ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

                                                               Ranking Ligowy:

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Turalska Adrianna LKS Biała Rawska 24 22 2 70-21 66
2 Wosik Anna UKS Fungis Maków 24 21 3 68-15 63
3 Stachecka Paulina MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 24 18 6 61-28 54
4 Wiktor Patrycja ULKS Moszczenica 24 21 3 65-21 51
5 Kaczyńska Sandra UKS Fungis Maków 24 16 8 56-38 48
6 Auguścik Natalia LKS Biała Rawska 24 15 9 54-40 45
7 Gierach Katarzyna MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 24 14 10 53-37 42
8 Kuwerska Katarzyna ULKS Moszczenica 24 20 4 65-21 40
9 Jagodzińska Klaudia ULKS Moszczenica 24 13 11 50-45 39
10 Brzęczek Eliza LKS Biała Rawska 22 19 3 59-16 38
11 Wrzosek Diana UKS Fungis Maków 22 18 4 59-24 36
12 Wrzosek Wiktoria LKS Biała Rawska 22 15 7 51-28 30
13 Gaś Marta KS Legion Skierniewice 24 10 14 42-53 30
14 Walaszczyk Anna ULKS Moszczenica 12 9 3 30-14 27
15 Janiszewska Maja MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 18 13 5 45-22 26
16 Szczepocka Anna GUKS Gorzkowice 24 7 17 29-57 21
17 Urbaniak Sandra GUKS Gorzkowice 16 6 10 25-34 17
18 Niemiec Aleksandra UMLKS Radomsko 23 7 16 29-53 16
19 Molka Kinga UMLKS Radomsko 21 7 14 29-48 15
20 Małkus Michalina UKS Fungis Maków 13 6 7 23-27 12
21 Stępień Patrycja GUKS Gorzkowice 19 6 13 26-43 12
22 Mazurek Patrycja UMLKS Radomsko 16 4 12 21-40 12
23 Skrzeczkowska Martyna KS Legion Skierniewice 18 5 13 19-42 11
24 Barańska Aleksandra UMLKS Radomsko 6 5 1 15-5 10
25 Wieczorek Natalia KS Legion Skierniewice 22 5 17 24-56 10
26 Reszka Izabela ULKS Moszczenica 8 4 4 14-14 8
27 Kowalska Oliwia UMLKS Radomsko 10 4 6 16-23 8
28 Jabłecka Aleksandra GUKS Gorzkowice 14 4 10 21-33 8
29 Pluta Dominika UMLKS Radomsko 6 3 3 11-12 6
30 Musiał Kinga UMLKS Radomsko 14 2 12 14-37 5
31 Kuwerska Karina ULKS Moszczenica 2 2 0 6-0 4
32 Bednarek Justyna GUKS Gorzkowice 2 2 0 6-2 4
33 Marszał Katarzyna KS Legion Skierniewice 7 2 5 7-16 4
34 Szymańska Anita UKS Fungis Maków 8 2 6 6-18 4
35 Madejska Martyna KS Legion Skierniewice 20 2 18 13-55 4
36 Zwierz Justyna MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 24 2 22 10-68 4
37 Orlik Jadwiga GUKS Gorzkowice 1 1 0 3-0 2
38 Włodarczyk Magdalena ULKS Moszczenica 2 1 1 4-3 2
39 Madejska Aleksandra KS Legion Skierniewice 2 1 1 3-4 2
40 Woźniakiewicz Anna GUKS Gorzkowice 4 1 3 3-9 2
41 Dolot Małgorzata GUKS Gorzkowice 9 1 8 7-24 2
42 Kroc Zuzanna KS Legion Skierniewice 3 0 3 1-9 0
43 Czabańska Maria GUKS Gorzkowice 3 0 3 0-9 0
44 Smuga Maria GUKS Gorzkowice 4 0 4 4-12 0
45 Karpińska Adrianna LKS Biała Rawska 4 0 4 3-12 0
46 Kapera Julia UKS Fungis Maków 5 0 5 0-15 0
47 Bachura Julia MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 6 0 6 1-18 0

 

 

 

                                                  Ranking klubowy:

 

 

kolejki: 2 3 4 5 6 7 suma runda 1 9 10 11 12 13 14 suma runda 2 suma
Walaszczyk Anna 6 6 3 6 3 3 27             0 27
Jagodzińska Klaudia 0 6 3 6 6 0 21 6 3 6 3 0 0 18 39
Wiktor Patrycja 4 4 4 4 4 4 24 3 6 6 0 6 6 27 51
Kuwerska Katarzyna 2 4 2 4 4 2 18 4 4 4 2 4 4 22 40
Włodarczyk Magdalena             0 2           2 2
Kuwerska Karina             0   4         4 4
Reszka Izabela             0     2 2 2 2 8 8

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.