ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player
 
                                                                                                     Tabela
 
 
lpdrużynameczezwrepobilanspunkty
1 ULKS Moszczenica 12 10 1 1 87-33 21
2 LKS Biała Rawska 12 9 1 2 89-31 19
3 UKS Fungis Maków 12 7 2 3 74-46 16
4 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 12 5 3 4 62-58 13
5 GUKS Gorzkowice 12 3 1 8 38-82 7
6 UMLKS Radomsko 12 2 2 8 40-80 6
7 KS Legion Skierniewice 12 0 2 10 30-90 2

 

 

WYNIKI BARAŻY

 

ULKS  Moszczenica   -  KSTS MOSiR Karpaty Krosno    6 : 4

 

 

Stół 1
[A]   Jagodzińska Klaudia - [X]  Krużel Paulina 0 - 3 9-11  3- 11  6-11
[B]  Wiktor Patrycja - [Y]  Lech Katarzyna 3 - 2 11-13  12-10  11-7  9-11  11-9
 Walaszczyk Anna
 Wiktor Patrycja
-   Krużel Paulina
  Lech Katarzyna
3 - 2 11-9  6-11  11-7  4-11  11-7
[A]   Jagodzińska Klaudia - [Y]  Lech Katarzyna 1 - 3 11-4  6-11  6-11  6-11
[B]   Wiktor Patrycja - [X]  Krużel Paulina 2 - 3  7-11  8-11  12-10  11-8  4-11

Stół 2
[C]  Walaszczyk Anna - [W]  Jucha Patrycja 3 - 1  10-12  11-9  11-5  11-6
[D]   Kuwerska Katarzyna - [Z] Koza Zuzanna 1 - 3  11-8  3-11  4-11  10-12
 Kuwerska Katarzyna
 Jagodzińska Klaudia
-  Koza Zuzanna
 Jucha Patrycja
3 - 0 11-6  15-13  12-10
[C]   Walaszczyk Anna - [Z]   Koza Zuzanna 3 - 0 12-10  11-5  11-9
[D]  Kuwerska Katarzyna - [W]   Jucha Patrycja 3 - 0 11-3  11-5  11-5

 

 

 

 KSTS MOSiR Karpaty Krosno   -   ULKS  Moszczenica   6 : 4

 

 

Stół 1
[A]   Jucha Patrycja - [X]  Reszka Izabela 3 - 0 11-8  11-9  11-4
[B]  Krużel Paulina - [Y]  Jagodzińska Klaudia 3 - 0 11-6  11-6  11-6
 Krużel Paulina
 Lech Katarzyna
- Wiktor Patrycja
Reszka Izabela
3 - 0 11-7  11-3  11-5
[A]   Jucha Patrycja - [Y]  Jagodzińska Klaudia 2 - 3 9-11  11-2  6-11  11-8  7-11
[B]    Krużel Paulina - [X]  Reszka Izabela 3 - 0 11-4  11-4  11-6

Stół 2
[C]   Koza Zuzanna - [W]   Wiktor Patrycja 3 - 2  11-3  2-11  13-11  3-11  11-6
[D]   Lech Katarzyna - [Z]  Kuwerska Katarzyna 2 - 3  7-11  11-7  9-11  11-2  4-11
 Koza Zuzanna
 Jucha Patrycja
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
2 - 3 11-8  6-11  6-11  12-10  7-11
[C]   Koza Zuzanna - [Z]   Kuwerska Katarzyna 3 - 2 11-5  11-3  8-11  7-11  12-10
[D]   Lech Katarzyna - [W]   Wiktor Patrycja 1 - 3 10-12  17-15  9-11  7-11  

 

 

 

WYNIKI II RUNDA 

 

 

 

