ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

                                         Ranking ligowy

 

lp.nazwisko imięklubmeczezwposetypunkty
1 Placek Jakub UKS Fungis II Maków 28 22 6 74-29 66
2 Urbaniak Dawid GUKS Gorzkowice 26 21 5 66-33 63
3 Gęszczak Patryk LKS Jutrzenka II Bychlew 26 20 6 67-39 60
4 Śniady Kacper LKS Jutrzenka II Bychlew 26 22 4 73-21 55
5 Papuga Dawid UMKS Księżak II Łowicz 24 18 6 62-28 54
6 Orpel Krzysztof LKS Astoria Szczerców 22 17 5 59-22 51
7 Kędzia Szymon KS Elta II Łódź 26 15 11 56-45 45
8 Caban Alan UKS Fungis II Maków 24 19 5 65-21 38
9 Milas Tymoteusz KS Elta II Łódź 23 15 8 51-42 38
10 Nowak Tomasz UKS Fungis II Maków 26 14 12 53-50 37
11 Kowalski Mateusz 2 UKS Fungis II Maków 20 18 2 57-12 36
12 Znyk Cezary UMKS Księżak II Łowicz 21 18 3 56-22 36
13 Baranowski Jakub ULKS Moszczenica 22 16 6 54-29 36
14 Siewierski Marek LKS Astoria Szczerców 27 16 11 57-42 36
15 Guzek Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 26 12 14 49-55 36
16 Maślanka Piotr KS Elta II Łódź 24 15 9 54-36 33
17 Nowicki Jacek KTS Sieradz 18 10 8 33-32 30
18 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 25 10 15 40-58 30
19 Ciszewski Arkadiusz KTS Sieradz 18 14 4 44-17 28
20 Banaszczyk Michał ULKS Moszczenica 20 9 11 43-40 27
21 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 20 9 11 38-42 27
22 Czajkowski Piotr LKS Astoria Szczerców 21 9 12 43-40 27
23 Krysiak Kamil KS Elta II Łódź 23 13 10 43-40 26
24 Flaszka Mariusz GUKS Gorzkowice 24 13 11 48-45 26
25 Sierota Szymon UMKS Księżak II Łowicz 26 12 14 44-55 24
26 Dębski Kamil UKS Fungis II Maków 12 8 4 28-18 23
27 Ryś Paweł ULKS Moszczenica 22 11 11 36-42 22
28 Cichosz Igor LKS Jutrzenka II Bychlew 25 11 14 51-49 22
29 Żbik Nikodem KTS Sieradz 11 9 2 28-11 20
30 Świeściak Wojciech WKS Prosna Wieruszów 24 6 18 35-59 18
31 Zochniak Jakub GUKS Gorzkowice 21 8 13 32-46 17
32 Kowalczyk Bartłomiej 3 WKS Prosna Wieruszów 24 8 16 35-55 17
33 Wiśniewski Kacper WKS Prosna Wieruszów 21 6 15 34-51 16
34 Niewiadomski Mariusz KTS Sieradz 12 6 6 23-23 14
35 Pakuła Bogdan KTS Sieradz 13 4 9 17-31 12
36 Grabowicz Mateusz MKS Jedynka Łódź 16 4 12 18-41 12
37 Kowalski Mateusz LKS Jutrzenka II Bychlew 6 5 1 15-5 10
38 Zimoń Sylwester ULKS Moszczenica 14 3 11 14-35 8
39 Oleś Robert WKS Prosna Wieruszów 7 3 4 9-15 6
40 Wiśniewski Hubert WKS Prosna Wieruszów 11 3 8 13-25 6
41 Brandt Adam LKS Astoria Szczerców 23 3 20 22-60 6
42 Kamiński Jacek MKS Jedynka Łódź 2 2 0 6-2 4
43 Wójcik2 Mateusz KS Elta II Łódź 4 2 2 8-8 4
44 Gołdyn Andrzej KTS Sieradz 6 2 4 8-13 4
45 Gorzela Jarosław LKS Jutrzenka II Bychlew 7 2 5 8-17 4
46 Derdak Kamil WKS Prosna Wieruszów 9 2 7 10-21 4
47 Pawlikowski Bartosz LKS Jutrzenka II Bychlew 13 2 11 14-34 4
48 Malarek Adam MKS Jedynka Łódź 2 1 1 4-3 3
49 Kierzek Kamil LKS Jutrzenka II Bychlew 2 1 1 3-4 3
50 Dobrogoszcz Kamil ULKS Moszczenica 6 1 5 4-15 3
51 Sadziński Kamil LKS Astoria Szczerców 6 1 5 4-17 3
52 Nałęcz-gembicki Artur LKS Jutrzenka II Bychlew 2 1 1 4-3 2
53 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 5 1 4 4-13 2
54 Wojciechowski Zygmunt LKS Astoria Szczerców 5 1 4 3-13 2
55 Rochmiński Bartosz MKS Jedynka Łódź 16 1 15 5-46 2
56 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 20 1 19 7-59 2
57 Kaniowski Jonasz GUKS Gorzkowice 1 0 1 1-3 0
58 Pytkowski Tadeusz UMKS Księżak II Łowicz 2 0 2 3-6 0
59 Stobiecki Michał KS Elta II Łódź 2 0 2 1-6 0
60 Kobusiewicz Arkadiusz KTS Sieradz 2 0 2 1-6 0
61 Figwer Krzysztof KS Elta II Łódź 2 0 2 1-6 0
62 Zawisza Andrzej GUKS Gorzkowice 2 0 2 0-6 0
63 Nowak Mikołaj UKS Fungis II Maków 2 0 2 0-6 0
64 Guzek Sławomir UMKS Księżak II Łowicz 2 0 2 0-6 0
65 Kozłowski Bartosz UMKS Księżak II Łowicz 3 0 3 1-9 0
66 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 4 0 4 1-12 0
67 Polak Miłosz ULKS Moszczenica 4 0 4 0-12 0
68 Wojciechowski Kamil LKS Jutrzenka II Bychlew 5 0 5 2-15 0
69 Gąsiorowski Robert LKS Astoria Szczerców 8 0 8 4-24 0

 

 

 

                                        Ranking klubowy

 

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 9 11 suma runda 1 14 15 16 suma runda 2 suma
Banaszczyk Michał 3 3 3 3 6 3 0 0   21 0 6   6 27
Zimoń Sylwester 0     0 0 3 0   3 6 2     2 8
Dobrogoszcz Kamil   0           0 3 3       0 3
Baranowski Jakub 4 4 0 2 4 4 2 2 2 24 6 6   12 36
Ryś Paweł 4 0 2 2 2 4 0 0 2 16 4 2   6 22
Polak Miłosz     0             0   0   0 0

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information