ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

                                                      Tabela

 

lpdrużynameczezwrepobilanspunkty
1 UKS Fungis II Maków 14 11 2 1 101-39 24
2 LKS Jutrzenka II Bychlew 14 8 4 2 79-61 20
3 KS Elta II Łódź 14 8 2 4 85-55 18
4 UMKS Księżak II Łowicz 14 8 1 5 76-64 17
5 GUKS Gorzkowice 14 6 1 7 76-64 13
6 LKS Astoria Szczerców 14 5 0 9 62-78 10
7 ULKS Moszczenica 12 6 1 5 59-61 13
8 KTS Sieradz 12 4 1 7 53-67 9
9 WKS Prosna Wieruszów 12 3 0 9 39-81 6
10 MKS Jedynka Łódź 12 1 0 11 30-90 2

 

 

                                  Wyniki II Runda

 

Kolejka XVI - 10.05.2015

KTS Sieradz -  ULKS  Moszczenica      0 : 10

WALKOWER

 

 

Kolejka XV - 16.05.2015

WKS Prosna Wieruszów  -  ULKS  Moszczenica      4  :  6

 

Stół 1
[A]   Świeściak Wojciech - [X]   Baranowski Jakub 2 - 3 13-11  6-11  8-11  11-8  7-11
[B]   Kowalczyk Bartłomiej - [Y]   Banaszczyk Michał 0 - 3 5-11  7-11  8-11
Świeściak Wojciech
Wiśniewski Hubert
- Baranowski Jakub
Polak Miłosz
3 - 0 11-4  11-9  11-7
[A]   Świeściak Wojciech - [Y]   Banaszczyk Michał 0 - 3 4-11  8-11  7-11
[B]   Kowalczyk Bartłomiej - [X]   Baranowski Jakub 1 - 3 6-11  12-10  6-11  6-11

Stół 2
[C]   Wiśniewski Hubert - [W]   Ryś Paweł 3 - 0 11-6  11-3  11-8
[D]   Derdak Kamil - [Z]   Polak Miłosz 3 - 0 11-7  11-4  11-3
Derdak Kamil
Piluch Hubert
- Banaszczyk Michał
Ryś Paweł
1 - 3 9-11  11-9  7-11  11-13
[C]   Wiśniewski Hubert - [Z]   Polak Miłosz 3 - 0 11-1  11-1  11-0
[D]   Derdak Kamil - [W]   Ryś Paweł 0 - 3 8-11  5-11  10-12

 

Kolejka XIV - 29.03.2015

MKS Jedynka Łódź  -  ULKS  Moszczenica      3 :  7

Stół 1
[A]   Marciniak Zbigniew - [X]   Baranowski Jakub 0 - 3 11-13  9-11  10-12
[B]   Grabowicz Mateusz - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 2 9-11  12-14  11-6  11-9  12-10
Kamiński Krzysztof
Marciniak Zbigniew
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
1 - 3 9-11  4-11  11-9  5-11
[A]   Marciniak Zbigniew - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 2 11-5  6-11  10-12  15-13  12-10
[B]   Grabowicz Mateusz - [X]   Baranowski Jakub 2 - 3 11-7  2-11  11-4  8-11  8-11

Stół 2
[C]   Frontczak Artur - [W]   Ryś Paweł 0 - 3 10-12  9-11  4-11
[D]   Kamiński Krzysztof - [Z]   Zimoń Sylwester 0 - 3 2-11  5-11  11-13
Frontczak Artur
Grabowicz Mateusz
- Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
0 - 3 7-11  10-12  10-12
[C]   Frontczak Artur - [Z]   Zimoń Sylwester 3 - 2 13-15  11-9  8-11  11-8  11-9
[D]   Kamiński Krzysztof - [W]   Ryś Paweł 1 - 3 7-11  11-7  4-11  9-11

 

Kolejka XIII - 29.03.2015

ULKS  Moszczenica      PAUZA

 

Kolejka XII - 01.03.2015

ULKS  Moszczenica      PAUZA

 