Kolejka XIV  -   10.05.2015

ULKS  Moszczenica   -   UKS Fungis Maków     5  :  5

Stół 1
[A]   Wiktor Patrycja - [X]   Wosik Anna 3 - 1 11-9  11-7  4-11  11-9
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Kaczyńska Sandra 2 - 3 11-4  5-11  11-4  3-11  6-11
Reszka Izabela
Wiktor Patrycja
- Wosik Anna
Szymańska Anita
1 - 3 4-11  5-11  11-9  9-11
[A]   Wiktor Patrycja - [Y]   Kaczyńska Sandra 3 - 1 12-10  11-5  8-11  11-6
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Wosik Anna 0 - 3 8-11  6-11  7-11

Stół 2
[C]   Reszka Izabela - [W]   Wrzosek Diana 0 - 3 7-11  6-11  9-11
[D]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Szymańska Anita 3 - 0 11-7  11-6  13-11
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Kaczyńska Sandra
Wrzosek Diana
0 - 3 10-12  8-11  9-11
[C]   Reszka Izabela - [Z]   Szymańska Anita 3 - 0 11-2  11-9  11-8
[D]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Wrzosek Diana 3 - 2 11-13  11-2  9-11  13-11  11-4

 

 

Kolejka XIII -14.03.2015

 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  -   ULKS  Moszczenica   4 : 6

Stół 1
[A]   Stachecka Paulina - [X]   Wiktor Patrycja 1 - 3 9-11  3-11  11-5  9-11
[B]   Gierach Katarzyna - [Y]   Jagodzińska Klaudia 3 - 2 14-12  8-11  5-11  11-3  14-12
Stachecka Paulina
Gierach Katarzyna
- Wiktor Patrycja
Reszka Izabela
3 - 0 11-4  11-8  11-8
[A]   Stachecka Paulina - [Y]   Jagodzińska Klaudia 3 - 0 11-5  11-8  13-11
[B]   Gierach Katarzyna - [X]   Wiktor Patrycja 1 - 3 11-13  5-11  11-6  6-11

Stół 2
[C]   Janiszewska Maja - [W]   Reszka Izabela 3 - 1 11-7  11-6  7-11  11-8
[D]   Zwierz Justyna - [Z]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 8-11  1-11  5-11
Janiszewska Maja
Zwierz Justyna
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
2 - 3 9-11  12-10  7-11  13-11  6-11
[C]   Janiszewska Maja - [Z]   Kuwerska Katarzyna 2 - 3 8-11  13-11  14-12  4-11  8-11
[D]   Zwierz Justyna - [W]   Reszka Izabela 0 - 3 8-11  8-11  4-11

 

 

Kolejka XII  -   03.05.2015

ULKS  Moszczenica   -   LKS Biała Rawska    4  :  6

Stół 1
[A]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Turalska Adrianna 1 - 3 6-11  11-9  7-11  6-11
[B]   Wiktor Patrycja - [Y]   Auguścik Natalia 1 - 3 12-10  9-11  0-11  6-11
Wiktor Patrycja
Reszka Izabela
- Turalska Adrianna
Auguścik Natalia
0 - 3 11-13  9-11  2-11
[A]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Auguścik Natalia 3 - 1 11-5  11-6  5-11  11-3
[B]   Wiktor Patrycja - [X]   Turalska Adrianna 0 - 3 5-11  2-11  3-11

Stół 2
[C]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Brzęczek Eliza 1 - 3 3-11  11-7  8-11  10-12
[D]   Reszka Izabela - [Z]   Wrzosek Wiktoria 3 - 1 11-8  15-17  11-8  11-6
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Brzęczek Eliza
Wrzosek Wiktoria
3 - 1 8-11  11-6  11-8  11-6
[C]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Wrzosek Wiktoria 3 - 0 11-8  11-9  11-4
[D]   Reszka Izabela - [W]   Brzęczek Eliza 0 - 3 7-11  8-11  7-11

 

 

