  11-4  11-7
Walaszczyk Anna
Kaleta Marlena
- Adasiak Aleksandra
Szczepocka Anna
3 - 1 11-6  8-11  11-3  11-8
[A]   Walaszczyk Anna - [Y]   Adasiak Aleksandra 3 - 0 11-2  11-8  13-11
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Szczepocka Anna 3 - 2 11-6  7-11  11-5  9-11  13-11
Stół 2
[C]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Smuga Maria 3 - 0 11-2  11-8  11-9
[D]   Kaleta Marlena - [Z]   Urbaniak Sandra 0 - 3 4-11  5-11  5-11
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Smuga Maria
Urbaniak Sandra
3 - 0 11-6  11-7  11-5
[C]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Urbaniak Sandra 3 - 0 11-5  11-7  11-5
[D]   Kaleta Marlena - [W]   Smuga Maria 0 - 3 4-11  5-11  6-11

 

16.04.2016

UKS Fungis Maków  -  ULKS II Moszczenica    8  :  2

Stół 1
[A]   Wosik Anna - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-8  5-11  11-8  11-3
[B]   Gaś Marta - [Y]   Kuwerska Karina 3 - 1 11-9  8-11  14-12  11-2
Wosik Anna
Gaś Marta
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
3 - 1 7-11  12-10  11-5  11-8
[A]   Wosik Anna - [Y]   Kuwerska Karina 3 - 0 11-2  11-4  11-9
[B]   Gaś Marta - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 2 12-10  4-11  11-8  9-11  11-4
Stół 2
[C]   Małkus Michalina - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-3  11-7  11-4
[D]   Kapera Julia - [Z]   Paluch Wiktoria 0 - 3 8-11  7-11  12-14
Małkus Michalina
Kapera Julia
- Paluch Wiktoria
Szymańska Iga
3 - 0 11-8  11-8  11-7
[C]   Małkus Michalina - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-3  11-8  11-4
[D]   Jacczyk Monika - [W]   Szymańska Iga 0 - 3 8-11  6-11  8-11

 

 

Kolejka X

11.03.2016

UMLKS Radomsko  -  ULKS  Moszczenica    3  :  7

Stół 1
[A]   Pluta Dominika - [X]   Walaszczyk Anna 0 - 3 2-11  3-11  4-11
[B]   Niemiec Aleksandra - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 5-11  7-11  6-11
Pluta Dominika
Barańska Aleksandra
- Walaszczyk Anna
Kaleta Marlena
3 - 2 11-9  9-11  5-11  11-5  11-9
[A]   Pluta Dominika - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 7-11  5-11  6-11
[B]   Niemiec Aleksandra - [X]   Walaszczyk Anna 0 - 3 8-11  3-11  4-11
Stół 2
[C]   Molka Kinga - [W]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 3-11  2-11  4-11
[D]   Barańska Aleksandra - [Z]   Kaleta Marlena 3 - 0 12-10  11-2  11-8
Niemiec Aleksandra
Molka Kinga
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
0 - 3 7-11  6-11  6-11
[C]   Molka Kinga - [Z]   Kaleta Marlena 3 - 0 11-9  11-9  11-8
[D]   Barańska Aleksandra - [W]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 6-11  4-11  6-11

 

20.03.2016

MLUKS "Dwójka" Rawa Maz.  -  ULKS II Moszczenica    10  :  0

Stół 1
[A]   Gierach Katarzyna - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-7  11-4  11-4
[B]   Stachecka Paulina - [Y]   Kuwerska Karina 3 - 0 11-4  11-4  11-6
Gierach Katarzyna
Stachecka Paulina
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
3 - 0 14-12  11-1  11-9
[A]   Gierach Katarzyna - [Y]   Kuwerska Karina 3 - 0 11-7  11-8  11-4
[B]   Stachecka Paulina - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-5  11-5  11-8
Stół 2
[C]   Wrzosek Diana - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-7  11-4  11-7
[D]   Wrzosek Wiktoria - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-8  11-5  11-8
Wrzosek Diana
Wrzosek Wiktoria
- Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
3 - 0 11-8  11-3  11-5
[C]   Wrzosek Diana - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-4  11-5  11-2
[D]   Wrzosek Wiktoria - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-1  11-2  11-8