                                  Wyniki I Runda

 

 

Kolejka XI - 18.01.2015

LKS Jutrzenka II Bychlew -   ULKS Moszczenica    5  :  5

 

Stół 1
[A]   Gęszczak Patryk - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-8  11-7  11-8
[B]   Wojciechowski Kamil - [Y]   Dobrogoszcz Kamil 0 - 3 7-11  7-11  12-14
Gęszczak Patryk
Gorzela Jarosław
- Zimoń Sylwester
Dobrogoszcz Kamil
2 - 3 11-9  4-11  11-6  12-14  11-13
[A]   Gęszczak Patryk - [Y]   Dobrogoszcz Kamil 3 - 1 11-9  11-5  6-11  11-7
[B]   Wojciechowski Kamil - [X]   Zimoń Sylwester 1 - 3 1-11  11-6  7-11  12-14

Stół 2
[C]   Śniady Kacper - [W]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-7  11-6  11-2
[D]   Cichosz Igor - [Z]   Ryś Paweł 0 - 3 4-11  7-11  7-11
Śniady Kacper
Cichosz Igor
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 0 11-6  11-8  11-8
[C]   Śniady Kacper - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-8  11-3  11-3
[D]   Cichosz Igor - [W]   Baranowski Jakub 2 - 3 9-11  8-11  11-9  11-9  6-11

 

 

Kolejka X - 17.01.2015

ULKS  Moszczenica      PAUZA

 

 

Kolejka IX - 21.12.2014

GUKS Gorzkowice  -   ULKS Moszczenica    9  :  1

Stół 1
[A]   Urbaniak Dawid - [X]   Dobrogoszcz Kamil 3 - 0 11-3  11-2  11-7
[B]   Zawada Kamil - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 2 11-8  10-12  7-11  11-7  11-6
Urbaniak Dawid
Zawada Kamil
- Dobrogoszcz Kamil
Banaszczyk Michał
3 - 2 11-9  11-6  7-11  5-11  11-5
[A]   Urbaniak Dawid - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 1 12-10  11-9  5-11  14-12
[B]   Zawada Kamil - [X]   Dobrogoszcz Kamil 3 - 0 11-6  17-15  13-11

Stół 2
[C]   Flaszka Mariusz - [W]   Baranowski Jakub 3 - 2 11-13  8-11  11-9  13-11  11-7
[D]   Zochniak Jakub - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-3  11-9  11-7
Flaszka Mariusz
Zochniak Jakub
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 1 11-9  10-12  11-9  11-4
[C]   Flaszka Mariusz - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 11-7  8-11  11-4  11-7
[D]   Zochniak Jakub - [W]   Baranowski Jakub 1 - 3 8-11  11-8  9-11  9-11

 

 

Kolejka VIII - 14.12.2014

ULKS Moszczenica      PAUZA

 

Kolejka VII - 07.12.2014

 UMKS Księżak II Łowicz  -   ULKS Moszczenica    8 : 2

Stół 1
[A]   Papuga Dawid - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-6  11-6  11-6
[B]   Guzek Mateusz - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 2 5-11  11-5  9-11  11-7  11-9
Papuga Dawid
Guzek Mateusz
- Zimoń Sylwester
Banaszczyk Michał
3 - 0 11-7  11-9  11-3
[A]   Papuga Dawid - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 0 13-11  12-10  11-4
[B]   Guzek Mateusz - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-6  11-7  11-7

Stół 2
[C]   Sierota Szymon - [W]   Baranowski Jakub 3 - 2 12-10  4-11  11-7  5-11  11-9
[D]   Znyk Cezary - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-7  11-8  11-9
Sierota Szymon
Znyk Cezary
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
1 - 3 5-11  6-11  11-9  8-11
[C]   Sierota Szymon - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 11-5  5-11  11-8  15-13
[D]   Kozłowski Bartosz - [W]   Baranowski Jakub 0 - 3 4-11  2-11  3-11

 