Kolejka XI -17.04.2015

 UMLKS Radomsko  -   ULKS  Moszczenica     2  :  8

Stół 1
[A]   Niemiec Aleksandra - [X]   Wiktor Patrycja 0 - 3 4-11  1-11  3-11
[B]   Molka Kinga - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 7-11  8-11  5-11
Molka Kinga
Niemiec Aleksandra
- Wiktor Patrycja
Reszka Izabela
3 - 2 6-11  7-11  11-9  11-7  11-8
[A]   Niemiec Aleksandra - [Y]   Wiktor Patrycja 0 - 3 9-11  6-11  7-11
[B]   Kowalska Oliwia - [X]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 7-11  4-11  5-11

Stół 2
[C]   Pluta Dominika - [W]   Reszka Izabela 1 - 3 7-11  6-11  11-7  7-11
[D]   Barańska Aleksandra - [Z]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 6-11  5-11  7-11
Pluta Dominika
Barańska Aleksandra
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
0 - 3 5-11  6-11  9-11
[C]   Pluta Dominika - [Z]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 12-10  10-12  9-11  7-11
[D]   Barańska Aleksandra - [W]   Reszka Izabela 3 - 1 11-7  9-11  11-9  16-14

 

Kolejka X - 29.03.2015

GUKS Gorzkowice  -   ULKS  Moszczenica  2 : 8

Stół 1
[A]   Szczepocka Anna - [X]   Jagodzińska Klaudia 3 - 2 11-9  3-11  11-8  10-12  11-9
[B]   Stępień Patrycja - [Y]   Wiktor Patrycja 1 - 3 6-11  6-11  11-9  9-11
Szczepocka Anna
Stępień Patrycja
- Wiktor Patrycja
Kuwerska Karina
3 - 1 11-9  8-11  11-5  11-7
[A]   Szczepocka Anna - [Y]   Wiktor Patrycja 0 - 3 10-12  2-11  8-11
[B]   Stępień Patrycja - [X]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 5-11  11-9  9-11  10-12

Stół 2
[C]   Woźniakiewicz Anna - [W]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 6-11  3-11  1-11
[D]   Czabańska Maria - [Z]   Kuwerska Karina 0 - 3 5-11  8-11  7-11
Woźniakiewicz Anna
Czabańska Maria
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
1 - 3 5-11  5-11  12-10  7-11
[C]   Woźniakiewicz Anna - [Z]   Kuwerska Karina 0 - 3 6-11  9-11  9-11
[D]   Czabańska Maria - [W]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 7-11  1-11  4-11

 

 

 

Kolejka IX  -   06.03.2015

ULKS  Moszczenica   -   KS Legion Skierniewice     8  :  2

Stół 1
[A]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Gaś Marta 3 - 1 11-5  11-13  11-8  11-9
[B]   Wiktor Patrycja - [Y]   Wieczorek Natalia 3 - 0 11-7  11-4  11-3
Wiktor Patrycja
Włodarczyk Magdalena
- Skrzeczkowska Martyna
Wieczorek Natalia
3 - 1 11-7  14-16  11-8  11-6
[A]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Wieczorek Natalia 3 - 0 11-2  11-9  11-5
[B]   Wiktor Patrycja - [X]   Gaś Marta 1 - 3 11-9  10-12  7-11  7-11

Stół 2
[C]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Marszał Katarzyna 3 - 0 11-3  11-8  11-8
[D]   Włodarczyk Magdalena - [Z]   Madejska Martyna 3 - 0 11-3  11-3  11-2
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Madejska Martyna
Gaś Marta
3 - 1 5-11  12-10  11-8  11-4
[C]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Skrzeczkowska Martyna 3 - 0 11-7  11-7  11-2
[D]   Włodarczyk Magdalena - [W]   Marszał Katarzyna 1 - 3 4-11  11-6  5-11  8-11

 

 

Kolejka VIII  -  01.03.2015

ULKS  Moszczenica   pauza

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

 

Kolejka VII - 22.11.2014

 UKS Fungis Maków  -   ULKS  Moszczenica  4 : 6

 