 

 

Kolejka IX

20.03.2016

ULKS Moszczenica   -  ULKS II Moszczenica    7  :  3

Stół 1
[A]   Walaszczyk Anna - [X]   Kuwerska Karina 3 - 0 11-9  11-9  11-3
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  9-11  11-9  11-9
Walaszczyk Anna
Kaleta Marlena
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
0 - 3 11-13  4-11  6-11
[A]   Walaszczyk Anna - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 6-11  12-10  11-5  11-9
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Kuwerska Karina 3 - 2 11-9  9-11  11-9  9-11  11-9
Stół 2
[C]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-3  11-6  14-12
[D]   Kaleta Marlena - [Z]   Paluch Wiktoria 2 - 3 11-13  8-11  11-6  11-9  6-11
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
3 - 1 11-1  11-7  10-12  11-1
[C]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-2  11-3  11-2
[D]   Kaleta Marlena - [W]   Szymańska Iga 0 - 3 7-11  8-11  6-11

 

 

Kolejka VIII

22.04.2016

KS Legion Skierniewice  -  ULKS  Moszczenica    2  :  8

Stół 1
[A]   Madejska Martyna - [X]   Walaszczyk Anna 1 - 3 4-11  11-9  6-11  6-11
[B]   Skrzeczkowska Martyna - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 4-11  11-13  8-11
Madejska Martyna
Kroc Zuzanna
- Walaszczyk Anna
Kaleta Marlena
2 - 3 11-7  7-11  5-11  11-8  5-11
[A]   Madejska Martyna - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 4-11  4-11  10-12
[B]   Skrzeczkowska Martyna - [X]   Walaszczyk Anna 0 - 3 4-11  7-11  8-11
Stół 2
[C]   Wieczorek Natalia - [W]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 9-11  2-11  3-11
[D]   Kroc Zuzanna - [Z]   Kaleta Marlena 3 - 1 12-10  11-7  7-11  11-8
Wieczorek Natalia
Skrzeczkowska Martyna
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
0 - 3 8-11  2-11  6-11
[C]   Wieczorek Natalia - [Z]   Kaleta Marlena 3 - 0 11-7  11-5  11-4
[D]   Kroc Zuzanna - [W]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 6-11  9-11  5-11

 

13.03.2016

ULKS II Moszczenica   -  LKS Biła Rawska    0  :  10

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Turalska Adrianna 0 - 3 6-11  7-11  11-13
[B]   Kuwerska Karina - [Y]   Auguścik Natalia 1 - 3 8-11  1-11  11-5  8-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Auguścik Natalia
Turalska Adrianna
1 - 3 11-9  8-11  9-11  9-11
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Auguścik Natalia 1 - 3 11-13  11-6  7-11  7-11
[B]   Kuwerska Karina - [X]   Turalska Adrianna 0 - 3 5-11  10-12  7-11
Stół 2
[C]   Szymańska Iga - [W]   Brzęczek Eliza 0 - 3 6-11  3-11  1-11
[D]   Paluch Wiktoria - [Z]   Lewandowska Iwona 0 - 3 5-11  5-11  4-11
Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
- Lewandowska Iwona
Brzęczek Eliza
0 - 3 3-11  4-11  7-11
[C]   Szymańska Iga - [Z]   Lewandowska Iwona 1 - 3 3-11  4-11  12-10  4-11
[D]   Paluch Wiktoria - [W]   Brzęczek Eliza 0 - 3 2-11  1-11  3-11