 Kolejka VI - 21.11.2014

 ULKS Moszczenica    -  WKS Prosna Wieruszów    6 : 4

Stół 1
[A]   Zimoń Sylwester - [X]   Świeściak Wojciech 0 - 3 7-11  4-11  6-11
[B]   Banaszczyk Michał - [Y]   Wiśniewski Kacper 2 - 3 11-8  9-11  9-11  11-9  5-11
Zimoń Sylwester
Banaszczyk Michał
- Świeściak Wojciech
Wiśniewski Kacper
0 - 3 8-11  6-11  9-11
[A]   Zimoń Sylwester - [Y]   Wiśniewski Kacper 3 - 1 11-9  6-11  11-1  11-9
[B]   Banaszczyk Michał - [X]   Świeściak Wojciech 3 - 2 8-11  4-11  11-7  11-9  12-10

Stół 2
[C]   Baranowski Jakub - [W]   Kowalczyk Bartłomiej 3 3 - 0 11-9  11-9  11-9
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Derdak Kamil 3 - 2 11-13  11-1  9-11  11-9  11-6
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Kowalczyk Bartłomiej 3
Derdak Kamil
2 - 3 11-13  9-11  11-2  11-4  7-11
[C]   Baranowski Jakub - [Z]   Derdak Kamil 3 - 0 11-7  11-2  11-2
[D]   Ryś Paweł - [W]   Kowalczyk Bartłomiej 3 3 - 2 9-11  12-10  5-11  11-5  14-12

 

 Kolejka V - 22.11.2014

 ULKS Moszczenica    -  KTS Sieradz  7 : 3

Stół 1
[A]   Zimoń Sylwester - [X]   Nowicki Jacek 2 - 3 2-11  11-8  6-11  12-10  4-11
[B]   Banaszczyk Michał - [Y]   Pakuła Bogdan 3 - 2 11-5  11-13  11-4  4-11  11-9
Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
- Nowicki Jacek
Ciszewski Arkadiusz
3 - 2 11-8  11-13  6-11  11-5  13-11
[A]   Zimoń Sylwester - [Y]   Pakuła Bogdan 1 - 3 1-11  11-6  9-11  6-11
[B]   Banaszczyk Michał - [X]   Nowicki Jacek 3 - 0 11-8  11-8  11-5

Stół 2
[C]   Baranowski Jakub - [W]   Ciszewski Arkadiusz 3 - 0 13-11  11-9  11-8
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Kobusiewicz Arkadiusz 3 - 1 11-6  12-10  7-11  11-5
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Kobusiewicz Arkadiusz
Pakuła Bogdan
3 - 1 11-7  13-11  9-11  11-8
[C]   Baranowski Jakub - [Z]   Kobusiewicz Arkadiusz 3 - 0 11-8  12-10  12-10
[D]   Ryś Paweł - [W]   Ciszewski Arkadiusz 1 - 3 1-11  11-6  7-11  9-11

 

 

Kolejka IV - 09.11.2014

 KS Elta II Łódź  -   ULKS Moszczenica    7 : 3  

Stół 1
[A]   Kędzia Szymon - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-2  11-4  11-9
[B]   Milas Tymoteusz - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 1 11-9  11-4  8-11  11-4
Kędzia Szymon
Milas Tymoteusz
- Banaszczyk Michał
Zimoń Sylwester
3 - 1 11-7  12-10  9-11  11-8
[A]   Kędzia Szymon - [Y]   Banaszczyk Michał 1 - 3 12-10  7-11  8-11  6-11
[B]   Milas Tymoteusz - [X]   Zimoń Sylwester 3 - 0 11-9  11-9  11-4

Stół 2
[C]   Maślanka Piotr - [W]   Baranowski Jakub 3 - 1 6-11  11-8  11-7  11-6
[D]   Figwer Krzysztof - [Z]   Ryś Paweł 1 - 3 11-8  3-11  9-11  8-11
Maślanka Piotr
Figwer Krzysztof
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 1 11-7  11-13  11-5  11-9
[C]   Maślanka Piotr - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-3  11-7  11-3
[D]   Figwer Krzysztof - [W]   Baranowski Jakub 0 - 3 7-11  11-13  10-12

