ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

                                                                        RUNDA II

kolejka 8
01.03 (nd) godz.12:30 KS Legion Skierniewice UKS Fungis Maków 2 : 8
01.03 (nd) godz.10 LKS Biała Rawska UMLKS Radomsko 5 : 5
08.03 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 4 : 6
 
kolejka 9
06.03 (pt) godz.18:30 ULKS Moszczenica KS Legion Skierniewice  8 : 2
15.03 (nd) godz.10 UKS Fungis Maków GUKS Gorzkowice  9 : 1
14.03 (so) godz.16 UMLKS Radomsko MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  2 : 8
 
kolejka 10
29.03 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice ULKS Moszczenica  2 : 8 
01.03 (nd) godz.10 UKS Fungis Maków UMLKS Radomsko  8 : 2
29.03 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska KS Legion Skierniewice 10 : 0
 
kolejka 11
17.04 (pt) godz.17 UMLKS Radomsko ULKS Moszczenica  2 : 8
19.04 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska GUKS Gorzkowice  9 : 1
19.04 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka KS Legion Skierniewice  5 : 5
 
kolejka 12
03.05 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica LKS Biała Rawska  4 : 6
15.03 (nd) godz.12:30 UKS Fungis Maków MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  5 : 5
03.05 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice UMLKS Radomsko  2 : 8
 
kolejka 13
14.03 (so) godz.11 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka ULKS Moszczenica  4 : 6
09.05 (so) godz.16 LKS Biała Rawska UKS Fungis Maków  8 : 2
09.05 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice KS Legion Skierniewice  6 : 4
 
kolejka 14
10.05 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica UKS Fungis Maków  5 : 5
10.05 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Biała Rawska  3 : 7
10.05 (nd) godz.12 UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice  4 : 6

 

 

                                                                       RUNDA I

kolejka 1
20.09 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UKS Fungis Maków 7 : 3
20.09 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice LKS Biała Rawska 2 : 8
18.09 (cz) godz.18 GUKS Gorzkowice UMLKS Radomsko 5 : 5
 
kolejka 2
28.09 (nd) godz.11 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UMLKS Radomsko 8 : 2
11.10 (so) godz.16 LKS Biała Rawska ULKS Moszczenica 4 : 6 
23.09 (wt) godz.18:15 KS Legion Skierniewice GUKS Gorzkowice 2 : 8
 
kolejka 3
26.10 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  5 : 5
08.11 (so) godz.16 UKS Fungis Maków LKS Biała Rawska  6 : 4
26.10 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica GUKS Gorzkowice  10 : 0
 
kolejka 4
09.11 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka   7 : 3
07.11 (pt) godz.17 UMLKS Radomsko LKS Biała Rawska   2 : 8
09.11 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice UKS Fungis Maków   3 : 7
 
kolejka 5
22.11 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka GUKS Gorzkowice  8 : 2
22.11 (so) godz.16 UKS Fungis Maków KS Legion Skierniewice  9 : 1
22.11 (so) godz.10 ULKS Moszczenica UMLKS Radomsko  10 : 0
 
kolejka 6
07.12 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  10 : 0
23.11 (nd) godz.12 UMLKS Radomsko UKS Fungis Maków   2 : 8
07.12 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice ULKS Moszczenica   1 : 9
 
kolejka 7
21.12 (nd) godz.12 GUKS Gorzkowice LKS Biała Rawska  0 : 10
21.12 (nd) godz.12 UMLKS Radomsko KS Legion Skierniewice  6 : 4
21.11 (so) godz.16 UKS Fungis Maków ULKS Moszczenica  4 : 6

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information