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka VII

06.02.2016

MLUKS Dwójka Rawa Maz.  -  ULKS  Moszczenica    4  :  6

Stół 1
[A]   Gierach Katarzyna - [X]   Wiktor Patrycja 3 - 0 11-0  11-0  11-0
[B]   Stachecka Paulina - [Y]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 12-9  11-13  8-11  9-11
Gierach Katarzyna
Stachecka Paulina
- Wiktor Patrycja
Jagodzińska Klaudia
3 - 0 11-0  11-0  11-0
[A]   Gierach Katarzyna - [Y]   Kuwerska Katarzyna 3 - 2 11-7  12-10  6-11  8-11  11-9
[B]   Stachecka Paulina - [X]   Wiktor Patrycja 3 - 0 11-0  11-0  11-0
Stół 2
[C]   Wrzosek Diana - [W]   Walaszczyk Anna 2 - 3 12-14  11-9  11-5  7-11  6-11
[D]   Wrzosek Wiktoria - [Z]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 7-11  12-14  4-11
Wrzosek Diana
Wrzosek Wiktoria
- Walaszczyk Anna
Kuwerska Katarzyna
1 - 3 12-14  5-11  11-8  11-13
[C]   Wrzosek Diana - [Z]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 11-5  9-11  6-11  5-11
[D]   Wrzosek Wiktoria - [W]   Walaszczyk Anna 0 - 3 6-11  3-11  10-12

 

GUKS Gorzkowice  -  ULKS  II Moszczenica    5  :  5

Stół 1
[A]   Szczepocka Anna - [X]   Włodarczyk Magdalena 2 - 3 5-11  5-11  11-9  16-14  11-13
[B]   Urbaniak Sandra - [Y]   Kuwerska Karina 0 - 3 9-11  7-11  5-11
Szczepocka Anna
Smuga Maria
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
2 - 3 11-9  7-11  9-11  11-5  9-11
[A]   Szczepocka Anna - [Y]   Kuwerska Karina 2 - 3 12-10  11-9  10-12  6-11  8-11
[B]   Urbaniak Sandra - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 16-14  12-10  11-4
Stół 2
[C]   Smuga Maria - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-6  11-4  11-9
[D]   Adasiak Aleksandra - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-2  11-1  11-3
Adasiak Aleksandra
Rzepecka Aleksandra
- Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
2 - 3 10-12  9-11  11-4  11-7  7-11
[C]   Smuga Maria - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 1 11-4  13-11  8-11  11-2
[D]   Adasiak Aleksandra - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-5  13-11  11-7

 

 

Kolejka VI

21.11.2015

ULKS II Moszczenica   -  UKS Fungis Maków    3  :  7

Stół 1
[A]   Kuwerska Karina - [X]   Gaś Marta 0 - 3 8-11  7-11  6-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Wosik Anna 0 - 3 1-11  6-11  4-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Gaś Marta
Wosik Anna
0 - 3 3-11  4-11  8-11
[A]   Kuwerska Karina - [Y]   Wosik Anna 0 - 3 4-11  12-14  10-12
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Gaś Marta 0 - 3 12-14  6-11  2-11

Stół 2
[C]   Ryś Kamila - [W]   Małkus Michalina 1 - 3 11-9  4-11  3-11  5-11
[D]   Paluch Wiktoria - [Z]   Jacczyk Monika 3 - 0 11-3  11-9  11-5
Ryś Kamila
Paluch Wiktoria
- Małkus Michalina
Jacczyk Monika
3 - 0 11-9  11-8  11-8
[C]   Ryś Kamila - [Z]   Jacczyk Monika 3 - 0 11-4  11-7  11-4
[D]   Paluch Wiktoria - [W]   Małkus Michalina 0 - 3 5-11  4-11  3-11

 

