ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

                                                     II RUNDA    

kolejka 12
01.03 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice UKS Fungis II Maków 1 : 9
01.03 (nd) godz.16 KS Elta II Łódź LKS Astoria Szczerców 6 : 4
01.03 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz LKS Jutrzenka II Bychlew 4 : 6
01.03 (nd) godz.12 WKS Prosna Wieruszów MKS Jedynka Łódź 6 : 4
 
kolejka 13
28.02 (so) godz.16 LKS Astoria Szczerców UKS Fungis II Maków 3 : 7
29.03 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz GUKS Gorzkowice 8 : 2 
29.03 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka II Bychlew KS Elta II Łódź 6 : 4 
29.03 (nd) godz.12 KTS Sieradz WKS Prosna Wieruszów 8 : 2 
 
kolejka 14
03.05 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz UKS Fungis II Maków  7 : 3
03.05 (nd) godz.12 LKS Astoria Szczerców LKS Jutrzenka II Bychlew  1 : 9
04.04 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice KS Elta II Łódź  3 : 7
29.03 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź ULKS Moszczenica  3 : 7 
 
kolejka 15
07.03 (so) godz.16 LKS Jutrzenka II Bychlew UKS Fungis II Maków  5 : 5
09.05 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz KS Elta II Łódź  6 : 4
09.05 (so) godz.16 LKS Astoria Szczerców GUKS Gorzkowice  3 : 7
09.05 (so) godz.16 WKS Prosna Wieruszów ULKS Moszczenica  4 : 6
09.05 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź KTS Sieradz  10 : 0
 
kolejka 16
08.03 (nd) godz.13 UKS Fungis II Maków KS Elta II Łódź 5 : 5
10.05 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice LKS Jutrzenka II Bychlew  4 : 6
10.05 (nd) godz.12 LKS Astoria Szczerców UMKS Księżak II Łowicz  1 : 9
10.05 (nd) godz.12 KTS Sieradz ULKS Moszczenica  0 : 10

 

                                                   I RUNDA

kolejka 1
26.09 (pt) godz.18 LKS Astoria Szczerców KTS Sieradz 6 : 4
20.09 (so) godz.12 KS Elta II Łódź UKS II Maków 1 : 9
20.09 (so) godz.10 ULKS Moszczenica MKS Jedynka Łódź 6 : 4
20.09 (so) godz.16 WKS Prosna Wieruszów LKS Jutrzenka II Bychlew 8 : 2
 
kolejka 2
05.10 (nd) godz.11 LKS Jutrzenka II Bychlew UMKS Księżak II Łowicz  7 : 3
19.10 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź WKS Prosna Wieruszów  4 : 6
28.09 (nd) godz.12 UKS II Maków ULKS Moszczenica  6 : 4
22.09 (pn) godz.19:30 KTS Sieradz GUKS Gorzkowice  7 : 3
27.09 (so) godz.18 LKS Astoria Szczerców KS Elta II Łódź  6 : 4
 
kolejka 3
26.10 (nd) godz.12 KS Elta II Łódź KTS Sieradz  7 : 3
24.10 (pt) godz.18:30 ULKS Moszczenica LKS Astoria Szczerców  2 : 8
26.10 (nd) godz.12 WKS Prosna Wieruszów UKS II Maków  3 : 7
26.10 (nd) godz.15 UMKS Księżak II Łowicz MKS Jedynka Łódź  8 : 2
 
kolejka 4
09.11 (nd) godz.12 UKS II Maków UMKS Księżak II Łowicz  8 : 2
09.11 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka II Bychlew GUKS Gorzkowice  6 : 4
07.11 (pt) godz.18 LKS Astoria Szczerców WKS Prosna Wieruszów  9 : 1
09.11 (nd) godz.12 KS Elta II Łódź ULKS Moszczenica  7 : 3
 
kolejka 5
22.11 (so) godz.10 ULKS Moszczenica KTS Sieradz  7 : 3
22.11 (so) godz.16 WKS Prosna Wieruszów KS Elta II Łódź  1 : 9
22.11 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz LKS Astoria Szczerców  7 : 3
22.11 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice MKS Jedynka Łódź  10 : 0
 
kolejka 6
23.11 (nd) godz.12 KTS Sieradz LKS Jutrzenka II Bychlew  5 : 5
23.11 (nd) godz.12 UKS II Maków GUKS Gorzkowice  8 : 2
23.11 (nd) godz.12 KS Elta II Łódź UMKS Księżak II Łowicz  9 : 1
21.11 (pt) godz.18:30 ULKS Moszczenica WKS Prosna Wieruszów  6 : 4
 
kolejka 7
07.12 (nd) godz.12 WKS Prosna Wieruszów KTS Sieradz  1 : 9
07.12 (nd) godz.15 UMKS Księżak II Łowicz ULKS Moszczenica  8 : 2
07.12 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice LKS Astoria Szczerców  7 : 3
07.12 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka II Bychlew MKS Jedynka Łódź  8 : 2
 
kolejka 8
14.12 (nd) godz.12 KTS Sieradz MKS Jedynka Łódź  10 : 0
14.12 (nd) godz.12 UKS II Maków LKS Jutrzenka II Bychlew   7 : 3
14.12 (nd) godz.12 KS Elta II Łódź GUKS Gorzkowice   7 : 3
14.12 (nd) godz.12 WKS Prosna Wieruszów UMKS Księżak II Łowicz   1 : 9
 
kolejka 9
21.12 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz KTS Sieradz   7 : 3
21.12 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice ULKS Moszczenica   9 : 1 
21.12 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka II Bychlew LKS Astoria Szczerców   6 : 4
21.12 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź UKS II Maków  0 : 10 
 
kolejka 10
17.01 (so) godz.16 KTS Sieradz UKS II Maków  1 : 9 
17.01 (so) godz.16 LKS Astoria Szczerców MKS Jedynka Łódź  9 : 1 
17.01 (so) godz.16 KS Elta II Łódź LKS Jutrzenka II Bychlew  5 : 5 
17.01 (so) godz.16 WKS Prosna Wieruszów GUKS Gorzkowice  2 : 8
 
kolejka 11
18.01 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice UMKS Księżak II Łowicz   5 : 5
18.01 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka II Bychlew ULKS Moszczenica   5 : 5
18.01 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź KS Elta II Łódź   3 : 7
18.01 (nd) godz.12 UKS II Maków LKS Astoria Szczerców   8 : 2

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information