 

 

Kolejka III - 24.10.2014

ULKS Moszczenica    -  LKS Astoria Szczerców  2 : 8

Stół 1
[A]   Banaszczyk Michał - [X]   Orpel Krzysztof 1 - 3 4-11  11-7  3-11  4-11
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Czajkowski Piotr 0 - 3 7-11  8-11  9-11
Banaszczyk Michał
Baranowski Jakub
- Czajkowski Piotr
Siewierski Marek
1 - 3 11-13  8-11  13-11  8-11
[A]   Banaszczyk Michał - [Y]   Sadziński Kamil 3 - 0 11-8  12-10  11-8
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Orpel Krzysztof 1 - 3 6-11  13-11  8-11  6-11

Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Siewierski Marek 0 - 3 14-16  6-11  5-11
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Brandt Adam 0 - 3 4-11  2-11  3-11
Polak Miłosz
Ryś Paweł
- Orpel Krzysztof
Brandt Adam
0 - 3 9-11  6-11  5-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Brandt Adam 3 - 2 3-11  11-3  8-11  11-9  11-9
[D]   Polak Miłosz - [W]   Siewierski Marek 0 - 3 2-11  3-11  5-11

 

 

Kolejka II - 28.09.2014

 UKS II Maków  -   ULKS Moszczenica     6 : 4

Stół 1
[A]   Placek Jakub - [X]   Dobrogoszcz Kamil 3 - 0 11-4  11-5  11-7
[B]   Nowak Tomasz - [Y]   Banaszczyk Michał 3 - 1 12-14  12-10  11-9  11-7
Placek Jakub
Nowak Tomasz
- Banaszczyk Michał
Dobrogoszcz Kamil
2 - 3 2-11  11-6  11-7  9-11  8-11
[A]   Placek Jakub - [Y]   Banaszczyk Michał 1 - 3 8-11  9-11  11-7  7-11
[B]   Nowak Tomasz - [X]   Dobrogoszcz Kamil 3 - 0 11-9  11-5  12-10
Stół 2
[C]   Kowalski Mateusz 2 - [W]   Baranowski Jakub 2 - 3 11-4  11-8  7-11  7-11  7-11
[D]   Caban Alan - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-3  11-8  11-2
Kowalski Mateusz 2
Caban Alan
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 0 11-7  11-7  11-5
[C]   Kowalski Mateusz 2 - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-3  11-8  11-7
[D]   Caban Alan - [W]   Baranowski Jakub 1 - 3 13-11  8-11  8-11  8-11

 

Kolejka I - 20.09.2014

 ULKS Moszczenica  -  MKS Jedynka Łódź   6 : 4

Stół 1
[A]   Zimoń Sylwester - [X]   Malarek Adam 0 - 3 5-11  7-11  5-11
[B]   Banaszczyk Michał - [Y]   Marciniak Zbigniew 2 - 3 6-11  11-6  13-11  7-11  6-11
Zimoń Sylwester
Banaszczyk Michał
- Malarek Adam
Marciniak Zbigniew
1 - 3 11-13  8-11  12-10  7-11
[A]   Zimoń Sylwester - [Y]   Marciniak Zbigniew 0 - 3 7-11  6-11  9-11
[B]   Banaszczyk Michał - [X]   Malarek Adam 3 - 1 11-9  12-10  10-12  11-5
Stół 2
[C]   Baranowski Jakub - [W]   Rochmiński Bartosz 3 - 0 11-3  11-6  11-3
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Frontczak Artur 3 - 0 11-4  11-2  11-3
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Frontczak Artur
Rochmiński Bartosz
3 - 0 11-5  11-5  11-5
[C]   Baranowski Jakub - [Z]   Frontczak Artur 3 - 0 11-4  11-2  11-4
[D]   Ryś Paweł - [W]   Rochmiński Bartosz 3 - 0 11-7  11-5  11-3

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information