23.01.2016

ULKS Moszczenica   - KS Legion Skierniewice   10  :  0

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Wieczorek Natalia 3 - 0 11-6  11-5  11-4
[B]   Wiktor Patrycja - [Y]   Skrzeczkowska Martyna 3 - 0 11-7  11-2  11-3
Walaszczyk Anna
Wiktor Patrycja
- Wieczorek Natalia
Skrzeczkowska Martyna
3 - 1 8-11  11-7  11-6  11-4
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Skrzeczkowska Martyna 3 - 0 11-6  11-7  11-9
[B]   Wiktor Patrycja - [X]   Wieczorek Natalia 3 - 0 11-5  11-6  11-7
Stół 2
[C]   Walaszczyk Anna - [W]   Madejska Martyna 3 - 0 11-2  11-6  11-8
[D]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Madejska Aleksandra 3 - 0 11-5  11-3  11-1
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Madejska Martyna
Madejska Aleksandra
3 - 0 14-12  11-8  11-2
[C]   Walaszczyk Anna - [Z]   Madejska Aleksandra 3 - 0 11-2  11-2  11-2
[D]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Madejska Martyna 3 - 0 11-7  11-7  11-8

 

 

Kolejka V

29.11.2015

LKS Biała Rawska  -  ULKS  II Moszczenica     10  :  0

Stół 1
[A]   Auguścik Natalia - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-9  7-11  11-7  11-7
[B]   Turalska Adrianna - [Y]   Kuwerska Karina 3 - 0 11-6  11-6  11-6
Auguścik Natalia
Turalska Adrianna
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
3 - 1 6-11  11-2  11-6  11-3
[A]   Auguścik Natalia - [Y]   Kuwerska Karina 3 - 2 6-11  13-15  12-10  12-10  11-7
[B]   Turalska Adrianna - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-6  11-8  11-5
Stół 2
[C]   Lewandowska Iwona - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-5  11-3  11-4
[D]   Brzęczek Eliza - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-1  11-4  11-5
Lewandowska Iwona
Brzęczek Eliza
- Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
3 - 0 11-5  11-5  11-3
[C]   Lewandowska Iwona - [Z]   Paluch Wiktoria 3 - 0 11-3  11-1  11-3
[D]   Brzęczek Eliza - [W]   Szymańska Iga 3 - 0 11-1  11-1  11-3

 

26.11.2015

ULKS Moszczenica   -  UMLKS Radomsko    10  :  0


Stół 1
[A]   Wiktor Patrycja - [X]   Niemiec Aleksandra 3 - 0 12-10  11-3  11-7
[B]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Molka Kinga 3 - 0 11-7  11-5  11-6
Wiktor Patrycja
Walaszczyk Anna
- Niemiec Aleksandra
Molka Kinga
3 - 1 9-11  11-4  11-5  11-3
[A]   Wiktor Patrycja - [Y]   Molka Kinga 3 - 1 11-2  9-11  11-7  11-2
[B]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Niemiec Aleksandra 3 - 1 11-7  11-9  9-11  14-12
Stół 2
[C]   Walaszczyk Anna - [W]   Barańska Aleksandra 3 - 0 11-4  11-4  11-1
[D]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Pluta Dominika 3 - 0 11-5  11-9  11-9
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Barańska Aleksandra
Pluta Dominika
3 - 1 11-3  5-11  11-5  11-8
[C]   Walaszczyk Anna - [Z]   Pluta Dominika 3 - 0 11-8  11-8  11-3
[D]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Barańska Aleksandra 3 - 2 9-11  5-11  11-8  11-4  11-7

 

 

Kolejka IV

27.11.2015

UMLKS Radomsko  -  ULKS  II Moszczenica   5  :  5

Stół 1
[A]   Molka Kinga - [X]   Kuwerska Karina 3 - 1 11-5  7-11  11-7  11-7
[B]   Niemiec Aleksandra - [Y]   Włodarczyk Magdalena 1 - 3 8-11  11-8  5-11  7-11
Molka Kinga
Niemiec Aleksandra
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
2 - 3 11-6  11-6  8-11  8-11  6-11
[A]   Molka Kinga - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 4-11  10-12  2-11
[B]   Niemiec Aleksandra - [X]   Kuwerska Karina 3 - 1 7-11  11-8  11-2  13-11
Stół 2
[C]   Barańska Aleksandra - [W]   Szymańska Iga 2 - 3 8-11  11-7  11-13  11-7  7-11
[D]   Pluta Dominika - [Z]   Ryś Kamila 3 - 0 11-6  11-9  11-4
Barańska Aleksandra
Pluta Dominika
- Szymańska Iga
Ryś Kamila
3 - 0 11-4  12-10  11-8
[C]   Barańska Aleksandra - [Z]   Ryś Kamila 3 - 0 11-7  11-4  11-6
[D]   Pluta Dominika - [W]   Szymańska Iga 2 - 3 9-11  9-11  11-3  11-8  7-11