[A]   Wosik Anna - [X]   Walaszczyk Anna 3 - 0 12-10  11-6  11-7
[B]   Kaczyńska Sandra - [Y]   Jagodzińska Klaudia 3 - 1 11-8  11-9  7-11  11-4
Wosik Anna
Kaczyńska Sandra
- Walaszczyk Anna
Wiktor Patrycja
2 - 3 11-8  11-7  7-11  9-11  6-11
[A]   Wosik Anna - [Y]   Jagodzińska Klaudia 3 - 1 11-6  7-11  11-2  15-13
[B]   Kaczyńska Sandra - [X]   Walaszczyk Anna 2 - 3 11-6  10-12  11-13  11-9  5-11

Stół 2
[C]   Wrzosek Diana - [W]   Wiktor Patrycja 1 - 3 10-12  11-3  9-11  8-11
[D]   Małkus Michalina - [Z]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 11-9  6-11  1-11  8-11
Wrzosek Diana
Małkus Michalina
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
0 - 3 8-11  5-11  2-11
[C]   Wrzosek Diana - [Z]   Kuwerska Katarzyna 3 - 2 9-11  7-11  11-5  20-18  11-7
[D]   Małkus Michalina - [W]   Wiktor Patrycja 2 - 3 11-7  11-9  5-11  3-11  5-11

 

Kolejka VI - 25.11.2014

 KS Legion Skierniewice -   ULKS  Moszczenica     1  :  9

Stół 1
[A]   Gaś Marta - [X]   Walaszczyk Anna 3 - 1 13-11  16-14  6-11  11-8
[B]   Madejska Martyna - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 6-11  8-11  5-11
Gaś Marta
Madejska Martyna
- Walaszczyk Anna
Wiktor Patrycja
0 - 3 7-11  9-11  6-11
[A]   Gaś Marta - [Y]   Jagodzińska Klaudia 2 - 3 11-5  3-11  11-4  7-11  6-11
[B]   Madejska Martyna - [X]   Walaszczyk Anna 0 - 3 6-11  3-11  3-11

Stół 2
[C]   Wieczorek Natalia - [W]   Wiktor Patrycja 0 - 3 6-11  7-11  5-11
[D]   Skrzeczkowska Martyna - [Z]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 4-11  1-11  3-11
Skrzeczkowska Martyna
Wieczorek Natalia
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
0 - 3 3-11  9-11  6-11
[C]   Wieczorek Natalia - [Z]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 3-11  4-11  2-11
[D]   Skrzeczkowska Martyna - [W]   Wiktor Patrycja 0 - 3 5-11  6-11  3-11

 

 

Kolejka V - 22.11.2014

 ULKS  Moszczenica   -  UMLKS Radomsko   10 : 0

[A]   Walaszczyk Anna - [X]   Mazurek Patrycja 3 - 0 11-6  12-10  11-6
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Musiał Kinga 3 - 2 7-11  11-8  11-4  7-11  11-7
Walaszczyk Anna
Wiktor Patrycja
- Mazurek Patrycja
Musiał Kinga
3 - 1 11-8  10-12  11-1  11-7
[A]   Walaszczyk Anna - [Y]   Musiał Kinga 3 - 0 11-8  11-6  11-9
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Mazurek Patrycja 3 - 2 5-11  3-11  11-8  11-6  11-6

Stół 2
[C]   Wiktor Patrycja - [W]   Molka Kinga 3 - 1 11-8  10-12  11-6  11-8
[D]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Niemiec Aleksandra 3 - 1 8-11  12-10  11-3  11-4
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Molka Kinga
Niemiec Aleksandra
3 - 0 11-5  11-8  11-8
[C]   Wiktor Patrycja - [Z]   Niemiec Aleksandra 3 - 0 11-5  11-7  11-4
[D]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Molka Kinga 3 - 0 11-7  11-3  11-8

 

 