 

23.01.2016

GUKS Gorzkowice  -  ULKS Moszczenica    0  :  10

Stół 1
[A]   Szczepocka Anna - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 7-11  8-11  5-11
[B]   Smuga Maria - [Y]   Wiktor Patrycja 0 - 3 6-11  4-11  9-11
Szczepocka Anna
Smuga Maria
- Walaszczyk Anna
Wiktor Patrycja
1 - 3 3-11  11-6  8-11  7-11
[A]   Szczepocka Anna - [Y]   Wiktor Patrycja 0 - 3 8-11  4-11  6-11
[B]   Smuga Maria - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 2-11  5-11  8-11
Stół 2
[C]   Adasiak Aleksandra - [W]   Walaszczyk Anna 0 - 3 3-11  2-11  1-11
[D]   Rzepecka Aleksandra - [Z]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 2-11  7-11  8-11
Adasiak Aleksandra
Rzepecka Aleksandra
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
2 - 3 7-11  11-4  9-11  11-9  4-11
[C]   Adasiak Aleksandra - [Z]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 4-11  2-11  6-11
[D]   Rzepecka Aleksandra - [W]   Walaszczyk Anna 0 - 3 7-11  2-11  3-11

 

Kolejka III

 24.09.2015

ULKS II Moszczenica  -  KS Legion Skierniewice    8  :  2

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Skrzeczkowska Martyna 3 - 0 11-7  11-8  13-11
[B]   Kuwerska Karina - [Y]   Wieczorek Natalia 3 - 1 7-11  11-8  11-9  11-7
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Skrzeczkowska Martyna
Wieczorek Natalia
3 - 0 11-5  11-7  11-9
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Wieczorek Natalia 3 - 0 11-7  13-11  11-7
[B]   Kuwerska Karina - [X]   Skrzeczkowska Martyna 3 - 0 11-2  11-5  11-8
Stół 2
[C]   Szymańska Iga - [W]   Kroc Zuzanna 3 - 1 8-11  11-2  11-5  11-8
[D]   Ryś Kamila - [Z]   Madejska Martyna 1 - 3 6-11  11-8  7-11  5-11
Szymańska Iga
Ryś Kamila
- Kroc Zuzanna
Madejska Martyna
3 - 2 11-8  11-5  8-11  9-11  11-5
[C]   Szymańska Iga - [Z]   Madejska Martyna 3 - 1 10-12  11-8  13-11  11-6
[D]   Paluch Wiktoria - [W]   Kroc Zuzanna 1 - 3 11-6  7-11  10-12  9-11

 

04.10.2015

LKS Biała Rawska -  ULKS  Moszczenica    4  :  6

Stół 1
[A]   Auguścik Natalia - [X]   Wiktor Patrycja 0 - 3 7-11  7-11  8-11
[B]   Turalska Adrianna - [Y]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-7  8-11  11-9  14-12
Turalska Adrianna
Auguścik Natalia
- Wiktor Patrycja
Walaszczyk Anna
3 - 2 9-11  11-8  11-8  6-11  11-7
[A]   Auguścik Natalia - [Y]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 8-11  11-7  11-4  11-9
[B]   Turalska Adrianna - [X]   Wiktor Patrycja 3 - 1 10-12  11-7  11-8  11-3
Stół 2
[C]   Lewandowska Iwona - [W]   Walaszczyk Anna 2 - 3 9-11  11-8  9-11  11-9  1-11
[D]   Brzęczek Eliza - [Z]   Jagodzińska Klaudia 2 - 3 11-6  3-11  9-11  11-8  10-12
Lewandowska Iwona
Brzęczek Eliza
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
0 - 3 5-11  7-11  5-11
[C]   Lewandowska Iwona - [Z]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 9-11  8-11  5-11
[D]   Brzęczek Eliza - [W]   Walaszczyk Anna 1 - 3 14-16  11-3  8-11  7-11

 

 

Kolejka II  

22.09.2015 

ULKS II Moszczenica  -  MLUKS "Dwójka" Rawa Mazowiecka    0  :  10

Stół 1
[A]   Kuwerska Karina - [X]   Stachecka Paulina 0 - 3 3-11  7-11  10-12
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Gierach Katarzyna 2 - 3 3-11  11-6  11-7  3-11  6-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Stachecka Paulina
Gierach Katarzyna
1 - 3 11-8  4-11  11-13  8-11
[A]   Kuwerska Karina - [Y]   Gierach Katarzyna 0 - 3 6-11  7-11  12-14
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Stachecka Paulina 0 - 3 4-11  8-11  3-11
Stół 2
[C]   Szymańska Iga - [W]   Wrzosek Diana 1 - 3 6-11  11-7  5-11  7-11
[D]   Paluch Wiktoria - [Z]   Wrzosek Wiktoria 0 - 3 1-11  2-11  8-11
Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
- Wrzosek Diana
Wrzosek Wiktoria
0 - 3 6-11  6-11  4-11
[C]   Szymańska Iga - [Z]   Wrzosek Wiktoria 0 - 3 5-11  9-11  9-11
[D]   Paluch Wiktoria - [W]   Wrzosek Diana 0 - 3 2-11  2-11  3-11

 

27.09.2015 

ULKS  Moszczenica  -  UKS Fungis Maków     6  :  4

Stół 1
[A]   Wiktor Patrycja - [X]   Gaś Marta 3 - 2 4-11  11-13  11-6  11-7  11-7
[B]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Wosik Anna 2 - 3 9-11  4-11  11-9  11-5  8-11
Wiktor Patrycja
Walaszczyk Anna
- Gaś Marta
Wosik Anna
2 - 3 11-13  3-11  16-14  12-10  8-11
[A]   Wiktor Patrycja - [Y]   Wosik Anna 2 - 3 8-11  11-7  7-11  11-7  5-11
[B]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Gaś Marta 1 - 3 11-5  9-11  5-11  6-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Małkus Michalina 3 - 1 11-5  11-3  10-12  11-2
[D]   Walaszczyk Anna - [Z]   Kapera Julia 3 - 0 11-5  11-1  11-6
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Małkus Michalina
Kapera Julia
3 - 0 11-3  11-7  11-6
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Kapera Julia 3 - 0 11-5  11-5  11-7
[D]   Walaszczyk Anna - [W]   Małkus Michalina 3 - 0 11-5  11-6  11-4

 

Kolejka I  - 29.09.2015 

ULKS II Moszczenica  -  ULKS Moszczenica   0  :  10

Stół 1
[A]   Kuwerska Karina - [X]   Wiktor Patrycja 0 - 3 6-11  7-11  7-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 4-11  5-11  4-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Wiktor Patrycja
Walaszczyk Anna
0 - 3 6-11  5-11  6-11
[A]   Kuwerska Karina - [Y]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 11-8  1-11  5-11  4-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Wiktor Patrycja 0 - 3 10-12  9-11  5-11
Stół 2
[C]   Paluch Wiktoria - [W]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 5-11  7-11  5-11
[D]   Szymańska Iga - [Z]   Walaszczyk Anna 0 - 3 5-11  5-11  2-11
Szymańska Iga
Paluch Wiktoria
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
0 - 3 7-11  8-11  2-11
[C]   Paluch Wiktoria - [Z]   Walaszczyk Anna 0 - 3 3-11  4-11  6-11
[D]   Szymańska Iga - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 11-8  8-11  9-11  9-11

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information