Kolejka IV - 09.11.2014

 ULKS Moszczenica   -  MLUKS Dwójka Rawa Maz.   7 : 3 

[A]   Walaszczyk Anna - [X]   Stachecka Paulina 2 - 3 11-8  11-7  10-12  7-11  6-11
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Gierach Katarzyna 3 - 1 11-3  11-9  9-11  11-8
Walaszczyk Anna
Wiktor Patrycja
- Gierach Katarzyna
Stachecka Paulina
3 - 0 11-7  11-7  12-10
[A]   Walaszczyk Anna - [Y]   Gierach Katarzyna 3 - 1 5-11  11-8  11-9  14-12
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Stachecka Paulina 0 - 3 7-11  6-11  8-11

Stół 2
[C]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Janiszewska Maja 1 - 3 11-13  5-11  11-7  9-11
[D]   Wiktor Patrycja - [Z]   Zwierz Justyna 3 - 1 11-13  11-4  11-5  11-8
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Janiszewska Maja
Zwierz Justyna
3 - 0 11-4  12-10  11-4
[C]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Zwierz Justyna 3 - 0 11-5  11-6  11-1
[D]   Wiktor Patrycja - [W]   Janiszewska Maja 3 - 2 7-11  11-8  11-8  6-11  11-7

 

 

 Kolejka III - 11.10.2014

 LKS Biała Rawska  -   ULKS  Moszczenica     4 : 6

[A]   Turalska Adrianna - [X]   Walaszczyk Anna 2 - 3 11-6  13-15  11-1  7-11  8-11
[B]   Auguścik Natalia - [Y]   Jagodzińska Klaudia 3 - 2 7-11  8-11  11-4  11-7  11-6
Turalska Adrianna
Auguścik Natalia
- Walaszczyk Anna
Wiktor Patrycja
3 - 0 11-7  14-12  11-8
[A]   Turalska Adrianna - [Y]   Jagodzińska Klaudia 3 - 0 11-9  11-1  12-10
[B]   Auguścik Natalia - [X]   Walaszczyk Anna 0 - 3 7-11  6-11  10-12

Stół 2
[C]   Brzęczek Eliza - [W]   Wiktor Patrycja 0 - 3 9-11  3-11  13-15
[D]   Wrzosek Wiktoria - [Z]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-9  8-11  11-9  11-7
Brzęczek Eliza
Wrzosek Wiktoria
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
0 - 3 4-11  6-11  4-11
[C]   Brzęczek Eliza - [Z]   Kuwerska Katarzyna 2 - 3 10-12  5-11  11-3  11-9  10-12
[D]   Wrzosek Wiktoria - [W]   Wiktor Patrycja 0 - 3 7-11  5-11  9-11

 

 

Kolejka II - 26.10.2014

 ULKS  Moszczenica     GUKS Gorzkowice  10 : 0 

Stół 1
[A]   Walaszczyk Anna - [X]   Szczepocka Anna 3 - 0 11-7  11-7  11-6
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Stępień Patrycja 3 - 0 11-7  11-4  11-3
Walaszczyk Anna
Kuwerska Katarzyna
- Szczepocka Anna
Dolot Małgorzata
3 - 0 11-7  11-6  11-3
[A]   Walaszczyk Anna - [Y]   Stępień Patrycja 3 - 0 11-4  11-2  11-7
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Szczepocka Anna 3 - 2 5-11  11-6  11-13  11-7  11-6

Stół 2
[C]   Wiktor Patrycja - [W]   Urbaniak Sandra 3 - 0 11-8  11-5  12-10
[D]   Kuwerska Katarzyna - [Z]   Dolot Małgorzata 3 - 0 11-7  11-4  11-3
Jagodzińska Klaudia
Wiktor Patrycja
- Stępień Patrycja
Urbaniak Sandra
3 - 0 11-3  11-8  11-7
[C]   Wiktor Patrycja - [Z]   Dolot Małgorzata 3 - 0 11-3  11-5  11-7
[D]   Kuwerska Katarzyna - [W]   Urbaniak Sandra 3 - 0 11-4  11-2  11-3

 

 

Kolejka I - 20.09.2014

 ULKS  Moszczenica     pauza

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2016. All Rights Reserved.






www.ulksmoszczenica.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych, reklamowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information